Machačkala – Young Boys 2:0 (kon.) | Kazaň – Partizan Bělehrad 2:0 (kon.) | Neftçi Baku – Inter 1:3 (kon.)
Basilej – Genk 2:2 (kon.) | Fehérvár – Sporting 3:0 (kon.) | Kirjat Šmona – Lyon 3:4 (kon.)
Sparta – Ath. Bilbao 3:1 (kon.) | Lazio – Maribor 1:0 (kon.) | Panathinaikos – Tottenham 1:1 (kon.)
Met. Charkov – Rapid 2:0 (kon.) | Rosenborg – Leverkusen 0:1 (kon.) | Hannover – Levante 2:1 (kon.)
Helsingborg – Twente 2:2 (kon.) | Liverpool – Udinese 2:3 (kon.) | Atlético – Plzeň 1:0 (kon.)
Marseille – AEL Limassol 5:1 (kon.) | Coimbra – Hapoel Tel Aviv 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Fenerbahce 2:4 (kon.)
Club Bruggy – Marítimo 2:0 (kon.) | Newcastle – Bordeaux 3:0 (kon.) | Molde – Stuttgart 2:0 (kon.)
FCSB – Kodaň 1:0 (kon.) | AIK Stockholm – Dněpropetrovsk 2:3 (kon.) | Eindhoven – Neapol 3:0 (kon.)
Academica de Coimbra
1:1 (0:0)
Hapoel Tel Aviv
Čtvrtek 04.10.2012, 21:05 • Estádio EFAPEL • Evropská liga

Byli jsme svědky opravdu napínavého zápasu až do samotného konce. Po překrásném Cissého gólu nůžkami v úvodu 2. poločasu, se v 92. minutě o vyrovnání postaral Izraelský střelec Damari. Oba týmy si tak odnáší z tohoto duelu bod. S tímto se s vámi loučím a u dalších přenosů na počtenou. (23:03:00)

90+2
    Hapoel právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Hostům se v posledních minutách skutečně podařilo vyrovnat. Míče se na levé straně ujal Vermouth, následně přesným centrem našel OMERA DAMARIHO, který svoji hlavičku umísťuje přesně k pravé tyči.

89
    Švýcarský sudí Studer nastavuje 4 minuty.

89
    Za nepovedený skluz vidí stoper Tel-Avivu žlutý karton.

86
    Hosté nemají co ztratit a nyní svírají svého soupeře před pokutovým územím. Z pravé strany nacentroval Vermouth, který našel vyskakujícího Damariho. Jeho následná hlavička již mířila za Apoulovy záda, ale v poslední možný moment vytáhl tento gólman míč z brankové čáry. Hosté tak nebyli daleko od vyrovnání.

85
    Domácí střídají. Rychlonohého Marinha na hřišti nahrazuje Alfonso.

82
    Hráči Tel-Avivu měli nyní na kopačkách vyrovnání. Na konci milimetrově přesné kombinace se ocitl Damari, který v souboji tváří v tvář gólmanovi Ricardovi neuspěl.

78
    Po rychle založeném protiútoku se k míči na levé straně dostal Eduardo. Svojí kličkou do středu hřiště zmátl atakujícího obránce a následně technickou střelu placírkou poslal míč těsně nad pravý růžek Apoulovy brány.

76
    Roh pro hosty. Toama nacentroval do pokutového území, jeho centr byl ale následně odvrácen obranou domácích.

73
    Marinho se na hranici šestnáctky dostává ke střele. Jeho pokus, mířící k pravé tyči, ale s menšími problémy likviduje Apoula.

70
    Domácí střídají. Ze hřiště míří domácí špílmachr Cleyton, kterého nahrazuje Brazilec Makelele.

68
    Pro změnu na druhé straně se po rychlé kombinační akci ke střele dostal Haimovich, ale s jeho pokusem si Ricardo věděl rady.

67
    Izraelský celek využívá svoji poslední možnost ke střídání. Ben Haima nahrazuje Toama.

65
    Domácí u míče, konkrétně Marinho. Podobně, jako jeho kolegy před pár minutami, na nic nečekal a vypálil. Jeho technický pokus pravačkou trefuje břevno Apoulovy brány. To je už jeho druhé v tomto zápase, je evidentní, že tento hráč má dneska skutečně smůlu. Scházely pouze milimetry.

62
    Domácí se dostali do další dobré šance. Míče se těsně před hranicí pokutového území ujal Cabral, který na nic nečekal a okamžitě vypálil. S touto jedovkou si ale Apoula znovu poradil.

60
    Ze hřiště míří Cohen, kterého střídá Damari.

60
    Hosté provádí hned dvojí střídání. Ze hřiště odchází kartový provinilec Gordana, jenž je nahrazen Mamanem.

60
    Ogu je při nadějném průniku zastaven Gordanou. Rozhodčí neváhá a ukazuje hostujícímu zadákovi žlutou kartu.