Pardubice – Sparta 3:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Poprad 3:5 (kon.) | Vítkovice – Piešťany 4:2 (kon.)
Slavia – Ústí n/L 8:0 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:2 (kon.) | Přerov – Havířov 0:4 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 1:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
HK Poprad
sk Pátek 07.09.2012, 18:45 • ZŠ Liptovský Mikuláš • Přípravné zápasy

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:45.

Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Putec (Kabáč) - Moravčík, Dzur, J.Sukeľ, M. Sukeľ, Števuliak, Pagáčik, Pavlikovský, Florek, Szabo, Struška, Bača, Škandera, Vankúš, Oško, Žiak, Laučík, Martínek, Halahija.

HK AutoFinance Poprad: Pajpach (Sloboda) - Krmenčík, Sloboda, Paločko, Klempa, Ďurčo, Mihalko, Tešlár, Jurčík, Paločko, Olejník, Lindeman, Rušín, Rusnák, Uličný, Šoltek, Bohmer, Jánoš, Nemec, Lukáč, Regec.

Rozhodca: .

00:01
    Stretnutie práve začalo.

00:01
    Tento zápas sa začne až vo štvrtej minúte, pretože vaše spojenie s naším zdobia menšie problémy. Touto cestou nám prepáčte.

03:15
    Začíname vylúčením, Žiak vycestuje na trestnú lavicu.

04:26
    Poprad sa dostal do útoku po ľavom krídle, zakončenie z pravej strany v podaní Ďurča skončilo iba na betóne brankára.

04:26
    Obrovská šanca Liptovského Mikuláša, útok cez stred ihriska. Puk sa dostal na hokejku Števuliaka, ktorý z prvej minul len tesne bránu hostí.

04:48
    Vylúčenie na strane hostí, takže uvidíme prvú presilovku Liptovského Mikuláša. Ľadovú plochu opúšťa Mihalko za podrazenie.

05:29
    Liptovský Mikuláš ešte v presilovke nejako moc neohrozil bránu, na teraz sa oslobodili aj hostia, takže domáci budú opäť zakladať útok, ale iba spoza vlastnej brány.

06:20
    Aká taká šanca Liptovského Mikuláša, nahodený puk spoza brány neostal nikým tečovaní ani vystrelený na bránu. V zmätku pred bránou sa nedokázali orientovať Florek a Szabo, šanca pre domácich sa tak nekoná.

07:44
    Po nevyužitej presilovke sa nám hra trošku vyrovnáva, oba tímy začali viac menej opatrne, puk na hokejkách Popradu, ktorý je zatiaľ iba medzi stredovými čiarami.

08:18
    Poprad dlhšiu dobu nahadzoval puky o mantinely, jeden krát zasahoval aj Putec, ktorý nahodený puk poslal spoza brány preč. O pár sekúnd prišla strela Nemca. Domáci brankár si s touto ľahko strelou poradil.

08:49
    Števuliak si miešal puk na pravej strane, hop sem, hop tam a zrazu neni na hokejke. Hostia sa tak dostali do protiútoku, ten však nevyužili vo svoj prospech, keď medzi čiarami prišla nepresná prihrávka.

09:47
    Vyrovnaný stav nám kraľuje aj k začiatku druhej časti prvej štvrtiny, pri puku domáci, ktorý práve vystriedali.

10:29
    Škandera si prebral puk, následne vyšiel od svojej brány. Čo sa stalo potom už nevedia ani diváci, jeho prihrávka na nikoho skončila za čiarou, rozhodca tak píska icing.

11:10
    Poprad nahodil puk, ten však za bránou zastavil Bača, ktorý ho aj na pár chvíľ podržal vo svojej moci, následné vyhodenie skončilo u súpera.

11:34
    Dobrá šanca Popradu! Po tom čo hostia zachytili puk na modrej prišlo otočenie hry na pravý kruh. Strela Klempu spred brankára skončila najskôr na lapačke Puteca, ktorý perfektne zasiahol.

12:30
    Opäť je hra taká oťukávacia. Obaja súperi držia puk skôr na svojej polke, kde tu sa odhodlajú k nejakému útoku, na teraz je to kombinácia Popradu.

13:15
    Šanca na strane domácich, po tom čo puk sa dostal pred bránu prišla strela M. Sukeľa, ktorý to napálil iba do pravej tyče.

