Nitra – Slovácko 0:2 (kon.) | Mšeno – Liberec 0:1 (kon.) | Sparta – Žižkov 3:0 (kon.)
Slavia – Čáslav 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 0:0 (kon.) | Sokolov – Plzeň 0:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Podbrezová 1:3 (kon.) | Sokolov – Plzeň 2:2 (kon.) | Bakov n. J. – Hr. Králové 0:7 (kon.)
FK Baník Sokolov
0:2 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 23.06.2012, 10:30Přípravný zápas

Je za námi první zápas mezi Sokolovem a Plzní, který vyhráli prvoligoví fotbalisté 2:0. Za pár minut začne druhé utkání, ve kterém se na obou stranách představí především mladíci. (11:41:32)

56
    Bertelman chytil dorážku Filla do prázdné brány a parádním zákrokem tak zabránil další brance v síti Baníku.

48
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Stejně jako při prvním gólu poslal Horváth centr tentokrát na hlavu MARTINA FILLA, který překonal Bertelmana - 0:2.

45
    Horváth načechral míč na hlavu nabíhajícího MARIÁNA ČIŠOVSKÉHO, kterého sokolovská obrana nezachytila a plzeňský stoper nedal Bertelmanovi hlavičkou šanci - 0:1.

42
    Na druhé straně se individuálně střelou ukázal Malakyan, mířil ale nad bránu.

40
    Blažek utekl po pravé straně, ale jeho střílený centr lapil Bolek.

31

Je za námi první poločas prvního zápase. Obě dnešní utkání se budou hrát na 2x30 minut.

25
    K první střele v zápase se dostal domácí Knakal, zasahovat musel brankář Bolek.

15
    Zatím čekáme na větší šanci. Hraje se za územní převahy Plzně, která lépe kombinuje, ale do zakončení se už nedostává.

1

Na hřišti v Královskám Poříčí probíhá charitativní akce a úvod zápasu bude o několik minut posunutý.

FK Baník Sokolov: Bertelman - Dvorník, M. Knakal, Mlika, Vrtělka, Vaněček, Blažek, Jakovljević, Čada, Hanzlík, Duvnjak

FC Viktoria Plzeň: Bolek - Ďuriš, Šírl, Horváth, Řezník, Hora, Fillo, Procházka, Čišovský, Štípek, Malakyan

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.