Dněpropetrovsk – Liberec 4:2 (kon.) | Dila Gori – Marítimo 0:2 (kon.) | APOEL – Neftçi Baku 1:3 (kon.)
Heerenveen – Molde 1:2 (kon.) | Rosenborg – Legia 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – AIK Stockholm 0:2 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Dudelange 4:0 (kon.) | Helsinki – Ath. Bilbao 3:3 (kon.) | Eindhoven – Zeta 9:0 (kon.)
FCSB – Ekranas 3:0 (kon.) | Sparta – Feyenoord 2:0 (kon.) | Young Boys – Midtjylland 0:2 (kon.)
Met. Charkov – Dinamo Bukurešť 2:1 (kon.) | Genk – Luzern 2:0 (kon.) | Plzeň – Lokeren 1:0 (kon.)
Marseille – Šeriff Tiraspol 0:0 (kon.) | Fehérvár – Trabzonspor 0:0 (po pen.) | Club Bruggy – Debrecín 4:1 (kon.)
Bordeaux – CZ Bělehrad 3:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Tromsø 1:0 (kon.) | Hannover – Śląsk 5:1 (kon.)
Levante – Motherwell 1:0 (kon.) | Inter – Vaslui 2:2 (kon.) | Alkmaar – Machačkala 0:5 (kon.)
Newcastle – Atromitos 1:0 (kon.) | Twente – Bursaspor 4:1 (po pr.) | Lazio – Mura 3:1 (kon.)
Liverpool – Hearts 1:1 (kon.) | Sporting – Horsens 5:0 (kon.)
FC Twente
4:1 (1:1)
Bursaspor
Čtvrtek 30.08.2012, 21:00 • FC Twente Stadion, Enschede • Evropská liga (předkola)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemnou noc a u dalších online přenosů na počtenou! (23:36:24)

Nervy drásající utkání nakonec lépe zvládlo Twente, které vyhrálo po prodloužení 4:1! V součtu obou zápasů tak nizozemský celek vyhrál 5:4 a může se těšit na další boje v Evropské lize. Za domácí dnes stříleli branky dvakrát Fer, po jedné brance přidali Schilder a Gutiérrez, za hosty kontroval Pinto. Domácí dnes zcela zaslouženě vyhráli.

120+3
    Křeče chytají i další hráče domácích, ti už se asi k postupu prozdržují.

120+3
    Michajlov drží míč ve své náruči, do konce utkání zbývá asi 30 vteřin.

120+2
    Roh pro hosty, do pokutového území spěchá také brankář Carson.

120+2
    Domácím nevyšel rychlý brejk, do útoku mohou znovu hosté.

120+1
    Michajlov si vyběhl na centrovaný míč.

120
    Už se opět hraje, nastavovat se budou 3 minuty.

120
    Na zemi ale leží Felipe Gutiérrez, hra je znovu přerušena.

120
    Bursaspor se žene možná do svého posledního útoku.

119
    Gutiérrez v ofsajdu.

119
    A Luc Castaignos své působení v dnešním utkání končí, nahradí ho Denny Landzaat.

Twente právě vstřelilo branku!
    Tadić krásně našel z volného přímého kopu LEROYE FERA, který z voleje trefil přesně k tyči! Twente je blízko postupu do základních skupin Evropské ligy!

115
    Žlutou kartu vidí Musa Cagiran, je tak dnes již sedmým potrestaým hráčem, z toho Chrétien byl dvakrát.

114
    Rosalesův centr prolétl napříč celým pokutovým územím.

113
    Carson byl u míče jako první.

112
    Hosté naposledy střídají, ze hry odstupuje Batalla, nahradí ho Kiraz.

110
    Tadić vysunul Gutiérreze, který poté napálil tyčku!

109
    Rosalesův pokus likviduje Carson.

109
    Tadić rozehraje rohový kop.

107
    Obrovská příležitost domácích! Gutiérrez ale jen těsně minul pravou tyč!

107
    Gutiérrez chtěl vyslat Castaignose do samostatného úniku, to se mu nepovedlo.

106
    Začalo druhé prodloužení.

V prvním prodloužení branka nepadla, následuje prodloužení druhé.

První poločas prodloužení skončil.

104
    V ofsajdovém postavení načapán Verhoek.

102
    Žlutou kartu vidí hostující brankář Carson.

101
    Tadić v ofsajdu.

100
    Verhoek netrefil branku.

99
    Další příležitost domácích! Z volného přímého kopu zamířil hlavou vedle Fer.

97
    Domácí tým pokračuje v tlaku.

96
    Nádherná technická střela Leroye Fera skončila na břevně Carsonovy branky!

94
    Verhoek mířil z přímého kopu mimo branku.

93
    Zajímavá standartní situace pro domácí celek.

92
    Pinto vypálil hodně nepřesně.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Je to tak, utkání skončilo vítězstvím domácích 3:1, uvidíme tak prodloužení! Do vedení se dostali domácí ve 26. minutě, když Leroy Fer proměnil pokutový kop, v nastavení prvního poločasu ale vyrovnal Sebastián Pinto. V rozmezí jedné minuty v 61. a 62. minutě ale domácí zvýšili na 3:1, když se prosadili Robert Schilder a Felipe Gutiérrez. Prodloužení začne za malou chvíli.

