Neděle 09.09.2012, 16:30 • Dosta Bystrc - Kniničky. • Divize skupina D

87
    Další žlutá karta z kategorie zbytečných, dostává ji Stanislav Klusák.

83
    Radim Fiala po necelých deseti minutách na hřišti vyfasoval žlutou kartu za faul na Prášila.

79
    Dosta potřetí střídá. Dohrál Zedníček, posledních deset a více minut si v tropickém parnu užije Dolina. Poslední možnost změny využil i kouč hostů. Ze hry stáhl Illka a na hřiště jde Cacek.

79
    Stanislav Zedníček měl na kopačce hattrick. Po přihrávce střídajícího Fialy se dostal až před brankáře Trávníčka a takovou jemnou tečí orazítkoval tyč hostující brány. Dnes potřetí zazvonila konstrukce brány u Bystřice nad Pernštejnem.

75
    Brněnský Košulič dostává žlutou kartu, poměrně zbytečnou.

74
    Bystrc střídá. Končí Bárta a na jeho místo přichází Fiala.

73
    Bystrc právě vstřelila branku!

Domácí STANISLAV KLUSÁK penaltu proměnil s naprostou jistotou. Bystrc vede již 3:0 a je na nejlepší cestě k zisku tří bodů.

73
    Střídající Veselý stáhl ve vápně Zedníčka a budeme sledovat pokutový kop. Bystřický hráč navíc inkasuje žlutou kartu.

62
    Druhé střídání v týmu Bystřice, odstoupil Vícha a do utkání se zapojil Veselý.

48
    Velká šance Bystrce a byla opět po rohu. V podstatě totožná, kterou měl v prvním poločase Košulič. Tentokrát rozehrával roh David Šural a po jeho zahrání míč spadl opět na břevno!

46
    Hosté do druhého poločasu udělali jednu změnu. V kabině již zůstal Zdeněk Sklenář a na plac vstupuje Tomáš Krošlák.

45
    Domácí trenér musel poprvé zasáhnout do sestavy. Odešel zraněný Ladislav Jirásek, na jeho místo jde David Šural, bratr libereckého kanonýra Josefa.

26
    Bystrc kopala hned čtyři rohy v řadě. Především ten třetí byl obrovsky nebezpečný. Luboš Košulič jej zahrál tak šikovně, že mířil přímo do brány. Trávníček prudký míč vyrazil na břevno!

23
    Na karty je vyrovnáno. Radek Sklenář těsně před vápnem zastavil Košuliče a je za to oceněn žlutým kartonkem.

20

Dosta je při chuti, především dvojice Luboš Košulič a STANISLAV ZEDNÍČEK, ten se během pět minut trefuje podruhé. Brněnský kanonýr se dostal po výborné hlavičce Košuliče za obránce a sám upaloval na Trávnička. Těsně před ním zakončil po zemi k tyči a domácí tak vedou již dvoubrankovým rozdílem.

17
    Domácí záložník Bárta inkasuje první žlutou kartu dnešního duelu.

15

Domácí jdou do vedení. Velice dobře hrající Košulič znovu utekl po levé straně hostující obraně a našel ve vápně tentokrát přesným centrem STANISLAVA ZEDNÍČKA, který dopravil míč za záda Trávníčka. Ten si sice na míč sáhl, ale zabránit vedoucímu gólu Dosty nedokázal.