Čerepovec – Mytišči 4:0 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 1:2 (kon.)
Severstal Čerepovec
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Atlant Mytišči
Úterý 02.10.2012, 17:00KHL

Přeji příjemný zbytek večera. (19:09:07)

Utkání je u konce. Skóre příliš neodpovídá předvedeným výkonům. Hosté si nezasloužili prohrát takovým rozdílem, možná by vše bylo jinak, nebýt dvojnásobné početní převahy domácích na konci druhé třetiny, ve které Čerepovec dvakrát skóroval. Tříbrankové manko bylo na hosty už moc velké sousto.

60:00

59:20
    Není už pochyb o tom, že utkání svého vítěze již zná.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:44

56:44
    Ruslan Nurtdinov dostává 2 minuty za podražení.

56:11

54:11
    Za sekání dostává 2 minuty Alexandr Rybakov.

53:45

51:45
    2 minuty za nedovolené bránění dostává Teemu Laakso.

51:16
    Šance domácích a protiútok hostů. Stav se nemění.

48:54
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Ve vlastním oslabení domácí zvyšuje už na rozdíl čtyř branek. Po přihrávce Čáslavy, se trefil DENIS KAZIONOV.

47:38
    Igor Jemelejev vyfasoval menší trest za sekání.

47:01
    Hosté se tlačí do šancí, ale nedaří se jim zakončení a čas neúprosně běží.

44:50
    V dobré příležitosti se ocitl Alexandr Fedosejev, ale Chudobin výborně zasáhl.

43:15

41:26
    Alexandr Rjazantsev dostává 2 minuty za vysokou hůl a domácí tak ztrácejí možnost početní výhody.

41:15
    2 minuty za nedovolené bránění dostává Nikita Točickij.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 10. Lakso (Nurtdinov), 38. Ketov (Laakso, Rjazantsev), 39. Rjazantsev (Berdnikov), 49. Kazionov (Čáslava)

Severstal Čerepovec: Košečkin (Pěreťjagin) - Čáslava, Rjazantsev, Andersen, Laakso, Jegoršev, Stasenko, Popov - Bergfors, Ketov, Šipačov - Běrdnikov, Lehtonen, Stojarov - Nurtdinov, Fedosejev, Kazionov - Gimbatov, Mons, Bučněvič, Jemelsejev.
    Atlant Mytišči: Chudobin (Davydov) – Petrov, Višněvskij, Kosmačov, Niskala, Rukavišnikov, Nurislamov – Ignatuškin, Gluchov, Kolcov – Lindgren, Andersson, Žerděv – Michnov, Engkvist, Lemťjugov – Rybakov, Kablukov, Točickij.

Rozhodčí: Gašilov, Zacharov - Pavlov, Čubykin