IFK Helsinky – Ingolstadt 3:5 (kon.) | Frölunda – Zürich 2:0 (kon.) | Djurgården – Fribourg 1:0 (kon.)
Tappara – Liberec 7:2 (kon.) | Färjestad – Zug 1:2 (kon.) | Brynäs – Bern 3:4 (po s.n.)
Jokerit – Mannheim 1:2 (po s.n.)
po s.n.
Brynäs IF
3:4 (1:0, 0:0, 2:3 - 0:0)
SC Bern
Sobota 18.08.2012, 18:00European Trophy

Hosté dokázali ve třetí třetině během deseti minut třemi brankami vyrovnat a po nájezdech dokonce zvítězit. Tímto konstatováním se s vámi loučím a přeji pěkný večer. (20:38:14)

Bern právě vstřelil branku!
    Rozhodující branku střílí RYAN GARDNER.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení jsme rozhodující gól neviděli. O vítězi rozhodnou nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

60:00

59:39
    Je vyrovnáno! O třetí gól se postaral RYAN GARDNER. Asistence: Daniel Rubin.

55:08
    Hosté snižují na rozdíl jediné branky. Autorem je DANIEL RUBIN. Asistence: Christoph Bertschy.

52:44
    Vyloučen Löf (BRY) - 2 minuty za držení.

49:05
    Na rozdíl dvou branek snižuje PASCAL BERGER. Asistence: Byron Ritchie, Nicklas Danielsson.

46:39
    Brynäs právě vstřelili branku!
    DANIEL WIDING střílí třetí gól domácích. Asistence: Jesper Ollas.

44:39
    Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen Furrer (BRY) - 2 minuty za sekání.

43:02
    Přesilovka pro hosty. Lavička Brynäs IF potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

42:28
    SEBASTIN ENTERFELDT využívá přesilovou hru a navyšuje vedení domácích. Asistence: Ryan Gunderson.

40:55
    Vyloučen Rubin (BRN) - 2 minuty za podražení.

40:01

Druhá třetina branku nepřinesla a domácí tak stále vedou 1:0.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 13. Nordqvist (Lavander, Widing), 43. Enterfeldt (Gunderson), 47. Widing (Ollas) - 50. Berger (Ritchie, Danielsson), 56. Rubin (Bertschy), 60. Gardner (Rubin), ?. Gardner

Brynäs IF: Hansen (Hedberg) - Bertilsson, Gunderson, Sundqvist, Djoos, Hellström, Löf, Persson, Berglind - Harju, Järnkrok, Thuresson - Granström, Enterfeldt, Ollas - Lavander, Nordqvist, Widing - Johansson, Hansen, Molin.
    SC Bern: Bührer (Gigon) - Collenberg, Furrer, Gerber, Kinrade, Höhener, Lötscher, Kreis - Berger, Ritchie, Danielsson - Déruns, Gardner, Rubin - Bertschy, Vermin, Möller - Rüthemann, Randegger, Neuenschwander.