Skalica – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Poprad – Doněck 1:7 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 3:3 (kon.)
Žilina – Pavlodar 3:4 (po s.n.) | Třinec – Košice 4:2 (kon.) | Trenčín – Nitra 4:3 (kon.)
Sparta – Lev 2:4 (kon.) | Litvínov – Soligorsk 1:4 (kon.) | Kladno – K. Vary 2:4 (kon.)
Plzeň – Chomutov 2:0 (kon.) | Sparta – Lev 2:4 (kon.) | Most – Ústí n/L 2:2 (kon.)
Břeclav – Senica 1:3 (kon.) | Technika Brno – Prostějov 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 6:5 (po s.n.)
po s.n.
MsHK Žilina
3:4 (0:2, 0:1, 3:0)
HC Ertis Pavlodar
sk Úterý 07.08.2012, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Přípravné zápasy

Skončil sa úvodný prípravný hokejový zápas medzi MsHK Žilina a HC Ertis Pavlodar. Hostia zvíťazili pomerom 4:3 po samostatných nájazdoch. Ďakujem za pozornosť a teším sa na stretnutie pri ďalšom prípravnom zápase Žiliny, ktorý sa uskutoční v piatok 10.augusta 2012 o 17:00. Týmto si vás samozrejme dovolím pozvať na sledovanie tohto zápasu v našej spoločnosti. Príjemný zvyšok dňa. (19:09:59)

65:00
    Pavlodar dal gól! Rozhodujúci samostatný nájazd premieňa TROSČINSKIJ a Ertis Pavlodar tak zaslúžene víťazí 3:4 po s.n.

Samostatné nájazdy začínajú.

Skončila sa tretia tretina a keďže sa domácim Vlkom podarilo vyrovnať na 3:3, čakajú nás samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina skončila.

57:20
    Žilina dala gól!
    Žilina vyrovnáva na 3:3!!! Juríček našiel z vhadzovania voľného Tomáša Brcka, ktorý vypálil od modrej. Malgin puk vyrazil len pred seba, kde sa ho zmocnil PATRIK JARAB, ktorý si puk stiahol, počkal si na Malginov pohyb a rutinérsky zakončil do prázdnej bránky. Gól : Jarab Patrik. Asistencie : Tomáš Brcko, Martin Juríček.

55:43
    Počas presilovej hry hostí sa nič výrazne nestalo a tak sú domáci opäť v plnom počte.

53:43
    Vylúčenie Žilina, trest 2 minúty dostáva Tomáš Troliga. Následne inkasuje osobný 10 minútový trest za nešportové správanie a hl. rozhodca ho vykazuje do šatne.

53:13
    Znovu pekná spolupráca v podaní domáceho tímu. Puk sa po osi Hájnik - Chomič dostal k TOMÁŠOVI BRCKOVI, ktorý peknou strelou z medzikružia nedal Malginovi v bráne hostí šancu. Gól : Brcko Tomáš. Asistencie : Václav Chomič, Martin Hájnik.

52:40
    Ďalším obetavcom, ktorý sa hodil do strely obrancu tímu z Kazachstanu bol Tomáš Ďurina. I ten opúšťa klzisko s bolestným výrazom v tvári.

52:01
    Domácich hokejistov akoby strelený gól povzbudil. Začali hrať výrazne aktívnejšie, i v obrane sú sústredenejší.

50:01
    Do konca zápasu ostáva necelých 10 minút.

49:15
    Z ľadu sa zbiera otrasený hráč hostí. Je to Lukáš Bolf.

47:43
    Výborný zákrok predviedol Richard Johanes v bráne MsHK Žilina. Dotierajúci útočník hostí vypichol puk Jakubovi Linetovi a bez váhania z priestoru medzi kruhmi vypálil. Richard včas sklepol betóny a zachránil tak svoj tím od pohromy.

45:39
    Tak i domácim sa podarilo využiť presilovú hru. V útočnom pásme pekne zakombinoval prvý domáci útok. Tomáš Troliga našiel voľného Tomáša Brcka, ktorý sa neulakomil a poslal puk lepšie postavenému TIBOROVI VARGOVI a ten už vedel kam s ním - 1:3. Gól : Varga Tibor. Asistencie : Tomáš Brcko, Tomáš Troliga.

45:12
    Vylúčenie Pavlodar, 2 minúty dostal Učajkin za hákovanie.

44:30
    Ospravedlňujem sa za dočasný výpadok internetu, už je všetko v poriadku. Aktuálny čas je 44:30 a stav je stále 0:3.

40:01
    Začala tretia tretina.

Skončila sa nám druhá tretina dnešného zápasu. V tejto tretine hostia už len opticky kontrolovali hru a prikrášlili výsledok na 0:3 v neprospech domáceho tímu. Záverečná tretina sa začne približne 18:35.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 46. Varga Tibor (Tomáš Brcko, Tomáš Troliga ), 54. Brcko Tomáš (Václav Chomič, Martin Hájnik), 58. Jarab Patrik (Tomáš Brcko, Martin Juríček ) - 6. Zasypkin Pavel, 11. Bolf Lukáš (Jeremejev Oleg, Míka Radek), 32. Húževka Peter (Volžankin Alexander), 65. Troščinskij

MsHK Žilina: Johanes (Pisio) - Rúfus, Brcko, Ondrej, Loydl, Šeliga, Niník, Sekáč, Buček - Kokavec, Troliga, Varga, Smotrila, Juríček, Drábek, Ďurina, Linet, Hájnik, Jarab, Benko, Chomič. Tréner : Ladislav Spišiak.
    HC Ertis Pavlodar: Malgin (Ogurešnikov) - Bolf, Míka, Fabián, Matejka, Mirošničenko, Sokolov, Ramazanov, Blinov - Klimešov, Vak, Kútny, Jeremejev, Húževka, Seregin, Basov, Zasypkin, Učajkin, Volžankin, Trosčinskij, Orlov. Tréner : Július Pénzeš.

Rozhodčí: Gašparík - Zvrškovec, Hronský.