Kanada – Izrael 9:1 (kon.) | Slovensko – Švýcarsko 5:1 (kon.) | Kanada – Česko 1:2 (kon.)
Kanada
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Česko
Čtvrtek 21.06.2012, 17:30Mistrovství světa hráčů do 16 let

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Kanada: Slavin - Pacholok, Campbell, Colella, Fillatre, Heins, Hickey, Morris, Zipp - Alvo, Cannons, Delmas, Hutton, Kaspes, Patterson, Pollock, Scanlan, Simpson, Weloy, White, Whiteside.

Česká republika: Novický - Anýž, Novotný, Hanuš, Pavel Málik, Šlefofer, Zeman - Jánský, Arlt, Česák, Truksa, Ulm, Abdul, Emmer, Veselý, Patrik Málik, Peschout, Bárta, Kekrt, Kovařík, Voves.

Rozhodčí: Bežo, Kunz..

Druhý dnešní souboj mezi Kanadou a Českou republikou. První v kategorii do dvaceti let skončil remízovým výsledkem 3:3, jak skončí duel, který začne za pár okamžiků?

00:01

01:00
    Úvod utkání zatím přináší velice neuspořádanou hru.

02:10
    Více času strávili v útočné třetině zatím hráči Kanady, ani jednou ale českého brankáře neohrozili.

02:56
    Javorové listy zahrály míček na zakázané uvolnění.

04:53
    Český výběr se poprvé v utkání usadil před brankou soupeře a celá akce nakonec vygradovala ranou od modré čáry. Novotného střelu však kanadský gólman kryje bez větších potíží.

05:28
    Snažení českých útočníků přerušeno pro ofsajd.

07:08
    Oba týmy se zatím jenom oťukávají. Kanaďané zkouší české hráče přejít dlouhými přihrávkami, zatím se jim ale příliš nedaří.

07:21
    Další útok Kanady končí ofsajdem.

07:50
    Asi nejvážnější moment dosavadního průběhu hry. Kanadští útočníci šťourali puk v brankovišti, Novický jej však držel pevně.

09:20
    Simpson nadvakrát dorážel, ale také tentokrát Novický svůj tým uměl podržet.

09:32
    Lukáš Anýž (CZE) - 2 minuty, bodyček.

10:14
    Hickey pálil od modré čáry a Novický našel míček v lapačce.

10:37
    Poměr hráčů na ploše se srovná. Max White (CAN) se provinil sekáním.

11:00
    Hra ve čtyřech zatím sedí více českému týmu. Aktivní Češi vybojovali vhazování v útočném pásmu.

11:31
    Češi se neshodli v rozehrávce a píská se zakázané uvolnění.

11:32
    Česká republika kompletní.

11:55
    Česko právě vstřelilo branku!
    A Češi zkrácenou početní výhodu využívají. RADEK VESELÝ se probojoval k dorážce Hanušovy střely a ležící Slavin neměl příliš mnoho šancí proti střele zblízka zasáhnout. Asistence: Lukáš Hanuš.

13:01
    Čechy po vstřelené brance doplňuje aktivní hra i nadále a Slavin nyní musel čelit Kovaříkově střele od modré.

14:00
    Poslední minuta první části.

14:17
    Další střela od modré čáry. Tentokrát se do míčku opřel Ulm, mířil ale příliš vysoko.

14:48
    Kanaďané využívají zbývající čas první třetiny nejlépe jak mohou. Útočné snahy jim ale pokazilo ofsajdové postavení.

15:00

První část přinesla pouze jedinou branku. O tu se postaral ve 12. minutě Veselý, který úspěšně dorazil Hanušovu ránu od modré čáry. Další třetina začne přibližně v 18:05.

15:01

15:42
    Hostující Alvo se snažil o individuální průnik českou obranou, za útočnou modrou byl ale čistě tělem sražen k zemi.

16:03
    Kanada na začátku druhé části aktivnější. Češi raději vyhodili na icing.

17:02
    Češi neudrželi míček před půlkou a píská se ofsajd.

17:30
    Peschoutova střela končí v náruči kanadského brankáře.

18:03
    Další střela českého výběru. Tentokrát střílel z pravé strany Ulm, trefil ale pouze beton brankáře Slavina.

18:13
    Rychlý protiútok Kanaďanů končí ofsajdem.

19:32
    Češi se usadili před kanadským brankařem a chvíli to vypadalo, jako by hráli početní převahu. Nakonec po střele Jánského končí míček ve Slavinově výstroji.

