Rayo Vallecano – La Coruňa 2:1 (kon.) | Zaragoza – Getafe 0:1 (kon.) | Valladolid – Espanyol 1:1 (kon.)
Real Betis – Real Sociedad 2:0 (kon.)
Real Valladolid
1:1 (0:0)
Espanyol Barcelona
Sobota 06.10.2012, 20:00 • Estadio José Zorrilla, Valladolid • Španělská LaLiga

Valladolid tedy ani na sedmý pokus v řadě Espanyol neporazí a to ještě může být rád za bod. Po svém matném výkonu inkasoval od desetičlenného týmu, který v závěru první půle oslabil Víctor Álvarez. Na proměněnou penaltu Verdúho ale za dvanáct minut odpověděl Óscar. Espanyol již v nastaveném čase pak zřejmě vstřelil druhou regulérní branku, Verdú si ale kvůli odpískání postavení mimo hru druhý zápis do kolonky střelců tohoto utkání nevysloužil. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a zvu vás k dalším on-line přenosům na Onlajnech (21:52:04)

90+5

90+4
    Manuchova hlavička skončila v Álvarezově náruči.

90+4
    Óscar místo razantního zakončení z voleje chtěl ještě vyšperkovat situaci pro svého spoluhráče, Colotto srazil míč nad branku.

90+4
    Začala poslední minuta utkání.

90+2
    Verdú pravděpodobně poté, co Jaimemu vypadl míč z rukou, vstřelil regulérní branku, ta ale nebyla uznána. Verdú se pak podobně jako Fonte rozzuřil na pomezního rozhodčího a oba za toto počínání dostali žlutou kartu.

90+1
    Rohový kop opět zaváněl průšvihem pro Espanyol, barcelonský celek nakonec vše přestál bez újmy.

90+1
    Přidávají se čtyři minuty.

90
    Omarův centr na malé vápno Moreno skluzem srazil na rohový kop.

90
    Rukavinův dlouhý pas pohodlně stáhl Álvarez.

90
    Začala poslední minuta normální hrací doby.

88
    Velmi sympatické ale je, že se Espanyol ani za tohoto stavu a v nevýhodě jednoho muže neuchýlil jen k bránění.

87
    Rukavina velmi odvážně prošel do šestnáctky, dal si ale míč příliš daleko od nohy a nakonec díky tomu nevystřelil a ani nepřihrál.

86
    Jaime stáhl míč ze vzduchu a založil další útok domácích.

86
    Espanyol teď ale drží míč ve své moci a rozhodně se jej nebude chtít jen tak zbavit.

85
    Valladolid se začíná nadechovat k závěrečnému náporu.

83
    Verdú se ve středovém kruhu zmocnil míče a moc se s tím nepáral - všiml si vyběhnutého Jaimeho, bohužel pro Espanyol s ním přehodil i jeho branku.

83
    Poslední střídání hostí. Místo Wakasa, kterého v posledních minutách chytaly křeče, si zahraje Gómez.

82
    Real Valladolid právě vstřelil branku!
    Centr na přední tyč byl prodloužen na tu zadní, kde jej do prázdné branky doklepl naprosto volný ÓSCAR GONZÁLEZ.