13:15
    Po tejto šanci sa zrodil aj faul, na dve minúty si pôjde oddýchnuť Lindeman.

14:20
    Liptákom to zatiaľ v presilovke nejako nejde. Dostanú sa síce na polovicu súpera, ale tam je to také "nemastné". Prihrávky, resp. strely končia iba u súpera, ktorý následne vyhodí puk.

15:15
    Spomínaná hra sa deje aj teraz, prihrávku z pravej strany zachytil obranca Popradu, ktorý ihneď vyhadzuje. V tom istom čase sú už hostia v plnom počte.

15:55
    Od modrej teraz nahodil puk pred bránku Sloboda, následne sa zrodili dve také polo šance Popradu, všetky pokusy zlikvidoval istý Pútec.

17:09
    Liptovský Mikuláš pri puku, prihrávka pred modrou súpera skončila iba u brankára, ktorý vyhadzuje medzi kruhy.

17:35
    Na pravej strane si teraz výlet spravil Florek, ktorý sa s pukom obtočil okolo brány, následne si vymenil puk so spoluhráčom. Po prihrávke sa znovu dostal k puku, tento krát Florekov pokus skončil iba na betóne brankára.

18:37
    Nepekný faul ku koncu prevej tretiny, za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou si ide na dve minúty oddýchnuť Lukáč.

19:10
    Liptovský Mikuláš zatiaľ iba prihráva a prihráva, streleckú šancu sme v tejto presilovke ešte neregistrovali.

19:40
    Obrana hostí teraz trošku poľavila, keď šancu v streleckej príležitosti dala Žiakovi, ktorý z pravej strany trafil iba brankára.

19:40
    Po tejto strele rozhodca si pár krát zapískal do píšťalky. Žiak sa tam pár krát strkol s obrancom, ktorý bránil brankára. Všetko vyriešil domáci kapitán.

20:00
    Prvá tretina skončila.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:33
    Hneď ako Poprad vyrovnal svoje sily prišla strela z pravej strany hostí, tento pokus končí iba na obrancovi.

21:39
    Šancu na otvorenie gólového účtu bude mať Poprad, na trestnú lavicu ide Dzúr za faul kolenom.

22:30
    Poprad zatiaľ nevystrelil, puk sa otáča zo strany na stranu bez akej takej šance. Liptovský Mikuláš vzápätí vyhadzuje puk.

23:03
    A opäť domáci, tento krát vybojovali puk za vlastnou bránou odkiaľ ihneď vyhadzujú.

23:52
    Hneď ako sa nám skončilo vylúčenie domácich prichádza na strane hostí, na dve minúty si ide oddýchnuť Paločko.

24:38
    Liptovský Mikuláš teraz pohrozil od modrej, keď z prvej vystrelil nebezpečne Pagáčik. Jeho pokus brankár vyrazil.

24:47
    Krmenčík opúšťa ľadovú plochu, tak isto aj J. Sukeľ. Obaja hráči idú na trestnú za údery. Hrá sa 5 na 4.

25:38
    Liptovský Mikuláš dlhší čas držal puk na súperovej polovice, no len bez zakončenia. Zaváhanie na ľavej strane využila obrana hostí, ktorá vyhadzuje puk.

26:02
    Vylúčenie na strane domácich, ľadovú plochu opúšťa Pavlikovský za držanie.

26:13
    Síce má Poprad výhodu o jedného hráča, na ploche to nejako nevidno. Ich držanie puku na súperovej polovici nevyšlo opäť k ničomu a po chvíli sa dostal do šance aj Liptovský Mikuláš, ktorý po strele z ľavej strany neskóroval.

27:16
    Nepresný pokus z pravej strany, resp. prihrávka. Tá skončila iba na mantinely od, ktorého sa odrazila za modrú čiaru.

27:42
    Zatiaľ sa hrá viac na vylúčenia ako na góly, ďalšie prišlo na strane Popradu, keď na dve minúty odchádza Jánoš.

29:29
    Doterajšia hra je iba pred modrú Popradu, Liptovský Mikuláš to skúša cez odrazy o mantinel, ale nejako to nevychádza. Prichádza tak vylúčenie pre LM.

29:29
    Spomínané vylúčenie, ľadovú plochu opúšťa J. Sukeľ za hákovanie.

