Žilina – Martin 3:2 (po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:5 (kon.) | Zvolen – Košice 3:4 (kon.)
Chomutov – Litvínov 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Beroun 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:4 (po s.n.)
Hr. Králové – Benátky n/J 0:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 5:5 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:2 (kon.)
Jihlava – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 7:6 (kon.) | Litoměřice – Most 5:1 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:8 (kon.)

59:09
    Domácí trenér si bere timeout a branka Techniky zůstává prázdná.

59:09
    Kamil Rajnoha se nechce smířit s prohrou, nejprve vypálil v oslabení na Baruse a poté zařídíl faul na svoji maličkost. Na dvě minuty si jde sednou Stejskal.

58:26
    Poslední naděje Techniky pravděpodobně právě pohřbil Benýšek, který dostává dvě minuty za hákování a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

57:08
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Přichází zasloužený trest. Přihrávka z hole Hanuse zamířila přesně na hokejku LUKÁŠE VRBY, který otáčí skóre prostřelením Chvátala mezi betony.

56:30
    Tak si na puk sáhl i Barus po propagační střele Látala.

55:40
    A znovu domácí golman po pokusu Medřického.

55:19
    Proti Kubovi musel znovu zasahovat Chvátal.

53:16
    Tentokrát jeli dva hráči Hodonína na Chvátala pokus Sajdla vychytal bravurně. Chvilku na to si poradil i s nepříjemnou střelou Vrby. Chvátal ve třetí třetině drží naděje Techniky. Hosté dvě třetiny spali, ale teď jsou výrazně aktivnějším a důraznějším týmem.

52:20
    V obranném pásmu Hodonína ležely tři hokejky! Toho využil jeden z hostujích beků a při rodící se šanci Techniky napálil ležící hokejku proti hráči s pukem ... bez odezvy.

52:00
    Chvátal vyškrábl pokus Kříže lapačkou ze šibenice.

50:20
    V závěru však přišla velká šance. Zapletal vypálil a kotouč vyražený Barusem doráží Látal těsně mimo. Obě mužstva jsou kompletní.

50:00
    Technika zatím nakládá s početní výhodou žalostně.

48:43
    Strýčkův projektil drží ve výstroji Barus, kterého z hlediště pozorně sleduje i jeho otec Miroslav.

48:18
    I hosté si vyzkouší hru ve třech. Za záchrannou brzdu zatáhl Skočovský a jsou z toho dvě minuty za nedovolené bránění.

47:35
    Rajnoha vypálil ihned z buly a jen těsně minul branku překvapeného Baruse.

47:32
    Hra se vyrovná. Kříž bere Hodonínu výhodu přesilové hry zbytečným faulem v útočném pásmu.

47:07
    A domácí jdou znovu pykat. Klimeš dostává dvě minuty za faul kolenem.

47:07
    Po střele Bělohlávka v jasné pozici promáchl Látal.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 17. Matouš (Hnilička), 32. Rajnoha - 40. Stejskal (Sajdl, Kříž), 45. Peš (Červenka), 58. Vrba (Hanus)