Most – Ústí n/L 1:2 (po s.s.) | Kladno – Plzeň 8:2 (kon.)
HBC Kladno
8:2 (2:0, 2:2, 4:0)
HBC Plzeň
Neděle 16.09.2012, 16:00 • Městská hokejbalová aréna u Zimního stadionu • CROSSDOCK Extraliga

42:55
    Plzeň jde znovu do čtyř. Za hákování usedl na trestnou lavici Krásný (PLZ).

43:22
    Chowaniec (PLZ) jde na dvě minuty na trestnou lavici za hákování. A posedí si tam až do konce zápasu.

40:23
    Vyloučení Plzně. Za vražení na hrazení jde na dvě minuty Malík (PLZ).

36:32
    Jan Beránek (PLZ) hákoval a jde poprávu na dvě minuty na trestnou lavici. Tohle Plzni vůbec nepomáhá.

34:02
    Ondřej Malý (PLZ) podruhé na trestné lavici za sekání.

28:50
    Šícha (KLA) jde na dvě minuty za nedovolené bránění na trestnou lavici. Nepříjemnost pro ALPIQ na závěr třetiny.

25:28
    Kladno se brání jen za cenu tvrdé hry. Kudela (KLA) jde na dvě minuty za sekání.

22:00
    Vylučuje se jako na běžícím pásu. Rozhodčí necitlivě zastavil hru, a i když mu to z trestné lavice Slanec vyčetl, rozhodčí se alespoň jemu za to upísknutí omluvil. Každopádně na trestnou lavici usedá Štěpánik (KLA) za podražení.

21:12
    Na zemi teď leží Jiří Benedikt. Dědič (KLA) si na něj vyšlápl, a tak usedá na dvě minuty za hru vysokou holí.

20:52
    A další vyloučení na straně hostů. Slanec (PLZ) usedá na dvě minuty za napadení.

18:58
    Vyloučení na straně plzeňských borců. Kořínek (PLZ) jde na dvě minuty za napadení.

13:35
    Vyloučení. Plzeň bude mít přesilovku, protože Čermák (KLA) hrál vysokou holí.

03:28
    Malý (PLZ) jde za sekání na dvě minuty ven.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 3. Kudela (Příhoda), 12. Protiva (Kouba), 16. Hnízdil D., 19. Příhoda (Hnízdil D., Štěpánik), 35. Příhoda (Štěpánik, Kudela), 37. Hnízdil D. (Štěpánik, Dědič), 39. Štěpánik (Příhoda, Hnízdil D.), 44. Příhoda (Kudela) - 24. Benedikt O. (Slanec), 25. Gřonka (Liška, Valenta)

HBC Kladno: Hájek (Schneider) - Dědič, Kudela, Soukup, Čermák, Kouba, M. Hnízdil - D. Hnízdil, R. Šíma, Příhoda, Šícha, Štěpánik, Nosek, Pražák, Protiva, Šrámek, J. Šíma
    HBC Plzeň: Semera (16. Ulč) - Slanec, Chowaniec, Beránek, O. Benedikt, Valenta, Malík - J. Benedikt, Krásný, O. Kejř, Malý, Průcha, Kořínek, Gřonka, Liška, Šiman

Rozhodčí: Havelka, Tuček