Šamorín – Šaľa 1:0 (kon.) | Podbrezová – Dubnica 2:0 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 1:0 (kon.)
Dunajská Streda – Ružiná 3:2 (kon.) | Dolný Kubín – Michalovce 3:1 (kon.) | Senec – R. Sobota 4:0 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
1:0 (0:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Sobota 08.09.2012, 15:30 • Šamorín - Pomlé • MONACObet liga

Tri body zostávajú v Šamoríne, presne tak ako sme predpokladali. Domáci si zaslúžia víťazstvo, so zaťatými zubami išli počas celého zápasu pre tri body a podarilo sa. Hosťujúci tréner to v závere možno trochu prekavčoval. Do čítania priatelia pri ďalších prenosoch. Pekný večer. (17:27:02)

90+
    Ten kto tu nebol neuverí. Posledná možnosť domácich, ktorí dali všetko do útoku a oplatilo sa. K volne poletujúcej lopte sa na hranici veľkého vápna oprel VAŠKO a trafil pravý dolný kút brány hostí.

90
    Fanúšik, ktorý si našiel cestu do Pomlé už odchádza a to sa bude ešte nadstavovať stoosemdesiat sekúnd.

85
    Domáci sa dostávajú často na dostrel brány, koncovka je však žalostná.

83
    Tretie striedanie v domácom mužstve.

77
    Faul pred hranicou velkého vápna, loptu si postavil kapitán Borbely a bude zahrávať štandardnú akciu, no strela mu nevyšla tak ako si to prial.

70
    Tréner Liba strieda, hneď dva krát, chce to oživiť, hostia v druhom polčase velmi slabo.

65
    Druhé striedanie v domácom mužstve, z hry odstúpil Gilewicz,nahradil ho Kučera.

57
    Tréner Liba využíva možnosť striedania z hry stiahol Szaba, nahradilo ho Tomišom.

55
    Szabov pokus si nenašiel cestu ani smer medzi konštrukciu brány, loptu poslal vysoko nad bránu domáceho mužstva.

52
    Striedajúci Kuba si vyžiadal ošetrenie na hracej ploche , zdá sa že bude O.K. a v hre bude pokračovať.

49
    Štandardka a jej exekútor Mezovský iba do rukavíc brankára hostí...

48
    Marušín sa dostal pred veľké vápno, ulakomil sa na strelu neprihral a lopta skončila vysoko nad Kolmokovu bránu.

46
    Domáci tréner Vladimír Koník striedal z hry stahol respektív nechal v kabíne, neviditelného Černáka.

46
    Začal druhý polčas.

Pravdupovediac futbal nič moc. K vedúcemu gólu boli však bližšie hostia, ktorí v tretej a poslednej minúte ohrozili domáceho brankára, ktorý v prvom pripade vytiahol neuveriteľný zákrok, v samom závere trafil Szabo brvno domácej brány.

Prvý polčas skončil.

45
    Hlavný rozhodca pridá dve minúty k riadne hraciemu času a neuverriteľná šanca hostí, ktorí zahrávali rohový kop lopta si našla hlavu Szaba a ten nezaváhal a trafil brvno domácej brány. Šťastie stálo pri domácom brankárovi.

43
    Černák vybojoval rohový kop z ktorého nzapršalo, hostia sa ubránili, Kolmokov vykopáva loptu od svojej brány.