Karlovy Vary – Kolín 3:0 (kon.) | H. Měcholupy – Písek 3:1 (kon.) | Roudnice – Kladno 2:0 (kon.)
Králův Dvůr – Domažlice 2:4 (kon.) | Č. Lípa – Zápy 2:0 (kon.)
SK Roudnice nad Labem
2:0 (1:0)
SK Kladno
Neděle 19.08.2012, 17:00 • Fotbalový areál Pod Lipou • Česká fotbalová liga

Roudnice dnes byla po celý zápas lepším týmem a Kladno tahalo za kratší konec. Výsledek tomuto faktu odpovídá. Roudnice vyhrála 2:0! (18:50:46)

90
    Na poslední 2minuty na hřiště přišel Zahálka, který vystřídal Růžičku.

89
    Zápas bude nastaven o další 2minuty.

86
    A je zde poslední střídání domácích. Ze hřiště odchází dnes jeden z nejlepších fotbalistů Roudnice - Doležal. Na posledních pár minut byl na hřiště poslán Šmidrkal.

86
    Rada nyní uviděl od rozhodčího žlutý bloček. Roudnice má možnost ohrozit branku z přímého kopu.

83
    Roudnice právě vstřelila branku!

Roudnice zvyšuje svůj náskok 7minut před koncem již na 2brankové vedení. Doležal z přímého kopu trefil pouze břevno, DAVID BRANDEJS dorazil hlavou míč do prázdné branky.

82
    Hlasatel oznámil, že zápas dnes sleduje 452diváků.

81
    Zajímavá situace. Rozhodčí Janoch už 3minuty nechce pustit zpět do hřiště hostujícího hráče po ošetření za autovou čárou.

76
    Hosté střídají také podruhé. Cafourek střídá unaveného Švamberu.

63
    Střídání na straně Kladna. Ze hřiště byl poslán Rouček, nahradil ho Novotný.

74
    Domácí střídají dnes podruhé. Ze hřiště odešel Vaněk, jeho místo nahradil Pícha.

72
    Míč se ustálil na polovině hřiště a těží z toho Roudnice, která vybojovala faul.

69
    Občerstvení hráčů přichází i v druhém poločase.

65
    Žlutou kartu obdržel hráč Samek za hrubý faul zezadu.

62
    Hned z dalšího protiútoku mohla Roudnice skórovat, míč se však po střele ocitl těsně vedle pravé tyče.

61
    Orolín se tentokráte trefil do brány a rozjásal své spoluhráče. Asistent rozhodčího měl už předtím ale praporek nahoře a gól kvůli offsidu neplatí. Stav stále 1:0.

60
    A znovu velmi hladký přechod Orolína přes polovinu hřiště a následně prošel i obranou. Roudnici zachraňuje Pechatý zachycením balónu.