Chabarovsk – Mytišči 3:2 (po pr.) | Novokuzněck – N.Novgorod 3:2 (po pr.) | Novosibirsk – Jaroslavl 2:5 (kon.)
Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Ufa – Viťaz 2:3 (po s.n.) | Nižněkamsk – Minsk 3:0 (kon.)
Kazaň – Čerepovec 5:2 (kon.) | Petrohrad – Omsk 1:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Barys 5:1 (kon.)
HC Slovan – Doněck 2:4 (kon.) | Lev – Riga 2:1 (kon.) | Lev – Riga 2:1 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
HC Dinamo Minsk
Čtvrtek 06.09.2012, 17:00KHL

Děkuji Vám za pozornost. (19:24:33)

Dnešní utkání sledovalo 5500 diváků.

Střely na branku ve třetí třetině: 8-12.

Posledná třetina, stejně jako ta druhá, nám již branku nepřinesla. Nižněkamsk si tak zaslouženě připisuje první tři body v této sezoně KHL.

60:00

59:46

59:04
    Domácí drží Minsk daleko od své brány.

58:34
    Domácí výborně brání a nedovolují hostům dostat se před svojí bránu.

58:01
    Domácí ve čtyřech.

57:46
    Domácí jdou do tří. Blochin sekl protihráče před bránou přes nohy a dle zásluh jde na trestnou lavic.

56:34
    Domácí vyhazují do středního pásma.

56:01
    Selujanov dává hostům poslední šanci k tomu, aby se vrátili do zápasu.

55:01
    Hosté mají posledních pět minut na to, aby ještě zvrátili průběh utkání.

54:42

52:42
    Lukáš Krajiček komplikuje snahy Minsku a vstřelení branky a jde si odsedět dvě minuty za hákování.

50:48
    Domácí v plném počtu. Ani v této přesilovce si hosté nevypracovali soustavný tlak a měli navíc problém se usadit v útočném pásmu.

48:48
    Chochrjakov oslabuje domácí celek. povede se hostům konečně vstřelit branku?

46:42
    I tato třetina nám potvrzuje trend, že s přibývajícím časem nám upadá tempo hry.

44:54
    Hosté v plném počtu. Domácí si nedokázali v přesilovce vytvořit nějakou šanci.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 12. Cibák (Pestuško), 15. Pestuško (Berezin, Molovzorov), 15. Koukal (Osala)

Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton - Berezin, Blochin, Selujanov, Mamašev, Rozin, Jefremov, Plechanov, Belov - Cibák, Pestuško, Milovzorov - Osala, Koukal, Kolář - Subbotin, Polygalov, Komaristy - Chochrjakov, Alševsky J., Alševsky S.
    HC Dinamo Minsk: Lalande - Karalahti, Denisov, Krajíček, Goroško, Murphy, Černook - Platt, Stapleton, Pivko - Irgl, Stas, Laine - Linglet, Corso, Meleško - Drozd, Dudko, Kitarov

Rozhodčí: Kiseljov, Vasiljev