Wigan – Chelsea 0:2 (kon.) | Manchester City – Southampton 3:2 (kon.)
Manchester City
3:2 (1:0)
Southampton FC
Neděle 19.08.2012, 17:00 • Etihad Stadium • Anglická Premier League

Manchester City porazil Southampton po obrovském dramatu 3:2 a připsal si první tři body, s tímto konstatováním se s Vámi pro dnešek loučí komentátor Tomáš Reiner. Příjemný zbytek neděle a úspěšný vstup do nového týdne! (19:06:22)

V dresu Manchesteru City se postupně prosadili Carlos Tevez, Edin Džeko a Samir Nasri, který vystřelil Manchesteru City výhru deset minut před koncem zápasu.

Zajímavostí dnešního zápasu je, že Southampton spotřeboval na dva góly dvě střely, což je skvělá produktivita. O obě branky se navíc postarali střídající hráči - nejprve Rickie Lambert a poté Steven Davis.

Howard Webb odpískal konec velmi dramatického zápasu, v němž Manchester City nakonec vydřel výhru nad nováčkem ze Southamptonu. Obhájci titulu vstoupili do nového ročníku Premier League vítězstvím 3:2, Saints se však za předvedený výkon rozhodně stydět nemusí, City pořádně potrápili.

90+3
    Pablo Zabaleta si dovolil v obraně kličku, která mu vyšla, a běžel tahat čas k rohovému praporku...

90+2
    Mužem zápasu byl na Etihad Stadium vyhlášen Samir Nasri.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Citizens jsou nyní natlačeni na vlastní polovinu, ale tlaku Southamptonu zatím odolávají.

89
    Southampton drží míč a snaží se o vyrovnání, na které má ještě dostatek času.

87
    Aleksander Kolarov přišel na místo Carlose Teveze. Roberto Mancini využil poslední střídání.

87
    Schneiderlin uviděl žlutou kartu po faulu na Teveze.

86
    Billy Sharp vyběhl na hřiště na místo Puncheona.

85
    Nigel Adkins připravuje na straně Southamptonu poslední změnu.

84
    Samir Nasri uviděl žlutou kartu za svlečení dresu.

84
    Fox rozehrál rohový kop, který odvrátil do bezpečí Lescott.

82
    Na Etihad Stadium sledujeme po nezáživném prvním poločase nádherných pětačtyřicet minut plný zvratů.

80
    Manchester City právě vstřelil branku!
    SAMIR NASRI strhává vedení na stranu Manchesteru City! Francouzský záložník se dostal v šestnáctce k odraženému míči, který uklidil přesně do levého horního rohu.