Žilina – Martin 3:2 (po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:5 (kon.) | Zvolen – Košice 3:4 (kon.)
Chomutov – Litvínov 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Beroun 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:4 (po s.n.)
Hr. Králové – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 5:5 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:2 (kon.)
Jihlava – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Litoměřice – Most 5:1 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:8 (kon.)
Piráti Chomutov
3:3 (2:1, 0:2, 1:0)
HC VERVA Litvínov
Úterý 04.09.2012, 17:30 • ZS Chomutov • Přípravné zápasy

57:21
    Hruška už už zvedal ruce když přehodil ležícího Fraňka, puk ale skončil zřejmě na tyči. Dorážet se ještě pokoušel Palin, ale Franěk, ležící na zádech, zabránil kotouči v cestě do sítě svým betonem. Neuvěřitelný zákrok!

47:50
    Rostislav Martynek dostal nádhernou přihrávku do prázdného brankoviště, ale byl v protipohybu. Vyznamenal se tak Kostúr, který instinktivně po puku hrábl svou holí.

44:33
    Piráti právě vstřelili branku!
    Další přesilovka se stala kořistí Pirátů. Jaroslav Mrázek vyslal tvrdou střelu od modré a před bránou výtečně clonil mimo jiné také PATRIK LUŠŇÁK, který doklepl kotouč za Fraňkova záda. Asistence: Mrázek.

44:22
    Martin Frolík (LIT) - 2 minuty za hákování.

38:08
    Kraft jel sám na Fraňka, po slabé střele reklamoval hákování soupeře. Vylučovat se ale nebude.

34:41
    Martin Frolík (LIT) - 2 minuty za sekání.

29:25
    Vyloučen Pulpán (CHM) - 2 minuty za hákování.

28:57
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Martin Lučka za bránou naservíroval puk přímo na hůl Majdana, který našel před bránou Lukeše, jehož střelu ještě Řehoř vyrazil, na dorážku VIKTORA HÜBLA byl už ale krátký. Asistence: Lukeš, Majdan.

28:25
    Rýglovu střelu podržel ve výstroji Franěk, pak se před ním ale strhla mela. Vyloučeni jsou Marek Sikora (CHM) a Jiří Gula (LIT), oba na čtyři minuty za hrubost.

27:59
    Vojtěch Polák (CHM) zůstal po střetu s hostujícím obráncem ležet na zemi, ale poté vstal a šel si vyříkat něco s rozhodčím. Dostává deset minut za nesportovní chování.

25:39
    Síly na ledě se srovnají. Richard Řapáč. (LIT) si vyšlápl na gólmana Řehoře a shodil mu masku. Dvě minuty za nedovolené bránění pro litvínovského forvarda.

25:03
    První vyloučení z řad Pirátů. Vojtěch Polák (CHM) nesmyslně útočně hákoval a vysloužil si tak dvě minuty.

21:28
    MARTIN FROLÍK srovnává stav utkání na 2:2. Asistence: Černý.

01:39
    Vojtěch Kubinčák (LIT) - 2 minuty za hákování.

14:50
    Verva snižuje zásluhou VLADISLAVA BALÁŽE, který si najel až před Řehoře a doslova prozlačil puk pod jeho levým betonem. Bez asistence.

12:32
    Po vyhraném Hafenrichterově vhazování vyslal dělovku na Fraňkovu bránu Petr Macháček a PETR JÍRA jeho střelecký pokus usměrnil mimo dosah gólmana. Asistence: Macháček, Hafenrichter.

07:33
    Gajovský se nádherně uvolnil z vhazování a pokusil se zakončit, byl ale hákován Petrem Kousalíkem (LIT), který si jde odsedět dvě minuty.

15:59
    Pirátům přesilovka vůbec nevychází, ba naopak. Litvínovští se dostali do dvou brejků, oba ztroskotaly na pružném Řehořovi. Viktor Hübl spálil tutovku!

17:29
    Petr Kousalík (LIT) - 2 minuty za držení protihráče.

00:22
    A hned z první střely otevírá skóre kapitán MILAN KRAFT, který se ocitl sám před Fraňkem a poslal puk pod jeho levým betonem do klece. Asistence: Důras, Hřebejk.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 1. Kraft (Důras, Hřebejk), 13. Jíra (Macháček, Hafenrichter), 45. Lušňák (Mrázek) - 15. Baláž, 22. Frolík (Černý), 29. Hübl (Lukeš, Majdan)

Piráti Chomutov: Řehoř (30. Kostúr) - Palin, Pulpán, Mrázek, Rutta, Bartejs, Rýgl, Macháček, Lučka - Hřebejk, Kraft, Důras - Procházka, Polák, Hruška - Hafenrichter, Gajovský, Jíra - Hromas, Sirkoa, Lušňák.
    HC VERVA Litvínov: Franěk (Francouz) - Jareš, Skříteský, Kubát, Gula, Ejem, Posmyk, Havelka, Kousalík - Martynek, Hübl, Pšurný - Hanzl, Trávníček, Baláž - Kubinčák, Majdan, Rapáč - Lukeš, Frolík, Černý.

Rozhodčí: Luběna - Kocourek, Petužálek