Třinec – Chomutov 2:0 (kon.) | Motor ČB – Sparta 3:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:3 (po pr.)
Litvínov – Vítkovice 4:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:1 (kon.)
HC VERVA Litvínov
4:3 (1:1, 3:1, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 25.09.2012, 18:15 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.

00:01

HC Verva Litvínov: Francouz (Nechvátal) - Černý K., Havelka, Stříteský, Kousalík, Kubát, Posmyk, Jareš, Trávníček, Pšurný, Lukeš, Gerhát, Černý J., Hübl, Martynek, Kubinčák, Majdan, Frolík, Hanzl, Rapáč, Baláž

HC Vítkovice Steel: Málek (Šindelář) - Voráček, Sloboda, Malík, Barinka, Rehák, Sedlák, Polák, Ujčík, Burger, Klimek, Šedivý, Szturc, Walker, Hruška, Roman, Huna, Svačina, Strapáč, Káňa, Kucsera

Rozhodčí: Hrubý, Hodek - Barvíř, Blumel.

00:53
    Hostující gólman Málek si poprvé osahal puk, vhazuje se po jeho levici. U puku Litvínov.

01:36
    Litvínov právě vstřelil branku!

Hned z kraje zápasu jsme se dočkali branky v podání domácích. Po pěkné přihrávce Kubinčáka si branku připisuje ROMAN PŠURNÝ!
    Asistence: Vojtěch Kubinčák, Richard Rapáč

02:24
    Vyloučen hostující Roman Polák na dvě minuty za podražení.

04:24

05:17
    Vhazuje se před Francouzem, u puku domácí.

05:57
    Litvínovská branka ve velkém ohrožení. S obrovským štěstím si teď Francouz poradil s hostujícím útokem. Puk málem skončil v síti.

06:15
    Vyloučen domácí hráč Karel Kubát na dvě minuty za vražení na hrazení.

06:14
    Tlak hostí tak bude pokračovat, Litvínov se bude muset dvě minuty bránit.

06:42
    Teď se domácí na chvilku osvobodili vyhozením do středního pásma a nakonec je stejně pískán ofsajd a vhazuje ve středním pásmu.

07:30
    Vítkovice se chvilku udrželi v pásmu, ale žádná nebezpečnější akce nepřišla. Domácí se opět osvobodili vyhozením.

08:15

09:07
    Káňa střílí, Francouz je pozorný a vyráží do rohu.

09:32
    Vhazuje se v obranném pásmu Vervy, u puku hostující mužstvo.

10:06
    Hosté se teď usadili v pásmu a jejich tlak skončil až střelou do ochrané sítě.

10:50
    Litvínov v útočném pásmu, ale ne na dlouho, protože hráči potřebovali vystřídat. Puku se tedy chopili hosté a opět jsou v útočném pásmu.

12:19
    Martynek ve velké šanci z dálky střílí, Málek chytá a hráči odjíždějí na střídačku.

12:45
    Zakázané uvolnění hostí. Hra se přesouvá zpět před Málka.

12:52
    Litvínov je víc u puku a je viditelně aktivnější.

13:09
    Teď ale pozor na hostující tým, který pozlobil domácí obranu před Francouzem. Nápor skočil až odpískáním útočícího hráče v brankovišti.

13:33
    Hned po vhazování se rozjel do útočného pásma Lukeš, toho ale zastavila důrazná vítkovická obrana.

15:55
    Lukeš poslal přihrávku Majdanovi na modrou, který ovšem neměl prostor na pořádnou střelu.

16:49
    Hosté útočí, Kucsera teď poslal tvrdou střelu z úhlu na Francouze, který vyráží a puku jsou stále hosté.

18:44
    Vítkovice právě vstřelily branku!

A hosté vyrovnávají! Po rychlé kombinaci stav utkání srovnal ONDREJ ŠEDIVÝ!
    Asistence: Petr Strapáč

20:00

Druhá třetina začne přibližně v 19:07.

20:01

20:27
    Hned na začátku druhé třetiny vyloučen domácí Kubát na dvě minuty za podražení. A Litvínov se bude dvě minuty bránit.

20:44
    Hosté v útočné třetině a kombinují.

21:15
    Teď se k puku dostal kapitán Vervy Trávníček a vyvezl puk do svého útočného pásma.

22:27
    Domácí v plném počtu. Hosté tak svou přesilovou hru nevyužili.

22:50
    Vhazování před Málkem, u puku litvínovští.

23:39
    Vyloučen hostující Hruška na dvě minuty za sekání. Stav je stále nerozhodný a právě v následujících dvou minutách mají domácí šanci navýšit počet branek.

25:04
    Jarešovu střelu z modré tečoval Roman a kotouč tak letěl tam kam neměl, úplně mimo bránu.

25:39
    Hosté v plném počtu. Domácí sehráli přesilovku velmi dobře, ale potřebné štěstí jim chybělo.

26:12

A domácí jdou do vedení zásluhou FRANTIŠKA LUKEŠE!
    Asistence: Viktor Hübl

27:05
    A máme tu další vyloučení na straně hostí, vyloučen hráč Polák na dvě minuty za podražení. Domácí jsou při chuti z poslední vstřelené branky, tak uvidíme jestli tato chyba bude potrestána brankou.

28:09
    Posmykova střela od modré čáry se dostala přes všechny bránící hráče až k Málkovi, který má kotouč ve své výstroji.

28:40
    Další Posmykova střela! Ale tentokrát mimo.

