Nitra – Slovácko 0:2 (kon.) | Mšeno – Liberec 0:1 (kon.) | Sparta – Žižkov 3:0 (kon.)
Slavia – Čáslav 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 0:0 (kon.) | Sokolov – Plzeň 0:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Podbrezová 1:3 (kon.) | Sokolov – Plzeň 2:2 (kon.) | Bakov n. J. – Hr. Králové 0:7 (kon.)
FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N.
0:1 (0:0)
FC Slovan Liberec
Sobota 23.06.2012, 10:00Přípravný zápas

Konec zápasu. (11:37:21)

Sestava Liberce pro třetí třetinu: Bičík - Vácha, Toth, Butenin, Liška - Hadaščok, Janů, Morozenko, Šural - Musiol, Blažek. Domácí přeci jen také střídali. Hrát nebude brankář Vaníček, místo kterého nastupuje Braniš.

61

Skončila druhá třetina.

50
    Liberec právě vstřelil branku!
    Po centru Fleišmana se hlavou prosadil JAN NEZMAR!

46
    Liberec opět střídá. Místo brankáře Hauzra nastupuje Bičík.

43
    Liberec střídá hokejově. Nyní odešel Rilke a nastupuje znovu Blažek.

33
    Domácí Jaroslav Peškar nyní trefil tyč liberecké brány!

31
    Domácí tým nestřídal a ani střídat nebude, protože domácí trenér má k dispozici přesně jedenáct hráčů.

31
    Liberec provedl o první pauze čtyři změny v sestavě. Hrát nebudou Morozenko, Butenin, Blažek a Musiol a místo nich si zahrají Vácha, Janů, Šural a Hadaščok.

31

18
    Po střele Peškara musel zasahovat brankář Hauz.

11
    Největší šanci měl v dosavadním průběhu po přihrávce od Bosančiče Musiol, z bezprostřední blízkosti ale mířil mimo.

1

Dobré odpoledne z jabloneckého Mšena, kde se odehraje přípravný zápas mezi divizním domácím celkem a ligovým mistrem z Liberce. Dnešní zápas se bude hrát na třetiny, čeká nás 3x30 minut.

FK Jiskra Mšeno-Jablonec n. N.: Vaníček - Moravec, Ginzel, Váňa, Bém - Vanc - Kraus, Peškar, Mráček - Novotný, Kaňkovský

FC Slovan Liberec: Hauzr - Karisík, Nezmar, Toth, Fleišman - Rilke, Morozenko, Butenin, Blažek - Bosančič - Musiol

Rozhodčí: Bílek - Krupa, Kříž.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.