Šamorín – Dubnica 0:2 (kon.) | L. Mikuláš – R. Sobota 2:1 (kon.) | Bardejov – Dolný Kubín 1:1 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
0:2 (0:0)
FK Dubnica
sk Sobota 28.07.2012, 17:30 • ŠTAdión ŠTK 1914 Šamorín • MONACObet liga

90
    Víťazstvo hostí poisťuje v nadstavenom čase Bílovský, ktorý z polovice hracej plochy trafil prázdnu bránu Šamorínčanov. (20:23:58)

89
    Tutovku na kopačke mal Brigant, ktorý chcel filištínsky zakončiť no domáci brankár ho vychytal.

87
    Fulmekova malá domov hlavou preskočila domáceho brankára, ktorý zahcraňoval situáciu je z toho iba rohový kop, z ktorého hostia nič nevyťažili.

85
    Dokážu sa domáci zmátožiť? do koncastretnutia zostáva niečo viac ako šesť minút, pár minút nadstaveného času a je koniec.

84
    Domáci aj keď sa dostanú do dobrej príležitosti, vo veľkom vápne
    nevedia ponúknutú možnosť zúžitkovať.

77
    Celý duel sa čakal na tento moment, kedy vôbec padne gól. Ten padol z ničoho nič. K lopte sa dostal čerstvý hráč Urban, ktorý bol iba dve minúty na hracej ploche, ktorý z dialky prekvapil domáceho brankára.

76
    Brigant sa z ničoho nič dostal do šance a preveril schopnosti domáceho brankára, ktorý vychytal loptu ktorá smerovala do vinkla jeho brány.

74
    Prvé žlté napomenutie v dnešnom stretnutí...

71
    Neni o čom...

68
    Pred striedaním sa ukázali hostia v dobrom svetle, keď hosťujúci Bilovský vyzvrtal domácich uvolnila sa a dobre prihral Šmahajčíkovi, ktorý minul bránu iba o pár milimetrov.

64
    Augustíni sa pokúšal vysunúť Šmahajčíka, lopta bola veľmi slabá chýbal jej pohyb vpred, lopty sa zmocnil domáci obranca Pončák.

63
    Pelegríny dobre vo veľkom vápne napriahol k strele, zostalo iba pri pokuse, lopta skončila na hosťujúcej obrane.

60
    Fulmek na ľavej strane obrany ukázal perfektný zákrok ako súpera obrať o loptu, ale čo ďalej?

57
    Už dlho som nebol na takom strtnutí, kde nie je o čom písať a to je tento duel v Šamoríne.

53
    Ten už Pelegríny poslal na hlavu Staška, ktorý loptu dobre trafil, ta však trafila jedného z obrancov hostí. Stav zostáva nezmenený aj napriek tomu že to bola tutovka.

52
    Rohový kop domáceho mužstva a jeho autorom Pelegríny, zlým zakončovateľom bol Mezovský, ale ďalší rohový kop.

51
    Futbal, ten pravý zostal v kabíne, toto čo sledujú fanúšikovia duelu v Šamoríne je len imitácia futbalu.

49
    Kde je lopta? Na kopačkách hostí, ktorí sa dostali do šestnástky celú situáciu vyriešil domáci brankára Pentek.

46
    V Šamoríne sa hrá už druhý polčas a pri lopte domáci Mezovský, ktorý stroskotal pred veľkým vápnom.