28:59
    Litvínov je celou přesilovou hru v útoku a gólman Málek se musí pěkně potit!

29:05
    Hosté v plném počtu. Domácí sehráli tuto přesiloovku velmi dobře, branka ale nepadla.

29:39
    Vyloučen domácí Stříteský na dvě minuty za nedovolené bránění.

29:42
    Hosté u puku v útočném pásmu.

30:11
    Barinkovu střelu vyrzail Francouuz betonem. A poté se domácí na chvíli osvobodili vyhozením.

30:55
    Vhazuje se před Málkem, u puku hosté.

29:39
    Domácí jsou kompletní.

32:58
    Vhazuje se před hostujícím golmanem, u puku hosté.

33:39
    Barinka střílí od modré, s touto střelou neměl Francouz sebemenší problémy.

34:29

Máme tu další branku v podání domácích. Postřele Stříteského kotouč vyrazil Málek betonem. Vedle branky už ovšem čekal připravený ROSTISLAV MARTYNEK, ten kotouč poslal za Málkova záda.
    Asistence: Matěj Stříteský

35:38
    Vyloučen domácí Černý na dvě minuty za hru vysokou holí.

35:51

Vítkovice využívají brzy přesilové hry. Kontaktní branku vstřelil PETR STRAPÁČ!
    Asistence: Marek Malík, Viktor Ujčík

36:37
    Hned po vhazování se k puku dostal Barinka, který poslal tvrdou střelu od modré, Francouz vyrazil před sebe a hra dále pokračovala nebezpečnou hrou před domácí brankou.

37:05
    Vznikla potyčka před litvínovskou brankou a bude se vylučovat! Vyloučen hostující Ujčík a Rapáč, oba na dvě minuty za hrubost.

37:27
    Hosté budou hrát ve třech, vyloučen Malík na dvě minuty za hákování. Hraje se 4 na 3.

37:40
    Lukeš nahrával před branku Jarešovi, velké štěstí měl ale hostující gólman Málek a branka z toho nebude.

38:13

Litvínov využívá přesilovku a po Posmykově přihrávce před bránu, poslal kotouč za Málkovo záda VIKTOR HÜBL!
    Asistence: Marek Posmyk, František Lukeš

39:05
    Oba týmy v plném počtu.

40:00

Poslední dvacetiminutovka začne přibližně ve 20:09.

40:01

40:32
    Bylo nařízeno trestné střílení vinou Slobody a jeho podražení.

40:32
    Na trestné střílení byl vyslán Juraj Majdan, ten ale nad Málkem nevyzrál.

42:22
    Vyloučen domácí Frolík na dvě minuty za podražení.

42:33
    Hosté si přesilovou hru moc dlouho nezahráli, přichází faul hostujícího Burgra, který si odsedí dvě minuty za podražení.

43:40
    Klimek nahodil za domácí branku, hosté se ale dlouho v útočném pásmu neohřáli.

44:22

44:33

46:02
    Polákovi se nepovedla přihrávka a je z toho zakázané uvolnění. Hra se přesouvá před Málka.

46:10
    Hostující nahodili na branku a Francouz raději pokryl puk svou lapačkou.

Dnešní utkání sleduje 2925 diváků.

48:06
    Shrumáž před brankou Málka, s velkým štěstím úspěšnější hostující.

49:30
    Slobodovu střelu vyrazil Francouz před sebe a u puku jsou domácí.

50:40
    Vhazuje se po Francouzovo levici, u puku Litvínov.

51:20
    Jareš nahodil za branku, k puku se dostali hosté a nakonec je z toho zakázané uvolnění domácích.

52:43
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

52:43
    Vhazuje se před Francouzem, u puku hosté.

53:24
    Střela Baláže letěla mimo.

53:54
    Barinka střílí z dálky a Francouz raději pokryl puk, protože se k němu sjížděli další hráči.

55:46
    Vyloučen hostující Barinka na dvě minuty za hákování.

57:07
    Domácí v útočném pásmu a kombinují.

57:46

57:57
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:57
    Hosté budou hrát bez brankáře. Vhazování před Francouzem.

58:20
    Domácí vystrčili Vítkovice až do jejich útočného pásma. Stále se ale drží u puku hosté.

59:05
    Vyloučen domácí Kousalík na dvě minuty za podražení.

59:23

Hostům se vrací naděje a půl minuty před koncem zápasu střílí branku a snižují tak domácí náskok na 4:3. Branku vstřelil VLADIMÍR SVAČINA!
    Asistence: Roman Polák, Michal Barinka

60:00
    Konec zápasu. (20:46:56)

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 2. Pšurný (Kubinčák, Rapáč), 27. Lukeš (Hübl), 35. Martynek (Stříteský), 39. Hübl (Posmyk, Lukeš) - 19. Šedivý (Strapáč), 36. Strapáč (Malík, Ujčík), 60. Svačina (Polák, Barinka)

HC VERVA Litvínov: Francouz (Nechvátal) - Černý K., Havelka, Stříteský, Kousalík, Kubát, Posmyk, Jareš, Trávníček, Pšurný, Lukeš, Gerhát, Černý J., Hübl, Martynek, Kubinčák, Majdan, Frolík, Hanzl, Rapáč, Baláž
    HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) - Voráček, Sloboda, Malík, Barinka, Rehák, Sedlák, Polák, Ujčík, Burger, Klimek, Šedivý, Szturc, Walker, Hruška, Roman, Huna, Svačina, Strapáč, Káňa, Kucsera

Rozhodčí: Hrubý, Hodek - Barvíř, Blumel