Třinec – Chomutov 2:0 (kon.) | Motor ČB – Sparta 3:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:3 (po pr.)
Litvínov – Vítkovice 4:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:1 (kon.)
HC VERVA Litvínov
4:3 (1:1, 3:1, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 25.09.2012, 18:15 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

59:23
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Hostům se vrací naděje a půl minuty před koncem zápasu střílí branku a snižují tak domácí náskok na 4:3. Branku vstřelil VLADIMÍR SVAČINA!
    Asistence: Roman Polák, Michal Barinka

59:05
    Vyloučen domácí Kousalík na dvě minuty za podražení.

55:46
    Vyloučen hostující Barinka na dvě minuty za hákování.

42:22
    Vyloučen domácí Frolík na dvě minuty za podražení.

38:13
    Litvínov právě vstřelil branku!

Litvínov využívá přesilovku a po Posmykově přihrávce před bránu, poslal kotouč za Málkovo záda VIKTOR HÜBL!
    Asistence: Marek Posmyk, František Lukeš

37:27
    Hosté budou hrát ve třech, vyloučen Malík na dvě minuty za hákování. Hraje se 4 na 3.

37:05
    Vznikla potyčka před litvínovskou brankou a bude se vylučovat! Vyloučen hostující Ujčík a Rapáč, oba na dvě minuty za hrubost.

35:51

Vítkovice využívají brzy přesilové hry. Kontaktní branku vstřelil PETR STRAPÁČ!
    Asistence: Marek Malík, Viktor Ujčík

35:38
    Vyloučen domácí Černý na dvě minuty za hru vysokou holí.

34:29

Máme tu další branku v podání domácích. Postřele Stříteského kotouč vyrazil Málek betonem. Vedle branky už ovšem čekal připravený ROSTISLAV MARTYNEK, ten kotouč poslal za Málkova záda.
    Asistence: Matěj Stříteský

29:39
    Vyloučen domácí Stříteský na dvě minuty za nedovolené bránění.

27:05
    A máme tu další vyloučení na straně hostí, vyloučen hráč Polák na dvě minuty za podražení. Domácí jsou při chuti z poslední vstřelené branky, tak uvidíme jestli tato chyba bude potrestána brankou.

26:12

A domácí jdou do vedení zásluhou FRANTIŠKA LUKEŠE!
    Asistence: Viktor Hübl

23:39
    Vyloučen hostující Hruška na dvě minuty za sekání. Stav je stále nerozhodný a právě v následujících dvou minutách mají domácí šanci navýšit počet branek.

20:27
    Hned na začátku druhé třetiny vyloučen domácí Kubát na dvě minuty za podražení. A Litvínov se bude dvě minuty bránit.

18:44

A hosté vyrovnávají! Po rychlé kombinaci stav utkání srovnal ONDREJ ŠEDIVÝ!
    Asistence: Petr Strapáč

06:15
    Vyloučen domácí hráč Karel Kubát na dvě minuty za vražení na hrazení.

05:57
    Litvínovská branka ve velkém ohrožení. S obrovským štěstím si teď Francouz poradil s hostujícím útokem. Puk málem skončil v síti.

02:24
    Vyloučen hostující Roman Polák na dvě minuty za podražení.

01:36

Hned z kraje zápasu jsme se dočkali branky v podání domácích. Po pěkné přihrávce Kubinčáka si branku připisuje ROMAN PŠURNÝ!
    Asistence: Vojtěch Kubinčák, Richard Rapáč

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 2. Pšurný (Kubinčák, Rapáč), 27. Lukeš (Hübl), 35. Martynek (Stříteský), 39. Hübl (Posmyk, Lukeš) - 19. Šedivý (Strapáč), 36. Strapáč (Malík, Ujčík), 60. Svačina (Polák, Barinka)

HC VERVA Litvínov: Francouz (Nechvátal) - Černý K., Havelka, Stříteský, Kousalík, Kubát, Posmyk, Jareš, Trávníček, Pšurný, Lukeš, Gerhát, Černý J., Hübl, Martynek, Kubinčák, Majdan, Frolík, Hanzl, Rapáč, Baláž
    HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) - Voráček, Sloboda, Malík, Barinka, Rehák, Sedlák, Polák, Ujčík, Burger, Klimek, Šedivý, Szturc, Walker, Hruška, Roman, Huna, Svačina, Strapáč, Káňa, Kucsera

Rozhodčí: Hrubý, Hodek - Barvíř, Blumel