Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (po pr.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Třebíč – Beroun 3:0 (kon.)
Ústí n/L – Písek 7:2 (kon.) | Hr. Králové – Šumperk 6:1 (kon.) | Kadaň – Most 3:5 (kon.)
Olomouc – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 03.10.2012, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

59:51
    Jihlava mohla vyrovnat, ale v úplném závěru nedokázala propasírovat puk za záda ležícího Dolejše.

54:16
    Tomáš Kolafa (JIH) - 2 minuty - sekání.

51:59
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté využívají další přesilovou hru. Po pěkně sehrané akci zakončoval RADEK NOVOTNÝ. Asistence: Ladislav Rytnauer.

51:30
    Matič Podlipnik (JIH) - 2 minuty - podražení.

42:30
    Na lavici hanby odjel pykat Ladislav Rytnauer (HBR) na 4 minuty (2 minuty podražení a 2 minuty hrubost).

39:33
    Michal Velecký (JIH) - 2 minuty - hákování.

39:18
    Filip v gólové šanci přestřelil branku.

38:18
    Dukla právě vstřelila branku!
    DANIEL HODEK využil dvojnásobnou početní výhodu a vyrovnal. Asistence: Tomáš Kolafa.

37:13
    Milan Kostourek (HBR) - 2 minuty - sekání

31:37
    Jiří Dobrovolný (JIH) - 2 minuty - vysoká hůl.

28:03
    Václav Meidl (HBR) - 2 minuty - podražení.

27:29
    Hosté přesilovou hru dokázali využít. Po nacvičeném signálu do odkryté branky skóroval ROMAN VONDRÁČEK. Asistence: Jan Knotek, Václav Meidl.

26:24
    Lukáš Nahodil (JIH) - 2 minuty - hákování.

24:55
    Zeman v rychlém úniku nasadil housličky obránci hostí a postupoval úplně sám na Dolejše, který jeho pokus o blafák vychytal.

21:37
    Rytnauer po rychlé akci zakončoval do odkryté branky, Novotný však lapačkou v poslední chvíli vyšťáral puk z brankové čáry. Rebelům se to však nelíbí a sesypali se na rozhodčího.

19:20
    Radim Ostrčil (HBR) - 2 minuty - podražení.

14:46
    Tomáš Čachotský (JIH) - 2 minuty - podražení.

12:14
    Dolejš dokázal dvakrát vyrazil kotouč, bekhendovou dorážku Čachotského však už lapit nedokázal. Bez asistence.

11:04
    Lukáš Endál (HBR) - 2 minuty - krosček.

07:55
    Hosté udeřili prakticky z první příležitosti. Od modré Novotného propálil TOMÁŠ PROTIVNÝ. Asistence: Petr Polodna, Lukáš Endál.

06:12
    Další skvělý zákrok Dolejše, tentokráte vychytal z mezikruží pálícího Veleckého.

05:27
    Dolejš skvěle podržel svůj tým, nejprve vychytal výpad Hodka u pravé tyče, následně se stihl přemístit na druhou stranu, kde nožem brusle vychytal druhé Hodkovo zakončení.

00:41
    Prvním vyloučeným je Radim Ostrčil (HBR) - 2 minuty - vysoká hůl.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 13. Čachotský, 39. Hodek (Kolafa) - 8. Protivný (Polodna, Endál), 28. Vondráček (Knotek, Meidl), 52. R. Novotný (Rytnauer)

HC Dukla Jihlava: F. Novotný - Ficenc, Podlipnik, Drtina, Kolafa, Zadražil, Dobrovolný, Jaroš - Hodek, Čachotský, Nahodil - Malec, Filip, Jeslínek - Hubáček, Zeman, Velecký - Maliník, Krupka, Polcar
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš - Soldán, Ostrčil, Protivný, Pavlík, Morava, R. Novotný - Vondráček, Knotek, Meidl - Polodna, Třetina, Endál - Ondráček, Kostourek, Rytnauer - Musil, Štěpánek, Stehlík

Rozhodčí: Minář, Přikryl - Kašík, Wesley