Druhý poločas skončil.

90+4
    Poslední minuta nastavení.

90+2
    Rohový kop pro hosty.

90+2
    Už už to vypadá, že uvidíme prodloužení.

90+1
    Fer se do pokutového území neprocpal.

90
    Sudí Rizzoli nastaví v dnešním utkání 4 minuty.

89
    Chrétien Basser vidí druhou žlutou kartu v zápase a musí předčasně pod sprchy!

83
    Tadićův lahůdkový centr našel přesně hlavu Luca Castaignose, který ale minul!

82
    Hosté střídají, odchází N'Diaye, nahrazuje ho Adem Kocak.

80
    Castaignose chytají křeče do pravé nohy.

79
    Michajlov si došel pro centrovaný míč.

78
    Castaignos se snažil vybojovat roh, to se mu nepodařilo.

77
    Domácí nyní pálí ze všech pozic, Rosales Carsona neprostřelil.

75
    Fer vystřelil hodně nepřesně.

75
    Schilder si ukousl až příliš velké sousto, když se chtěl kličkou zbavit hned 3 protihráčů.

74
    Michajlov neudržel centr, naštěstí pro domácí byl u míče nejblíže Wisgerhof, který jej ukopl do bezpečí.

73
    Gökcek Vederson vypálil jen těsně vedle pravé tyče!

72
    Rosales se hnal do útoku, po ztrátě míče ale zbytečně fauloval.

71
    Domácí se trochu překvapivě zatáhli na vlastní polovinu a nechávají hosty hrát.

69
    Castaignos faulován nebyl, penalta to nebude.

68
    Gutiérrez hledal Castaginos, přihrávku ale poslal až příliš před svého spoluhráče.

67
    Po dlouhé době hrají také hosté, těm se tedy taktika do druhé půle vůbec nevyplatila, teď je utkání otevřené na obě strany.

66
    Hra už se přeci jen trochu uklidnila.

64
    Domácí fanoušci jsou u vytržení! Kdyby takto utkání skončilo, následovalo by prodloužení.

62
    Tak to je neskutečné, nevídané! Hosté ztratili míč hned z rozehrávky, Castaignos poslal Tadiće do úniku, jeho lob ještě Carson zachytil, následnou dorážku FELIPE GUTIÉRREZE ale už nedokázal odvrátit!

61
    A domácím stačí už jen jedna branka! Castaignos chytře přiklepl ROBERTU SCHILDEROVI, který se prosadil z 20 metrů krásnou střelou!

60
    Vzápětí je tu druhé střídání, Felipe Gutiérrez střídá Willema Janssena.

59
    Domácí střídají, ze hry odstupuje Dmitrij Bulykin, nahrazuje ho Wesley Verhoek.

57
    Šesták fauloval Douglase, hrát mohou domácí.

56
    Carson chce rozehrát, domácí fanoušci na něj hází ale kelímky od piva.

54
    Na hřišti se hodně přiostřilo, na zemi zůstali ležet 2 domácí hráči, žlutou kartu za menši strkanici viděli domácí Leroy Fer a za hosty Íbrahim Öztürk.

53
    Hosté se snaží zdržovat.

52
    Castaignos se už napřahoval, hosté mu ale stačili ukopnout míč od nohou.

50
    Za nafilmovaný pád vidí žlutou kartu hostující Chrétien Basser.

49
    Domácí kombinují na vlastní polovině, hráči Bursasporu jsou velmi zatažení.

48
    Šesták se hezky uvolnil, poté ale přestřelil.

47
    Vederson minul svou střelou branku.

46

První půle skončila za stavu 1:1, ve 26. minutě po ruce hostujícího kapitána Ömera Erdogana kopali domácí penaltu, kterou bezpečně proměnil Leroy Fer, hosté ovšem ve 4. minutě nastavení vyrovnali zásluhou Sebastiána Pinta, Twente tak musí vstřelit minimálně 2 branky, aby zachránili alespoň prodloužení. Druhá půle začne přibližně v 22:05.

45+4
    Bursaspor právě vstřelil branku!
    Tak to byl kontr! Šesták se uvolnil na pravé straně a poté přesně našel na penaltě stojícího SEBASTIÁNA PINTA, který se nemýlil a usadil tak hodně velkou ránu domácím!

45+3

45+2
    Domácí se ještě snaží vstřelit branku do přestávky.

45
    Italský sudí Rizzoli nastaví v prvním poločase 4 minuty.

45
    Pinto v ofsajdu.

44
    Rohový kop hostů rozehraje Gökcek Vederson.

43
    Další zákrok Carsona.

41
    Bulykinův centr pokryl Carson.

40
    Hosté nuceně střídají, pro zdravotní problémy odstoupil Ozan Ípek, nahradil ho Hakan Aslantas.

39
    Wisgerhof v těžké pozici hlavičkoval nepřesně.