Třinec – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Chomutov – Sparta 7:5 (kon.) | Zlín – K. Vary 4:2 (kon.)
Kladno – Vítkovice 4:1 (kon.) | Plzeň – Pardubice 1:2 (kon.) | Motor ČB – Liberec 4:1 (kon.)
Slavia – Litvínov 1:2 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (2:0, 2:2, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 21.09.2012, 17:30Tipsport extraliga

48:17
    Hosté opět vyhodili puk do hlediště a opět za to budou pykat. Berani budou hrát 37 vteřin přesilovku 5na3. Vyloučen je Jan Košťál (KVA).

46:54
    Zlín si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty si odpyká Roman Prošek (KVA) za zdržování hry.

40:26
    Václav Skuhravý (KVA) 2 minuty za hákování.

36:33
    Beran si svoji aktivitou vybojovali přesilovou hru. Tomáš Závorka (KVA) 2 minuty za podražení.

36:03
    Zlín právě vstřelil branku!
    Dnešní utkání je na góly opravdu bohaté. Berani si vedení opět pojištují o dvě branky. Ránu Hamrlíka Závorka vyrazil, na dorážku Veselého byl ale krátký. Asistence: Antonín Honejsek, Martin Hamrlík.

35:46
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Tomu se říká rychle využitá přesilová hra. PETR GŘEGOŘEK napřáhl z levé strany a trefil horní roh zlínské branky. Asistence: Kumstát, Prošek.

35:37
    Sotva se domácí ubránili čeká je další oslabení. Za nedovolené bránění je vyloučen Pavel Kubiš (ZLN).

33:28
    Výhoda přesilové hry pro hosty, Radim Tesařík (ZLN) si odpyká dvě minuty za hákování.

29:35
    Radost hostujících hokejistů netrvala moc dlouho. Petr Holík odvedl veliký kus práce, přenesl kotouč do útočného pásma a tam ho naservíroval na hůl ZDEŇKA OKÁLA, zlínský útočník svoji střelou vymetl horní růžek Závorkovy branky. Asistence: Petr Holík.

29:10
    Hosté dokázali snížit na rozdíl jediné branky. Pech předložil puk do skrumáže těl, kde se nejlépe zorientoval PETR KUMSTÁT a snižuje. Asistence: Lukáš Pech.

26:42
    Martin Gründling (KVA) 2 min za napadení

24:10
    Ondráček překvapil rozehrávajícího beka hostů a ze zadu mu odebral kotouč. Následně ho předložil rozjetému Kubišovi, ten v tutovce trefil pouze tyčku.

21:18
    Přesilová hra pro hosty, Ondřej Veselý (ZLN) si odpyká dvě minuty za držení protihráče.

16:14
    Domácí předvedli ukázkovou přesilovkovou kombinaci na jejímž konci se prezentoval přesnou bombou mezi betony PETR ZÁMORSKÝ. Asistence: Petr Čajánek, Ondřej Veselý.

14:39
    Dustin Kohn (KVA) 2 min za hákování.

9:48
    Druhá formace se usadila na delší dobu před Závorkou a vytěžila z toho úvodní branku. Tesaříkův pokus od modré čáry tečoval za Závorku ONDŘEJ VESELÝ. Asistence: Radim Tesařík, Petr Čajánek

5:54
    Pech seskočil z trestné lavice a málem poslal hosty do vedení, zasáhnout musel až nedovoleně Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za hákování.

3:43
    Lukáš Pech (KVA) 2 min za podražení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 10. Veselý (Tesařík, Čajánek), 17. Zámorský (Čajánek, Veselý), 30. Okál (Holík), 37. Veselý (Honejsek, Hamrlík) - 30. Kumstát (Pech), 36. Gřegořek (Kumstát, Prošek)

Berani Zlín: Sedláček - Tesařík, Řezníček, Köhler, Čech, Matějíček, Čajánek, Leška, Linhart, Ondráček, Zámorský, Kubiš, Honejsek, Hamrlík, Melenovský, Finsterle, Holík, Veselý, Okál, Horák, Balaštík.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka - Kohn, Koblasa, Keith, Vachovec, Gřegořek, Látal, SKladaný, Zaťovič, Pech, Gulaši, Košťál, Gründling, Skuhravý, Kumstát, Prošek, Kloz, Rohan, Rohan, Heřman, Zucker.