HFK Olomouc – Slovácko B 9:0 (kon.) | Jihlava – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Vlašim – Sparta B 1:2 (kon.)
Teplice – Žižkov 1:3 (kon.) | Kolín – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Třinec – Hlučín 0:1 (kon.)
Chrudim – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jablonec – Wisla Krakov 1:2 (kon.)
SK Sparta Kolín
1:0 (0:0)
Bohemians Praha
Středa 18.07.2012, 17:00Přípravný zápas

Konec zápasu. (19:04:28)

79
    Ve spěchu se teď snaží hosté vyrovnat, ale jejich velká snaha vždy končí školáckou nepřesností.

78
    Kolín právě vstřelil branku!

K penaltě se postavil bývalý hráč Bohemians JAN NOVOTNÝ, který si počkal na Wintera kam skočí a míč poslal do středu brány a nedal tak brankáři šanci! 1:0!

77
    Po faulu hostí se bude kopat penalta!

77
    Demeter vyslal Očovana, ten ale na vápně nedokázal zpracovat míč a tak jsou u míče domácí.

76
    Kolín se nyní snaží držet výsledek a hosté se snaží prokombinovat do vápna.

75
    Grznár zaváží balon na útočnou polovinu, míče se chopil Kuzmanovič, ale nedokázal zpracovat a tak balon končí u Čižinského.

74
    Demeter mohl poslat Krystana do útočné šance, jenže jako při každém pokusu klokanů končí míč na kopačkách obránců hostí.

72
    Táborský fauloval Škodu, ten se po chvíli zvedá ale je na něm vydět že ho to stále bolí.

71
    tempo hry postupně upadá, ani jeden z týmů se nedokáže dostat do vápna toho druhého.

69
    Grznár se rozhodl na nic nečekat a vystřelil, jenže jeho střela šla mimo.

68
    Škoda vybojoval rohový kop, ale ve spolupráci s Grznárem nedokázali něco vytvořit, hra je nyní opět na půli hřiště.

67
    Hráčům Bohemians se nedaří a nyní si začínají navzájem velmi vulgárně nadávat!

66
    Hosté kupí chyby a domácí se začínají nebezpečně dostávat do dobrých akcí.

64
    Páté střídání na střeně klokanů, ze hřiště odešel Oleg Duchnič, místo kterého opět nastupuje Nemanja Kuzmanovič.

62
    Čtvrté střídání hostí, ze hřiště odešel Jakub Vojta, kterého nahrazuje Radim Grussmann.

61
    Michálek se dostával do útoku, ale místo aby nějak přihrál na svého spoluhráče, odcentroval míč daleko od vápna.

60
    Hosté se snaží držet míč a útoky si vytvářet postupně, jenže vždy udělají chybu a tak se nemohou divit, že ten gól nejde vstřelit.

59
    Třetí střídání Bohemians Praha, hřiště opustil Petr Janda, místo kterého si zahraje navrátilec Michal Škoda.

46
    Také domácí střídají. Do druhého poločasu již nenastoupili Jiří Biško, Jindřich Stejskal, Radek Biško, Lukáš Hartig a Marek Sedláček, které nahradili Martin Jelínek, Adam Čapek, Tomáš Jeník, Jan Boček a Tomáš Michálek.

56
    Z rohového kopu Kolín nic nevytěžil a tak šel do rychlého protiútoku Očovan, jeho centr do vápna byl ale zbytečný, jelikož ho v útoku nikdo nepodpořil.

55
    Demeter se snažil obrat o míč hned tři hráče, nakonec se mu to povedlo až v souboji s Michálkem.

54
    Hosté se zatím stále nemohou dostat do kloudné útočné šance, domácí hrají velmi aktivně v obraně.

52
    Demeter fauloval Novotného, následného přímého kopu se ujal sám, ale opět šel míč daleko mimo bránu.

49
    Janda se dostává do útoku, k míči se dostal Vojta, kterého první střela byla zblokovaná a druhá šla mimo.

47
    Výkop druhého poločasu obstarali domácí, kteří zatím nepustily klokany k míči.

46
    Do druhého poločasu nastoupili hráči Bohemians se dvěma změnama, ze hřiště odešli Ondřej Szabo a Nemanja Kuzmanovič, které nahradili Michal Demeter a Jakub Špidlen.

