Zápasy ve skupinách (muži) (kon.) | Zápasy ve skupinách (ženy) (kon.)
Zápasy ve skupinách (smíšená čtyřhra) (kon.) | Taifuk Hidayat - Petr Koukal 2:0 (kon.)
Zápasy ve skupinách (muži)

Sobota 28.07.2012, 09:30Olympijské hry - Badminton
Sledujte:

Jorgensen (Rakousko) - Zilberman (Izrael) 21:12, 21:13.

Poslední párový zápas dne prohrávají Ahsan, Septano (Indonesie) s Isarou, Jongjit 11:21, 16:21. (22:51:21)

Evropský souboj prohrává Lahnsteiner (Rakousko) s Mustem (Estonsko) 14:21, 18:21.

Leverdez (Francie) poráží snadno Ekiringa (Uganda) 21:12, 21:11.

Fang, Lee (Taipei) - Kindervater, Schoettler 21:15, 21:16.

Nasazený pár č. 1 Cai, Fu (Čína) poráží v překrásném zápase Australskou dvojici Smith, Warfe (AUS) 21:11, 21:17.

Velký potlesk si vysloužila dvojice Boe, Mogensen (Dánsko), kteří za 23 minut vyprovodili z kurtu pár James, Viljoen (JAR) po setech 21:6, 21:12

První zápas večerního programu je u konce Chung, Lee (Korea) vs. Bach, Gunawan (USA) 21:14, 21:19.

Večerní program mužů právě začíná deblovým duelem Chung, Lee (Korea) vs. Bach, Gunawan (USA).

Cordon (Guatemala) sice prohrál první set, poté ale zápas proti Hurskainenovi (Švédsko) otočil a vyhrál 15:21, 21:12, 21:14.

Společně se zápasem českého zástupce probíhal na vedlejším kurtu zápas Son (Korea) - Ivanov (Rusko). I zde byl úspěšnější Asiat, který si připsal výhru 21:15, 21:19.

Petr Koukal nenalezl cestu proti Hidayatovi a i druhý set prohrál 21:8.

Petr Koukal nevstoupil do turnaje příliš dobře a s Taifukem Hidayatem (Indonesie) prohrál první set jasně 8:21.

Druhá čtyřhra mužů přinesl překvapivě snadný výsledek pro pár Koo, Tan (Malajsie), jenž přehrál dvojici Kawamae, Sato (Japonsko) 21:12, 21:14.

První parádní podívaná v podobě mužského debla přinesla napínavou podívanou. Ko, Yoo (Korea) - Cwalina, Logosz (Polsko) 17:21, 21:7, 21:13.

Po menší odmlce se vracíme, abychom sledovali výsledky v hale Wembley, kde se rozběhly další singlové i první deblové zápasy v badmintonu.

Další sérii zápasů nabídneme ve 13:30.

Druhý zápas pánského singla přinesl úspěch Indii v zápase Parupalli (Indie) - Tan (Belgie) 21:14, 21:12.

První výsledek u mužů není překvapivý, ale je poměrně krutý. Marc Zwiebler (Německo) potvrdil svoji sílu a rozdrtil Rasheeda (Maledivy) 21:9, 21:6.