Manchester City – Sunderland 3:0 (kon.) | Chelsea – Norwich 4:1 (kon.) | Swansea – Reading 2:2 (kon.)
West Brom – Queens Park 3:2 (kon.) | Wigan – Everton 2:2 (kon.) | West Ham – Arsenal 1:3 (kon.)
West Bromwich Albion
3:2 (2:1)
Queens Park Rangers
Sobota 06.10.2012, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

To je z dnešního zápasu vše. Nashledanou u dalších zápasů z Premier League. (17:56:55)

Dnešní utkání nabídlo divákům hned pět branek! V prvním poločase byl jasně lepším týmem domácí W.B.A., ale ve druhém poločase diktoval tempo hry Q.P.R., který na konci zápasu doplatil na nevyužité šance. Domácí tak pokračují ve výborném startu do Premier League, naopak hosté zůstanou na posledním místě tabulky.

90+5
    Míč propadl na zadní tyč, kde stál Bosingwa, ale ten trestuhodně nedal!

90+4
    Rohový kop pro Q.P.R. - to je poslední šance.

90+4
    Mulumbu zdržoval hru, a tak dostává žlutý trest.

90+3
    Čeká nás infarktový závěr utkání!

90+2
    QPR právě vstřelili branku!
    Další pěkná branka v dnešním utkání! ESTEBAN GRANERO si spracoval míč na hranici pokutového území a následnou technickou střelou nedal brankáři Fosterovi žádnou šanci.

90+1
    Rozhodčí Jones nastaví ještě 4 minuty.

90
    V další gólovce se ocitl Lukaku. Ten se zakončením dlouho otálel, až ho o míč připravil Nelsen.

88
    Hostující záložník Mackie si vybil vztek na unikajícím Yacobovi. Vidí tak po zásluze žlutou kartu.

88
    Další rohový kop pro Q.P.R.

87
    Hosté se nezdávají. Rohový kop vybojoval Zamora.

85
    West Brom právě vstřelil branku!
    Tak to byla parádní akce domácích. Ti zcela rozebrali hostující obranu. Na konci této akce stál YOUSSOUF MULUMBU, který pohodlně zakončil do prázdné branky.

84
    Q.P.R. stupňuje svůj tlak.

82
    Dnešní utkání sleduje 23 987 diváků.

81
    Hosté hrají vabank a mají otevřená obranná vrátka. Toho mohl využít Lukaku, když šel zcela sám na brankáře Césara, ale branku nedal.

81
    Morrison natáhl z 35 metrů, ale jeho střela jen prosvištěla kolem levé tyčky.

79
    Domácí se začínají soustředit hlavně na obranu. Nyní jsou všichni před vlastní brankou. Q.P.R. tak nemá prostor k zakončení.