46

Je za námi první poločas, ve kterém jsme neviděli ani jeden gól. Domácí byli celý první poločas velkou hrozbou pro klokany jak ze své pravé strany, kde hraje aktivně Novotný, tak také ze strany levé, kde mají kvalitní trio Nešpor, Hartig, Táborský. Hosté hrají kompaktně, ale zatím se k vyložené šanci nedostali. Můžeme jen doufat, že druhý poločas přinese zlepšení na obou stranách. Druhá půle začne v 17:54.

45
    Winter daleko od své brány odkopává míč před Nešporem.

44
    První poločas se blíží ke svému konci, do možná poslední šance se teď může dostat Kolín.

43
    Sedláček poslal do útoku Hartiga, ten ale o míč přišel u rohového praporku v souboji s Pencem.

41
    Kuzmanovič poslal do strany balon na Čapka, ten se pokusil tvrdě vystřelit a míč opět nadvakrát lapil brankář Čižinský.

40
    Krystan šel na útočný výlet a nebýt brankář na zemi mohl vstřelit gól!

39
    Penc se opět snažil centrem najít Očovana, ten ale ze stoje nedokázal vyvinout rychlost, se kterou by mohl míč doběhnout.

38
    Vojta se snažil prokličkovat přes čtyři obránce, kteří mu ale pochopitelně míč na pár pokusů odebrali.

37
    Kuzmanovič mohl vystřelit tváří v tvář Čižinskému, ale střílel kupodivu na druhou stranu.

36
    Novotného centr sice Hartig zpracoval, ale byl v ofsajdu.

36
    Otěže zápasu postupně přebírají hráči Bohemians, kteří jsou teď častěji u míče a více se tlačí do útoku.

34
    Vojta měl možnost rozehrát na dobře rozeběhnutého Očovana ale jeho přihrávka šla nejméně pět metrů mimo.

33
    Čapek opět utekl a snažil se přihrát na Kuzmanoviče, před kterým míč odkopl Šourek.

32
    Szabo se řítil do protiútoku, vyslal přihrávku na Kuzmanoviče, ten rychle posunul na Duchniče, od něj putoval míč až k Čapkovi, který ve velmi dobré situaci minul bránu!

30
    Po rohu Grznára se k míči dostal Vojta, který pouze vybojoval další roh, při kterém Grznár trefil pouze obránce.

29
    Další kolínský faul, rozehrávky se opět ujal Grznár, jehož centr se div nedostal do sítě, pokud by nezasáhl Zbrožek.

28
    Novotný fauloval Čapka a hosté tak měli výhodu přímého kopu, Grznárův nízký centr odkopl do bezpečí Biško R.

26
    Zbrožkova vzdušná přihrávka letěla jistě do autu. U míče jsou tak hráči Bohemians, kteří mají další pokus dostat se do útoku.

25
    Další přímý kop pro domácí, Hartig centroval do vápna a Zbrožek byl velice blízko prvnímu gólu, když míč minul bránu a pár centimetrů!

24
    Domácí tým prošpikovaný několika zkušenými hráči z první ligy zatím nepustil klokany do hry, či nějaké kloudné střele.

22
    K prvnímu rohovému kopu se postavil Grznár, ale jeho centr zneškodnila domácí obrana. Následně fauloval Vojta a tím ukončil útočné snažení Bohemians.

21
    Pencova přihrávka na Očovana, který si zpracoval míč až za autovou čárou.

21
    Hraje se především na středu hřiště.

19
    Sedláček přenesl hru na Novotného, ten se snažil vyslat centr do vápna, ale tam pohotově odkopává Lencevič.

19
    Čapkova rychlá přihrávka na Vojtu, ten stál v ofsajdu.

18
    Zbrožkova chyba otevřela dveře k úniku hostí, Ti ale také ztroskotali na rozehrávce, když Duchnič nahrával do území nikoho.

17
    Aktivní Vojta se snažil rozehrát na Kuzmanoviče, míč se k němu po souboji vrátil, tak se pokusil proniknout do vápna, ale tentokráte si míč ukopl do zámezí.

16
    Duchničova střela z třiceti metrů končí mimo.

16
    Další střela Kolína, Nešpor míří vedle.

15
    Hartig fauloval v souboji Lenceviče, který s bolístkou padl na zem, ve hře bude pokračovat.

14
    Rozvíjející se útok Bohemians zastavil na půlce Zbrožek, který fauloval Szaba.

13
    Grznárův centr se snažili dopravit do sítě Škoda a Vojta, míč ale končí v síti za bránou.

12
    Sedláček vyslal dopředu Táborského, ale jeho centr do vápna vytěsnil nejdříve Lencevič a míč poskakující ve vápně odkopl do bezpečí Szabo.

