Čerepovec – Mytišči 4:0 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 1:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Úterý 02.10.2012, 18:00 • Minsk Ice Palace • KHL

Skončilo nemastné neslané utkání, ve kterém se především bránilo a které tentokrát divákům v Ice Palace nepřineslo takovou podívanou, jako v předchozím utkání proti Atlantu.

Jaroslavl předvedla výbornou defenzivu, přes kterou domácí nedokázali téměř za celý zápas projít. Většina soubojů končila v rozích a hosté tak udrželi náskok z první třetiny!

Tolik z dnešního on-line přenosu, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou! (20:23:22)

60:00

59:52
    Oddechový čas pro hosty.

59:52
    Přesně tak, ještě Kalužnij odchází na tr. lavici!

59:52
    Pár vteřin před koncem přerušená hra... zřejmě se bude znovu vylučovat!

59:31
    Hra pokračuje, vhazování v pásmu Jaroslavli...

59:31
    Oddechový čas pro domácí.

59:31
    Na trestnou lavici odchází domácí Karalahti, tím se Dinamo zbavuje šance o vyrovnání...

59:30
    Posledních 30 vteřin třetí třetiny... bude se vylučovat!

58:50
    Jaroslavl ale drží puk ve středním pásmu, domácí jsou bezradní...

57:00
    Poslední tři minuty, nyní se opravdu domácí dokáží natlačit do pásma hostů... Jaroslavl nesměle vyhazuje. Čeká nás dramatická koncovka!

56:15
    Domácí se nadechují k náporu, ale útok přerušuje pískot rozhodčích, kteří vykazují domácí z obranného pásma Jaroslavli. Vhazuje se ve středím pásmu.

54:10
    Nezáživný hokej "na pokračování"...

52:50
    Hosté v plném počtu, další přesilovou hru Jaroslavl zvládla a drží tady v Minsku nadějné vedení!

52:20
    A znovu vyhazují... Dinamo "otáčí", ale nahozený puk končí v lapačce Varlamova.

51:50
    Šance domácích, ale hosté dokázali střelu zblokovat.

50:50
    Vyloučení na straně hostů, vyloučen Plotnikov.

50:48
    Opět vidíme Libora Pivka, střílí na Varlamova, ale ten chytá... trápení nejen českého střelece v dresu Dinama pokračuje.

50:20
    Stále stejný obrázek hry - Jaroslavl hraje úsporný hokej, do útoku se příliš nehrne, ale domácí nemají zbraň, jak překonat hostující obranu...

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Stas (Irgl, Frogren) - 2. Plotnikov (Anisimov), 5. Hagman (Kalužnij)

HC Dinamo Minsk: Rinne (Šaljapňov) - Frogren, Karalahti, Platt, Stapleton, Laine - Krajíček, Denisov, Keane, Irgl, Stas - Čarnavok, Murphy, Pivko, Linglet, Kitarov - Nohačov, Linglet, Kulakov, Drozd
    Lokomotiv Jaroslavl: Varlamov (Kolesnik) - Kronwall, Flood, Kalužnij, Redlihs, Hagman - Višnevskij, Amirov, Černikov, Petrov, Averin - Jakovlev, Kondraťev, Kozlov, Plotnikov - Kulikov, Galimov, Maltsev, Ljuduchin

Rozhodčí: Belyayev, Karabanov - Kuchava, Novikov