Kanada – Izrael 9:1 (kon.) | Slovensko – Švýcarsko 5:1 (kon.) | Kanada – Česko 1:2 (kon.)
Kanada
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Česko
Čtvrtek 21.06.2012, 17:30Mistrovství světa hráčů do 16 let

Nejlepším hráčem Kanady byl vyhlášen Jordon Cannons, za české barvy přijme stejné ocenění kapitán Lukáš Hanuš. (19:23:15)

Je dobojováno. Ve třetí třetině hráči Kanady dokázali snížit na rozdíl jedné branky, ani závěrečná hra bez brankáře jim ale nedopomohla k dorovnání stavu. Hráči Kanady jsou zklamaní, důležitou výhru si připisuje český tým.

45:00

44:51
    Ještě jedno vhazování před brankou Čechů.

44:51
    Morris střílel od modré a polovysoká rána mířila přesně k levé tyčce. Novický zázračně puk chytil do lapačky.

44:27
    Slavin na střídačce a Kanada se šesti hráči v poli.

44:27
    Kanaďané vrhli veškeré síly do útoku, v tuto chvíli jim ale kazí plány ofsajd.

43:45
    Češi už se nikam neženou. Zodpovědně drží pásmo před soupeřovou brankou a kombinují.

43:12
    Kanada ve čtyřech.

42:34
    Kanaďanům se komplikují plány. Connor Whiteside obdržel menší trest za sekání.

42:23
    Čeští hráči vykázáni z útočného pásma pro ofsajd.

42:15
    Kanada zatím brání velmi zodpovědně a pokouší se udeřit z brejku.

41:39
    Kapitán Kanady Pattterson uháněl po pravé straně sám na branku, přičemž na konci své akce se natlačil na střed, zakončení nad vyrážečku si Novický pohlídal.

41:12
    Kallan Kastes (CAN) - 2 minuty, hrubost.

40:35
    Kanada právě vstřelila branku!
    Javorové listy se poprvé prosazují a jejich branka je příslibem dramatického konce utkání. Z dorážky Novického poprvé překonává BRETT POLLOCK.

39:35
    Češi podruhé ve třetí třetině hráli se šesti hráči v poli a také tentokrát bude česká lavička potrestána. Jedna z posledních šancí pro Kanadu.

38:22
    Whiteside střílel od modré čáry a před českou brankou vznikl obrovský závar, Novický ale vleže všechny pokusy úspěšně kryl.