11
    Škoda se snažil vybojovat rohový kop, ale při svých kličkách se zamotal a skončil na zemi.

10
    Novotný se postavil k přímému kopu, ale jeho záměr nepochopil ani jeden ze spoluhráčů a tak bude Winter odkopávat od své branky.

9
    Po dobré kombinaci na své půli se hosté dostávali do útoku, ale přihrávka na Duchniče byla moc prudká a tak jsou u míče opět domácí.

9
    Penc centroval na Jandu, který stál v ofsajdu.

8
    Hartig se připravoval na střelu, ale jeho záměr chytře přečetl Penc a balon odrazil.

7
    Janda se dostával do útoku, ale pomohl si faulem na Biška J., rozhodčí tuto situaci posoudil jako faul.

6
    Vojta se ujmul centru, zpracoval a poslal balon na Očovana, který se snažil svým centrem najít nějakého svého spoluhráče ve vápně. Vše zachránil Čižinský, který nadvakrát zkrotil balon.

5
    Penc zahnal Lenceviče daleko na svou půlku, ale domácí neatakovali.

4
    Zbrožkova přihrávka byla moc prudká a tak mají míč na chvilku hosté, Po centru Grznára se do zakončení tlačil Kuzmanovič, ale jeden z obránců včas zasáhl a odkopl míč do autu.

3
    Táborský vybojoval balon a domácí zatím drží míč na své polovině, odkud se snaží založit nějaký útok.

2
    Novotný se ujme standardní situace po faulu jednoho z hráčů Bohemians.

1
    U míče byli krátce hosté, ale po chybě Pence se k míči také dostávají domácí, kteří mají k dispozici autové vhazování.

1

Zápas rozehrají hráči Bohemians Praha.

Zatím co tým hostí již čeká na své protivníky na půli hřiště, hosté mají u své lavičky mírné zpoždění.

Přicházejí i rozhodčí, utkání bude moct za pár okamžiků začít.

Blíží se čas výkopu a hráči obou mužstev se převlékají u svých střídaček.

FK Kolín: Čižinský David - Novotný Jan, Biško Jiří, Nešpor Daniel, Stejskal Jindřich, Táborský Ivo, Biško Radek, Hartig Lukáš, Sedláček Marek, Šourek Petr, Zbrožek Krystian.

(lavička: Jelínek Martin, Čapek Adam, Jeník Tomáš, Boček Jan, Michálek Tomáš, Michalek Filip)

Bohemians Praha: Winter Václav - Krystan Jan, Janda Petr, Duchnič Oleg, Očovan Peter, Vojta Jakub, Lencevič Dzmitry, Penc Jan, Grznár Pavel, Szabo Ondřej, Kuzmanovič Nemanja.

(lavička: Macháček Pavel, Subič Ognjen, Grussmann Radim, Dorotík Radek, Demeter Michal, Škoda Michal, Štěpanovský Martin)

Rozhodčí: .

Po sezoně 2011/2012 se v kádru Bohemians Praha událo několik změn. Mužstvo se částečně omladilo a výsledkem jsou odchody důležitých hráčů Flachbarta, Šislera a Ibeho. Do týmu opačným směrem přibylo spoustu nových tváří, především trio Vojta (Liberec), Štěpanovský (Hlavice) a Böhm (Zápy, v minulé sezoně Žižkov či Slavia).

Příprava Bohemians Praha je velmi skromná. Mužstvo zatím odehrálo dva turnaje (Tis, Beroun) a dva přípravné zápasy (Jablonec, Písek). Z celkem šesti zápasů tak klokani vybojovali 4 výhry, remízu a prohru. Mimo dnešního zápasu s Kolínem čeká na hráče ještě jeden zápas a to v sobotu s Pardubicemi (hř. Lázně Bohdaneč). A poté již začínají utkání ve kterých půjde o hodně, v neděli 29.7. se Bohemians představí na hřišti vítěze utkání Admira - Litol v druhém kole poháru České pošty a další víkend v neděli 5.8. se v rámci prvního kola druhé ligy odehraje pikantní derby Bohemians 1905-Bohemians Praha.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.