Nitra – Slovácko 0:2 (kon.) | Mšeno – Liberec 0:1 (kon.) | Sparta – Žižkov 3:0 (kon.)
Slavia – Čáslav 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 0:0 (kon.) | Sokolov – Plzeň 0:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Podbrezová 1:3 (kon.) | Sokolov – Plzeň 2:2 (kon.) | Bakov n. J. – Hr. Králové 0:7 (kon.)
FK Mladá Boleslav
0:0 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Sobota 23.06.2012, 10:30 • Rejšice • Přípravný zápas

V duelu, který v Rejšicích sledovalo 200 diváků, nakonec gól nepadl, a tak zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0. (12:32:20)

66
    Hosté střídají. Romana Potočného nahradil Vojtěch Hurt.

64
    Hosté střídají. Martina Cseha nahradil Jan Hauer.

46
    Hráči Bohemians 1905 budou hrát ve druhém poločase v tomto složení: Kuru - Nerad, Cseh, Šmíd, Růžička, Moravec, Šiml, Budínský, Potočný, Bálek, Vyhnal.

46
    Mladoboleslavští posílají do druhého poločasu tuto jedenáctku: Miller - Kysela, Smejkal, Janíček, Bořil, Mareš, Ščuk, Brunclík, Kúdela, Sivrič, Chramosta.

46

V prvním poločase utkání, které se hraje na tradičně výborně připraveném hřišti v Rejšicích na Mladoboleslavu, branka nepadla.

34
    První žlutou kartu tohoto utkání obdržel mladoboleslavský Petr Johana.

1

FK Mladá Boleslav: Miller - Tvaroha, Johana, Rolko, Tvrdý - Mehanovič, Sedláček, Zbrožek, Kulič, Táborský - Synek.

Bohemians 1905: Havránek - Bartek, Cseh, Žižka, Kalina - Moravec, Šiml, Rada, Potočný - Jirouš, Šumský.

Rozhodčí: Drábek - Vodrážka, Starý.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Ondřej Nejedlo

Branky:

Karty:   34. Johana (MBL)

FK Mladá Boleslav:

1. poločas: Miller - Tvaroha, Johana, Rolko, Tvrdý - Mehanovič, Sedláček, Zbrožek, Kulič, Táborský - Synek.

2. poločas: Miller - Kysela, Smejkal, Janíček, Bořil, Mareš, Ščuk, Brunclík, Kúdela, Sivrič, Chramosta.

Bohemians Praha 1905:

1. poločas: Havránek - Bartek, Cseh, Žižka, Kalina - Moravec, Šiml, Rada, Potočný (66. Hurt) - Jirouš, Šumský.

2. poločas: Kuru - Nerad, Cseh (64. Hauer), Šmíd, Růžička, Moravec, Šiml, Budínský, Potočný, Bálek, Vyhnal.

Rozhodčí: Drábek - Vodrážka, Starý