29:57
    Poprad dal gól!
    Hostia využívajú presilovku, po strele od modrej v podaní Mareka Krmenčíka prišlo vyrazenie Púteca, následná dorážka ANDREJA NEMCA skončila pod pravým horným rohom brány. Asistencia: Marek Krmenčík.

30:26
    Na dve minúty odchádza na tresnú Uličný.

30:32
    O pár sekúnd prichádza ďalšie vylúčenie, na tresnú ide Lukáč. Liptovský Mikuláš si tak zahrá presilovku 5 na 3.

31:47
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci ťažia z presilovky 5 na 3, keď spred brány prišla nenápadná, ale precízna strela PATRIKA ŠTEVULIAKA, ktorý týmto presným zásahom vyrovnal dnešné skóre. Asistencia: Jakub Sukeľ.

32:48
    Vyrovnaná hra, oba tímy sa medzi sebou doposiaľ iba oťukávajú.

34:00
    Poprad sa dostal do útočného pásma cez pravú stranu, tam vyštartoval po útočníkovi Moravčík, ktorý ho dostatočne spacifikoval. Puk sa v súboji odrazil ku hráčovi hostí, ktorý hneď po prebratí vystrelil do brankára.

34:34
    Dzur vyhodil puk z vlastnej polovice, ten bol však tečovaný takže zakázané uvoľnenie sa nekoná.

34:56
    Hostia sa opäť dostali do vedenia, tento krát to bolo po prihrávke Kristiána Regaca, ktorý poslal puk pred bránu, následná strela IGORA ĎURČA skončila za Pútecom. Asistencia: Kristián Regec.

36:26
    Vyhodený puk hostí zachytili domáci hráči ešte v strede hracej plochy, k útoku sa však neodvážili a stiahli sa do obrany.

37:44
    Poprad opäť v presilovke, na trestnú odchádza Martínek za krosček.

38:22
    Nebezpečná strela z pravej strany, pokus Regeca skončil v lapačke Púteca, ktorý zasiahol naozaj parádne, puk mu však z lapačky vypadol, ale obrana už zaúradovala ako mala.

38:45
    Boj o puk na pravej strane ihriska, domáci hráči sa dokázali ubrániť, ale puk vyhodili iba na modrú, tam ho preberal už hráč hostí, lenže po tom rozhodca píska ofsajd.

39:29
    Boj o puk pri mantinely bol podla mňa o niečo dlhý ako zvyčajne, no rozhodca neprerušil hru. O pár sekúnd sa však už puku dostali hostia, ktorý po dvoch prihrávkach zakončili z pravej strany, keď strela MATEJKA PALOČKA zapadla pod padajúcim Pútecom. Asistencia: Filip Lukáč.

40:00
    Druhá tretina skončila.

40:01
    Začala tretia tretina.

41:14
    Úvod tretej tretiny nás ešte ničím neprekvapil. Uvidíme či Liptovský Mikuláš dokáže v dnešnom stretnutí aspoň remizovať.

42:10
    Domáci vyhodili puk, od mantinelu sa odrazil priamo na hokejku Vankúša, ktorý z ostrého uhlu netrafil bránu.

43:01
    V osobnom súboji boli lepší hostia, ktorí sa dokázali ubrániť po tom čo sa puk ocitol pred vlastným brankárom.

43:42
    Už, keď to vyzeralo, že Poprad sa dostane to akej takej šance prišiel ofsajd. Vhadzovanie v strednom pásme.

44:51
    Nahodený puk z pravej strany skončil iba u brankára, ktorý ho ihneď vrátil späť do hry, pretože nehrozilo žiadne nebezpečenstvo a s kľudom ho mohol odovzdať spoluhráčovi.

Dnešné stretnutie sleduje 80 divákov.

46:14
    Vyhodenie domácich cez všetky čiary, nezostáva nič iné ako rozhodcovi prerušiť hru. Vhadzovať sa bude po pravici Púteca.

46:17
    Po buly sa puk dostal na modrú odtiaľ prišla strela Krmenčíka, ktorý to vyslal iba do obrancu, ktorý stal pred ním.

47:10
    Puk za bránou domácej brány, následne prišla aj strela z otočky. Pútec všetko zlikvidoval.

