Skalica – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Poprad – Doněck 1:7 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 3:3 (kon.)
Žilina – Pavlodar 3:4 (po s.n.) | Třinec – Košice 4:2 (kon.) | Trenčín – Nitra 4:3 (kon.)
Sparta – Lev 2:4 (kon.) | Litvínov – Soligorsk 1:4 (kon.) | Kladno – K. Vary 2:4 (kon.)
Plzeň – Chomutov 2:0 (kon.) | Sparta – Lev 2:4 (kon.) | Most – Ústí n/L 2:2 (kon.)
Břeclav – Senica 1:3 (kon.) | Technika Brno – Prostějov 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 6:5 (po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
3:3 (0:0, 0:2, 3:1)
HC Dukla Jihlava
Úterý 07.08.2012, 17:00 • pardubická ČEZ Arena • Přípravné zápasy

Zápas nakonec skončil nerozhodným stavem. Trenéři se následně domluvili na provedení samostatných nájezdů, v nich se za domácí trefil David Švagrovský. Za Jihlavu se dvakrát trefil Filip Matějka a nájezdy tak opanovala Dukla. Z Pardubic je to pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (19:09:01)

60:00

59:51
    Poslední střela Petra Beneše k brance ani nedolétla. Zápas skončí remízou.

59:20
    Puk ještě vylétl mimo hrací plochu. Vhazovat se bude v neutrálním pásmu.

58:59
    Vpádu zakončoval David Švagrovský, jihlavský brankář se ale na hruškách nachytat nenechal.

58:20
    Jihlava se dokázala osvobodit a vyhazuje přes všechny čáry.

58:00
    Filip Matějka dostává dvě minuty za vražení na hrazení a v posledních vteřinách si může Hradec vytvořit tlak.

57:33
    Hraje se ve středním pásmu, kdo si vytvoří tlak?

57:00
    Do konce utkání už mnoho času nezbývá, Hradec bude chtít ještě strhnout vedení na svoji stranu podaří se to?

56:22
    Hradec právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Královští lvi přišli v posledních minutách s pořádným uragánem. Od modré čáry vystřelil David Roupec, na jeho střelu je Rittich dosáhl. Pak se ale k dorážce dostal DAVID ŠVAGROVSKÝ a rozjásal hradecké fanoušky. Asistence: David Roupec, Daniel Volráb.

56:00
    Jihlava v plném počtu.

55:30
    Hradec má teď neuvěřitelný tlak! Luděk Brož našel z rohu útočné třetiny Davida Švagrovského, jenž vypálil bez přípravy. Rittich puk vyrazil nad sebe, ten pak skončil břevně!

54:53
    Jihlava kritický moment přestála, je ve čtyřech.

54:24
    Střela Milana Karlíčka jen o kousek minula jihlavskou branku!

54:00
    Teď jim k tomu pomůže sama Jihlava. Ta totiž nedisciplinovaně vyhodila ze své obranné třetiny ven ze hřiště. Provinilým hráčem byl Jiří Dobrovolný, který již míří na trestnou lavici.

53:42
    Hradečtí kombinují v útočné třetině, dokáží vyrovnat stav zápasu?

53:00
    Dukla vyhazuje přes všechny čáry a Hradec musí začít znovu s útokem.

52:53
    Vojtěch Zadražil oslabí svůj mančaft. Dostává totiž dvě minuty za držení.

52:08
    Milan Karlíček se řítil po pravé straně, jeho rána ale minula cíl.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 46. Berger (Brož), 50. Tvrdík (Valášek), 57. Švagrovský (Roupec, Volráb) - 30. Vysloužil (Zeman, Čachotský), 36. Vysloužil (M. Filip, Velecký), 43. Pometlo (Podlipnik, Matějka)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Pištora, Karlík, Chmelíř, Roupec, Klement, Beneš, Karlíček – Berger, Brož, Kubeš –Szakal, Tvrdík, Valášek – Volráb, D. Filip, Švagrovský – Kubica, Macháň, Luštinec.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Novotný) – Zadražil, Matějka, Stebih, Jícha, Dobrovolný, Podlipnik, Tobola, Kolafa, Kolda, Pěška, Pometlo, Vysloužil, Pekárek, Velecký, Zeman, Čachotský, Jeslínek, Mikeš, M. Filip, Zídek.