Žižkov – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Zlín 2:0 (kon.) | Čáslav – Bohemians 1905 0:0 (kon.)
FK Varnsdorf
2:0 (1:0)
FC Zlín
Neděle 30.09.2012, 16:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

A je konec. Domácí ovládli utkání, v kterém byli favorité a potvrdili tak domácí neporazitelnost. V 21. minutě se hlavou prosadil Jiří Pimpara a zkázu hostí dovršil ve druhém poločase v 50. minutě Breite. Domácí si během utkání vypracovali další gólové situace , skóre se však již neměnilo. Hosté mohli pouze srovnat po hrubce domácích, ale tam kde hořela obrana zaskočil dnes výborný Kovář.
    To je ode mne dnes vše, za 14 dnů napočtenou. (17:55:07)

90
    Avšak nepodařilo se.

90
    Zlín dostává šanci vstřelit branku po standardní situaci.

90
    Míč se snesl přesně na hlavu Hájka, který hlavičkoval těsně mimo!

90
    Uvidíme ještě rohový kop hostí.

89
    Breite běžel po kolmici na Kořínka, míč si však patičkou ve vápně nezpracoval a tak neohrozil ani Kořínka.

89
    Tvaroha se dostal s míčem až za pomezní čáru.

88
    Roh pro domácí.

86
    Ze hry odstupuje domácí Schubert, jenž je nahrazen Vilkovským.

85
    K centru od Bubláka se dostal Elšík, hlavičku však nasměroval nad bránu.

83
    Domácí hráči jsou staženi a urputně brání.

80
    K odraženému míči v domácím vápně se dostal Radim Bublák, který stál sám před Kovářem, ale nedal!!! Kovář skvěle vyběhl a Bublák zřejmě zpanikařil a trefil pouze hostujícího Kováře. Trestuhodná chyba hostujícího celku!

78
    Domácí hostům ze Zlína nic nedovolí a v klidu si kombinují .

75
    Další střídání na straně domácích. Volfa nahrazuje Hikspoors.

74
    Zlín odvrátil útočnou akci domácích na rohový kop.

73
    Domácí poprvé střídají ze hry odstupuje Martan, který je nahrazen Daníčkem.

73
    Ten skončil ofsajdovým postavení Matejova.

72
    Zlín drží míč na svých kopačkách, avšak domácí val ne a ne překonat. Pipara nyní zasáhl a hosté budou rozehrávat rohový kop.