Machačkala – Young Boys 2:0 (kon.) | Kazaň – Partizan Bělehrad 2:0 (kon.) | Neftçi Baku – Inter 1:3 (kon.)
Basilej – Genk 2:2 (kon.) | Fehérvár – Sporting 3:0 (kon.) | Kirjat Šmona – Lyon 3:4 (kon.)
Sparta – Ath. Bilbao 3:1 (kon.) | Lazio – Maribor 1:0 (kon.) | Panathinaikos – Tottenham 1:1 (kon.)
Met. Charkov – Rapid 2:0 (kon.) | Rosenborg – Leverkusen 0:1 (kon.) | Hannover – Levante 2:1 (kon.)
Helsingborg – Twente 2:2 (kon.) | Liverpool – Udinese 2:3 (kon.) | Atlético – Plzeň 1:0 (kon.)
Marseille – AEL Limassol 5:1 (kon.) | Coimbra – Hapoel Tel Aviv 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Fenerbahce 2:4 (kon.)
Club Bruggy – Marítimo 2:0 (kon.) | Newcastle – Bordeaux 3:0 (kon.) | Molde – Stuttgart 2:0 (kon.)
FCSB – Kodaň 1:0 (kon.) | AIK Stockholm – Dněpropetrovsk 2:3 (kon.) | Eindhoven – Neapol 3:0 (kon.)
Rosenborg BK
0:1 (0:0)
Bayer Leverkusen
Čtvrtek 04.10.2012, 19:00 • Lerkandal Stadion, Trondheim • Evropská liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. (20:54:21)

A je dobojováno! Máme za sebou utkání druhého kola Evropské ligy mezi Rosenborgem a Leverkusenem. Po bezbrankovém prvním poločase zmáčkli hosté domácí na svou polovinu, odměnou jim byla branka střídajícího Kiesslinga v 76. minutě. Ten byl na hřišti teprve minutu. Hosté tak v tomto duelu zvítězili nejtěsnější možnou výhrou 0:1.

90+3
    Špatně zahraný roh odhlavičkoval první obránce, je po šancích.

90+3
    Tak je tu ještě rohový kop pro domácí, poslední šance.

90+2
    Leverkusen dobře brání a domácí nepouští do bezprostřední blízkosti své branky.

90
    V zápase se ještě nastavují tři minuty.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby se ke střele odhodlal Sam, jeho jedovatá střela levačkou jen o milimetry minula branku, byl by to jistý gól!

88
    Je tu poslední střídání Rosenborgu, hřiště opouští Selnæs, na posledních pár minut se na trávníku ukáže Iversen.

86
    Na druhé straně zakončoval slibně Dorsin, jeho střela zleva ale skončila v rukavicích Lena.

85
    Velká šance na zvýšení vedení! Po dobré přihrávce Bednera stál sám před golmanem Castro, trefil ale pouze tyč!

84
    Ve středu hřiště faulovaný Renato Augusto, provinil se Gamboa.

81
    Centr Svenssona z pravé strany si málem srazil Schwaab za záda vlastního brankáře, naštěstí pro hosty stihl Leno zareagovat.

79
    Střídají i domácí, českého fotbalistu Dočkala nahrazuje Chibuike.

76
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Tak se to hostům nakonec přeci jen povedlo. Prudký centr z pravé strany Örlund jen vyrazil k novému hráči Kiesslingovi, který neměl problém trefit prázdnou branku! Tak to bylo střídání, Kiessling minutu po svém příchodu střílí branku!

75
    Poslední střídání Leverkusenu, Fernándese nahrazuje Kiessling.

74
    A další parádní akce Leverkusenu ztroskotala na zakončení. Po dobré kombinaci našel dobrým centrem Kadlec nohu Fernándese, který nepříliš razantní střelou provětral rukavice Örlunda!

71
    Bedner nakonec dokázal ve vápně nacentrovat přesně na střídajícího Sama, který z penalty trestuhodně z první přestřelil branku! Tlak hostů se stupňuje.

69
    Poprvé v zápase střídá domácí trenér, ze hřiště stahuje Fredheima Holma, který dnes podal velmi tristní výkon, nahradí ho Issah.