-1170:00
    Po buly v strednom pásme prišla nejako nevýrazná strela v podaní Vankúša, jeho pokus skončil v lapačke Pajpacha.

47:46
    Ďalší nebezpečný pokus, tento krát to bolo z pravej strany, po ktorej opäť zasahoval Pajpach.

48:20
    Nepresná prihrávka Strušku z pravej strany, ten našiel iba Škanderu, lenže už za modrou čiarou.

48:45
    Po prihrávke z vlastnej polovice sa puk dostal až pred bránu domácich, tam už to všetko riadi Bača, ktorý vzápätí aj rozohráva na najbližšieho spoluhráča.

49:18
    Opäť vyhodený puk, znovu je to na strane hostí. Tento krát zasahuje Pútec, ktorý zachytil nepresnú prihrávku a rozohral.

49:50
    Hostia sa tentokrát už dostali do útočného pásma aj s pukom na hokejke, prihrávka po výške preletela pred brankárom domácich, ale žeby toto vzbudilo nejaký rozruch, nemyslím.

50:33
    Po tom čo Poprad založil útok na pravej strane prišla prihrávka na modrú čiaru, odtiaľ sa pokúsil o prekvapenie brankára Klempa. Neskončilo to podla jeho predstáv, jeho strelu zablokoval Moravčík.

51:13
    Škandera zachytil puk za vlastnou bránou. Nikým neohrozovaný sa zrútil na ľad ako podťatý strom, tým odovzdal puk hosťom. Obrana domácich ešte stihla zareagovať a zabránila k ohrozeniu brány.

53:04
    Výpad Popradu, ktorý skončil až na súperovej polovici bol zastavený dobrou hrou obrany Liptovského Mikuláša, tá o pár minút založila aj útok, ten však stroskotal skorej ako začal.

54:10
    Domáci niečo vyše päť minút do konca zápasu znižujú na rozdiel jedného gólu. Liptovský Mikuláš sa dostal do útočného pásma, prihrávka z pravej strany v podaní Patrika Števuliaka otočila hru odkiaľ sa následne presadil MATÚŠ SUKEĽ, ktorý nedal nárok brankárovi svojou prudkou strelou.

55:57
    Do konca zápasu ostáva niečo vyše štyroch minút, hostia si zobrali oddychový čas.

56:17
    Liptovský Mikuláš si týmto vylúčením nijako nepomohol. Ľad opustil Szabo za hákovanie.

56:20
    Hneď po buly prišlo ohrozenie brány domácich, strela z ľavej strany skončila na betóne Púteca.

57:06
    Moravčík sa teraz ukázal, najskôr perfektne oprel o mantinel súpera, následne aj odovzdal puk spoluhráčovi.

57:12
    Po Moravčíkovej prihrávke sa dostal do útoku Žiak, ktorý si obhodil obrancu a následne zakončil iba do lapačky brankára.

58:52
    Rozhodca prerušil hru za prihrávku rukou.

58:52
    Po tomto prerušení prišiel aj oddychový čas domácich. Uvidíme či sa im podarí ešte niečo vymyslieť minútu pred koncom zápasu.

58:53
    Domáci vyhrali buly a hneď na to aj odvolali brankára!

59:11
    Hra sa nám opäť prerušila, vhadzovať sa bude medzi kruhmi.

60:00

Skončil sa prípravný zápas dorastu medzi Liptovským Mikulášom a Popradom výsledkom 2:3.

Lúči sa s vami Tomáš Batiz, prajem pekný zvyšok večera. (20:36:30)

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 32. Števuliak (J. Sukeľ ), 55. Sukeľ M. (Števuliak) - 30. Nemec (Krmenčík), 35. Ďurčo (Regec), 40. Paločko (Lukáč )

HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec (Kabáč) - Moravčík, Dzur, J.Sukeľ, M. Sukeľ, Števuliak, Pagáčik, Pavlikovský, Florek, Szabo, Struška, Bača, Škandera, Vankúš, Oško, Žiak, Laučík, Martínek, Halahija.
    HK Poprad: Pajpach (Sloboda) - Krmenčík, Sloboda, Paločko, Klempa, Ďurčo, Mihalko, Tešlár, Jurčík, Paločko, Olejník, Lindeman, Rušín, Rusnák, Uličný, Šoltek, Bohmer, Jánoš, Nemec, Lukáč, Regec.