1:1 (0:0)
West Bromwich Albion
Neděle 30.09.2012, 17:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek neděle a těším se u dalších onlajn přenosů, napočtenou. (18:56:12)

A máme za sebou utkání 6. kola anglické Premier League, ve kterém Aston Villa remizovala s West Bromwich Albion 1:1. Po ne zrovna pohledném první poločase se do hry obou týmy zařadily i šance. Tu první využil v 52. minutě Long, skóre však v 80. minutě upravil na konečných 1:1 střídající Bent.

90+4
    V závěru si ještě žlutou kartu vykoledoval Tamas za faul na N´Zogbiu.

90+2
    Po autovém vhazování se k míči dostal Lukaku, míč mu ale utekl až za brankovou čáru.

90
    V zápase se ještě budou nastavovat čtyři minuty.

89
    Na druhé straně se do dobré šance dostal Lukaku, jeho střelu z úhlu ale pokryl Guzan.

88
    A Bent teď mohl zápas úplně otočit. Po narážečce s Agbonlahorem střílel z vápna jen těsně nad branku!

86
    Hosté se ale v klidu ubránili a míč je daleko od jejich branky.

85
    Po Bennetově centru se bude kopat roh.

84
    Po střetu s domácími útočníky je ošetřován Gera, hosté ale již nemohou střídat.

82
    Branka domácí pořádně nakopla, do úniku se dostal Agbonlahor, na poslední chvíli se ale u něj zjevil Popov a jeho střelu zblokoval do rukavic Fostera!

80
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Rohový kop zleva zahrál dobře Bannan, odražený balon nekompromisně dorazil do sítě strídající BENT! Tak domácí se nakonec vyrovnání dočkali!

79
    Po kombinaci se do zakončení levačkou dostal N´Zogbia, střela mu ale vůbec nesedla.

77
    S centrem směřujícím do šestnáctky si hostující obrana poradila, domácím už nezbývá moc času na vyrovnání.