Neděle 09.09.2012, 16:30 • Dosta Bystrc - Kniničky. • Divize skupina D

Tolik z dnešního letního a parného mače. U dalších přenosů se budu těšit napočtenou. Pěkný zbytek víkendu. (18:20:23)

Střely na bránu: 9:3
    Střely mimo: 6:3
    Rohy: 8:6
    Fauly: 23:13

Je tu konec. Dosta po zásluze vítězí a připisuje si tři body. Odčinila tak špatný výsledek z minulého kola v Hodoníně. Bystřice dnes odehrála dobře pouze patnáct minut hry. Od té doby odpadla a Bystrc byla jasně pánem na hřišti. Dva góly dal Zedníček a zcela jistě má velký podíl na výhře brněnského mužstva Luboš Košulič, který perfektně rozhazoval míče po hřišti a byl hodně aktivní. Definitivní pojistku výsledku dal z penalty Klusák.

90
    Nejlepší hráč zápasu Luboš Košulič se uvolnil na velkém vápně a tvrdou bombou protáhl Trávníčka.

87
    Další žlutá karta z kategorie zbytečných, dostává ji Stanislav Klusák.

83
    Radim Fiala po necelých deseti minutách na hřišti vyfasoval žlutou kartu za faul na Prášila.

79
    Dosta potřetí střídá. Dohrál Zedníček, posledních deset a více minut si v tropickém parnu užije Dolina. Poslední možnost změny využil i kouč hostů. Ze hry stáhl Illka a na hřiště jde Cacek.

79
    Stanislav Zedníček měl na kopačce hattrick. Po přihrávce střídajícího Fialy se dostal až před brankáře Trávníčka a takovou jemnou tečí orazítkoval tyč hostující brány. Dnes potřetí zazvonila konstrukce brány u Bystřice nad Pernštejnem.

75
    Brněnský Košulič dostává žlutou kartu, poměrně zbytečnou.

74
    Bystrc střídá. Končí Bárta a na jeho místo přichází Fiala.

73
    Bystrc právě vstřelila branku!

Domácí STANISLAV KLUSÁK penaltu proměnil s naprostou jistotou. Bystrc vede již 3:0 a je na nejlepší cestě k zisku tří bodů.

73
    Střídající Veselý stáhl ve vápně Zedníčka a budeme sledovat pokutový kop. Bystřický hráč navíc inkasuje žlutou kartu.

72
    Ve druhém poločase už nesledujeme tak kvalitní fotbal. Bystrc stále kontroluje výsledek. Hosté se do šancí dostavají jen občas. Jako teď po Veselého střele z otočky.

67
    Dnešní utkání sleduje 320 diváků.

62
    Druhé střídání v týmu Bystřice, odstoupil Vícha a do utkání se zapojil Veselý.

56
    Stále se hraje za úmorného vedra, Bystrc má výsledek a hru neustále pod svou kontrolou. Hosté jsou hodně neškodní a bezradní v útočné fázi.

50
    Tak se k nám dostala informace, že Ladislav Jirásek odjel do nemocnice na rentgen s podezřením na výron kotníku. Domácí Bystrc se bude muset bez něj nějakou dobu obejít.

48
    Velká šance Bystrce a byla opět po rohu. V podstatě totožná, kterou měl v prvním poločase Košulič. Tentokrát rozehrával roh David Šural a po jeho zahrání míč spadl opět na břevno!

46
    Hosté do druhého poločasu udělali jednu změnu. V kabině již zůstal Zdeněk Sklenář a na plac vstupuje Tomáš Krošlák.