19:42
    Čeští diváci už se radovali, Slavin ale na brankové čáře v poslední moment míček zastavil.

20:10
    Brody Morris (CAN) - 2 minuty, hákování.

20:42
    Aktivně hrající Ulm vyslal tvrdou ránu od modré a Slavin výborně vytěsnil míček ramenem.

21:03
    Lukáš Hanuš (CZE) - 2 minuty, vražení na hrazení.

22:03
    Hráči Kanady se před vlastní brankou neshodli v rozehrávce a málem na to také doplatili. Naštěstí pro ně nikdo z Čechů chybu nedokázal potrestat.

22:10
    Tým Kanady hraje v plném počtu.

23:03
    A také český výběr už je v pěti hráčích.

24:08
    Tvrdý zákrok u hrazení nezůstane bez trestu. Stephen Alvo (CAN) - 2 minuty, vražení na hrazení. Přesilovka pro český tým.

24:40
    Šlehofer pálil od modré, přízemní střela ale nemířila mezi tyče.

25:16
    Šlehofer také u další šance českého týmů. Český bek chytrou přihrávkou před brankou postaveného Trusku, který střílel bez přípravy. Kanadský brankář svůj tým podržel.

26:02
    Český kapitán Hanuš trefil od modré čáry levou tyčku kanadské branky.

26:08
    Kanada je kompletní.

26:30
    Kanaďané opět pod tlakem a také tentokrát raději vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

27:44
    Ostrá střela českého kapitána se od zadního mantinelu odrazila do brankoviště, odkud JINDŘICH ABDUL doklepnul míček za záda nicnetušícího Slavina. Asistence: Lukáš Hanuš.

27:56
    Stephen Almo (CAN) - 2 minuty, podražení.

27:56
    Kanada si bere oddechový čas.

28:31
    Další ostrá střela českého kapitána, tentokrát ale Hanuš nemířil přesně.

29:00
    Poslední minuta druhé části.

29:44
    Poslední vteřiny druhé třetiny se odehrávají v rohu za českou brankou.

29:56
    Kanada v plném počtu.

30:00

Ve druhé třetině Češi navýšili náskok na dvě branky. Po polovině druhé třetiny přidal druhou českou branku Abdul, který před Kanadskou brankou zužitkoval odražený míček. Třetí dějství začne přibližně v 18:43.

30:01

31:02
    Menší trest pro hráčskou lavičku české reprezentace.

31:40
    Kanaďané se usadili v českém pásmu.

32:16
    Češi ale po chybné přihrávce mezi kanadskými beky mohou poměrně rychle vyhodit.

32:49
    Connor Whiteside (CAN) - 2 minuty, hrubost.

33:02
    Český tým je kompletní a začíná mu zkrácená početná výhoda.

33:56
    White mohl jít do brejku, Bárta ho ale stihl doběhnout a vypíchnout mu míček z hole.

34:36
    Češi se až příliš dotírali před kanadského brankáře a přerušuje se pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

34:49
    Kanada je v pěti.

36:16
    Pollock pálil z nebezpečné vzdálenosti z otočky a jeho rána tak tak minula levou tyčku české branky.

37:52
    Bártovu střelu z poloviny hřiště Slavin raději přidržel v lapačce do přerušení.

38:22
    Whiteside střílel od modré čáry a před českou brankou vznikl obrovský závar, Novický ale vleže všechny pokusy úspěšně kryl.

39:35
    Češi podruhé ve třetí třetině hráli se šesti hráči v poli a také tentokrát bude česká lavička potrestána. Jedna z posledních šancí pro Kanadu.

40:35
    Kanada právě vstřelila branku!
    Javorové listy se poprvé prosazují a jejich branka je příslibem dramatického konce utkání. Z dorážky Novického poprvé překonává BRETT POLLOCK.

41:12
    Kallan Kastes (CAN) - 2 minuty, hrubost.

41:39
    Kapitán Kanady Pattterson uháněl po pravé straně sám na branku, přičemž na konci své akce se natlačil na střed, zakončení nad vyrážečku si Novický pohlídal.

42:15
    Kanada zatím brání velmi zodpovědně a pokouší se udeřit z brejku.

42:23
    Čeští hráči vykázáni z útočného pásma pro ofsajd.

42:34
    Kanaďanům se komplikují plány. Connor Whiteside obdržel menší trest za sekání.

43:12
    Kanada ve čtyřech.

43:45
    Češi už se nikam neženou. Zodpovědně drží pásmo před soupeřovou brankou a kombinují.