IFK Helsinky – Ingolstadt 3:5 (kon.) | Frölunda – Zürich 2:0 (kon.) | Djurgården – Fribourg 1:0 (kon.)
Tappara – Liberec 7:2 (kon.) | Färjestad – Zug 1:2 (kon.) | Brynäs – Bern 3:4 (po s.n.)
Jokerit – Mannheim 1:2 (po s.n.)
po s.n.
Jokerit Helsinky
1:2 (0:0, 1:1, 0:0)
Adler Mannheim
Sobota 18.08.2012, 18:30 • Valtti Arena, Vantaa • European Trophy

Z mé strany je to pro dnešek vše a loučím se s vámi u dalších bojů European Trophy. Příjemný zbytek večera! (20:52:42)

65:00
    Mannheim právě vstřelil branku! O vítěznou trefu se postaral YANICK LEHOUX a jeho samostatný nájezd rozhodl o vítězství Mannheimu.

Teräväinen na straně Jokeritu minul a je rozhodnuto!

Mauer se svou beckhendovou kličkou uspěl - 0:2!

Na druhé straně se pokusil přidat svou druhou branku Ruutu, ale neuspěl! Stále 0:1.

Jako první vyjel hostující Lehoux a uspěl - 0:1!

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nám vítěznou branku nepřineslo, tudíž nás čekají samostatné nájezdy. Ty začnou za malý moment.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:23
    Pulkkinen je při chuti. Jeho další dělovka proletěla okolo Brückmanna a Mannheim se osvobodil.

63:48
    Také Pulkkinenova střela proletěla pouze vedle branky Adleru. Pravděpodobně uvidíme samostatné nájezdy.

63:18
    Nepřesná střela Nordlunda skončila v moci hostujících obránců a Mannheim se osvobozuje.

63:06
    Další přesilovou hru má k dispozici Jokerit. Na trestnou lavici zamířil Reul (MAN).

62:37
    Lindell měl problémy na modré čáře, když se mu nedařilo zkrotit kotouč. Nakonec jeho boj skončil ofsajdem.

61:11
    Útočná snaha Jokeritu byla přerušena postavením mimo hru.

60:18
    Dalším zákrokem se předvedl Brückmann, když zlikvidoval střelu Rity.

60:01

Doopravdy je tomu tak. Po základní hrací době je stav nerozhodný. O úvodní branku zápasu se postaral Jarkko Ruutu, který proměnil trestné střílení. Krátce po jeho brance ovšem vyrovnal z protiútoku Mauer. Za chvíli uvidíme prodloužení a možná se dočkáme nájezdů.