Kladno – Zápy 2:0 (kon.) | Vltavín – Králův Dvůr 2:1 (kon.) | Domažlice – Hlavice 3:0 (kon.)
Písek – Chomutov 1:2 (kon.)
FC Písek
1:2 (1:1)
FC Chomutov
Sobota 08.09.2012, 17:00Česká fotbalová liga

Také na tiskové konferenci panovala napjatá atmosféra. Po zápase, který se v Písku odehrál, se to však dalo očekávat. Od nás je to pro dnešek vše. Příjemný sobotní večer přejí Petr Košatka a Tomáš Němec. (19:11:06)

Hostující trenér pochválil svůj tým především za hru v první půli. "Dostali jsme po chybě v obraně první branku, ale došli jsme si pro penaltu. V druhé půli skončil fotbal. Nevraživé prostředí, urážka za urážkou. To jsem snad ještě neviděl. Nebyl to hezký zápas, ale vyhráli jsme, tak můžeme být relativně spokojení."

"Já fotbal hodnotit vůbec nebudu. Tohle nemůže diváka ani bavit. Tohle s fotbalem nemělo nic společného," ohodnotil Jaroslav Kostka, zástupce písecké lavičky.

Dnešní zápas si hlavní rozhodčí bude ještě dlouho pamatovat. Diváci ho doprovodili do kabin pořádnou sprškou nadávek. Důvodem byly dvě nařízené penalty proti domácímu celku, díky kterým se FC Chomutov nakonec raduje z těsné výhry. Uvidíme, co řeknou oba trenéři na tiskové konferenci, která začne za pár okamžiků.

90+2
    Troufáme si tvrdit, že rozhodčí dvě minuty ani nenastavil, zápas je u konce.

90
    Hlavní arbitr Jaroslav Jedlička nastaví dnešní zápas o dvě minuty.

90
    Začíná poslední minuta základní hrací doby, Písek se v tuto chvíli brání.

88
    Chomutovští drží míč daleko od své branky, Jihočechům se vůbec nedaří soupeře zatlačit do obrany.

87
    Brankář Chomutova Lukáš Krbeček vidí žlutou kartu za zdržování hry.

85
    Minuty ubývají, Písek si zatím tlak stále nevytváří.

83
    Hosté takticky mění hráče. Ze hry odejde Ladislav Dokšanský a nahradí ho David Kůžel.

81
    Střídání na straně Píseckých. Místo Petra Jendruščáka se objeví na trávníku Tomáš Březina.

78
    Chomutov rozehrál před píseckou branku, ale Smola mířil hodně nepřesně. Míč málem zamířil až k nám do komentátorského stanoviště.

76
    Na hřišti se situace zklidnila. Hosté vybojovali roh.

70
    Chomutovští střídají Bohumil Nádeníček nahradí v poli Milana Smrže.

69
    Hosté budou dohrávat zbytek utkání v deseti hráčích. Ondřej Kejha vidí za svůj prohřešek červenou kartu.

61
    Chomutov právě vstřelil branku!
    ALEŠ PIKL provedl svou druhou penaltu naprosto totožně a také tentokrát ranou k levé tyči nedal Rondzikovi šanci. Chomutovští dokonávají obrat.

61
    Písečtí diváci doslova šílí. Domácí si před pokutovým kopem ještě vystřídají. Místo Jana Zušťáka se objeví ve hře Karel Krejčí.

59
    Neskutečné. Za Pivoňkův faul nařízena druhá penalta proti domácím v tomto utkání.