Volný styl do 55 kg (muži) (kon.) | Volný styl do 74 kg (muži) (kon.)
Volný styl do 74 kg (muži)

Pátek 10.08.2012, 14:00Olympijské hry - Zápas
Sledujte:

Až nečekaně jednoznačný byl zápas o zlatou medaili. Američan Jordan Ernest Burroughs dokonale zaskočil celé startovní pole a zvítězil 3:0 nad Íráncem Gourdazim, který byl v utkání mírným favoritem. (21:39:37)

Bronzovou medaili nakonec vybojovali Cargaš a překvapivě také Uzbek Tigijev, který hladce zdolal Maďara Hatose 3:0. Rus Cargaš si stejným výsledkem poradil s Kanaďanem Gentrym.

Gentry zdolal Portoričana Solera Tanca 3:0 a v boji o bronzovou medaili se za malý moment utká s favorizovaným Rusem Denisem Cargušem.

Tigijev zdolal Terzijeva 3:0, nepovolil mu téměř nic a bude zápasit o bronzovou medaili. Vyzve Maďara Hatose.

Souboje o bronz budou na programu od 20:30, o zlato se pak bude zápasit od 20:48.

Burroughs si možná trochu překvapivě vyšlápl na Rusa Denise Carguše, kterého po obrovské bitvě udolal ve třech kolech 3:1. Má tak jisté přinejmenším stříbro. Carguše čeká stejný osud jako Hatose.

Známe rovněž prvního finalistu volnostylařů, kterým se stal Sadegh Saeed Goudari, který za čtyři minuty nepustil Maďara Hatose k ničemu a zvítězil jednoduše 3:0. Hatos tak bude muset bojovat o bronz.

V cestě mu stane ruský zápasník Carguš, který si problémy nepřipustil ani ve čtvtfinále a ukončil vynikající jízdu Gruzínce Chutišviliho. Nedal mu šanci a po čtyřech minutách vyhrál 3:0 na body.

Burroughs si v souboji dvou zámořských zápasníků poradil s Kanaďanem Gentrym a po výsledku 3:1 si to rozdá o finále.

Maďar Hatos si hladce poradil s Kazachem Šapijevem 3:0 a i on snadno zamířil do semifinále.

Goudarzi ve čtvrtfinále pokračuje. Povedlo se mu zdolat Uzbeka Tigijeva 3:1 na body!

Dál jde rovněž Khutišvili po vítězství nad Midanou z Guineje-Bissau. Gruzínští kvalifikanti dnes na londýnské žíněnce excelují!

Favorizovaný Rus Carguš si hladce poradil s ázerbájdžánským kvalifikantem Alijevem 3:1 na body!

Američan Burroughs je druhým zápasníkem ze zámoří, který bude účinkovat ve čtvrtfinále. Porazil totiž Portoričana Solera Tanca hladce 3:0 na body.

Matthew Judah Gentry z Kanady zdolal Inda Yadava 3:1 a i on vydrží na žíněnce minimálně do čtvrtfinále.

Kazach Šapijev potvrdil skutečnost, že v této zemi je tento sport nesmírně populární a porazil Ouechtatiho z Tuniska jasně 3:1 na body.

Maďar Hatos si po jednoznačném průběhu zápasu poradil s Číňanem Zhangem. Zvítězil podobně jako Tigijev 3:0 na body.

Dál jde i Íránec Goudarzi po výhře 3:1 nad Bulharem Terzijevem. Ten tedy neuspěl podobně jako v lehčí hmotnostní kategori kvalifikant Veljikov.

Uzbek Tigijev si hladce poradil s Řekem Motsalinem 3:0 na body. Evropan si se soupeřem vůbec nevěděl rady a zápas skončil už po čtyřech minutách.