Opava – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Řisuty – Bílina 3:2 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:2 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Karviná (Baník) – Přerov 1:3 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Nymburk 9:1 (kon.) | Klatovy – Tábor 6:3 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Milevsko – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 6:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 0:2 (kon.)
Pelhřimov – Chotěboř 4:10 (kon.)
HK Baník Karviná
1:3 (1:3,0:0,0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 06.10.2012, 17:002. liga skupina Východ

59:50
    Sznapka na samém konci zápasu usedá na trestnou lavici na dvě minuty za zdržování hry.

59:11
    Karviná hraje power-play!

55:40
    A stejný hráč usedá na trestnou lavici. Dvě minuty za vysokou hůl.

50:36
    Pavliš mířil do pravého růžku Vojtkovy brány, ovšem přestřelil.

49:42
    Sklenář vyfasoval dvě minuty za hákování.

46:56
    Ferenc se mohl ocitnout ve vyložené šanci, kotouč mu však přeskočil čepel hole.

43:05
    Iláš včasným výjezdem z brány zabránil samostatnému úniku hostujícího týmu.

42:14
    Hostující Málek přehnal svou tvrdost u mantinelu a hlavní rozhodčí jeho zákrok ohodnotil dvěmi minutami za vražení na hrazení.

40:39
    První útočná formace domácích dvakrát ohrožovala Vojtka, ten si však se střelou i následnou dorážkou poradil.

39:49
    Badžo z bezprostřední blízkosti trefil Vojtkovu hruď.

34:59
    Rozhodčí posílá domácí do dalšího oslabení. Mikšan se vrací na trestnou lavici, kde se může zdržet dvě minuty za hákování.

34:31
    Puk za ocitl za zády Iláše. Gól však nemůže býti uznán pro postavení hostujícího hráče v brankovišti.

32:53
    Další nedovolený zákrok! Sznapka dostává od hlavního sudího dvě minuty + osobní trest za úder do oblasti hlavy a krku.

30:55
    Ztrácejí ovšem puk a samostatnému úniku zabránil Pala hákováním. Inkasoval dvě minuty.

30:00
    Domácí Mikšan inkasuje dvě minuty za hákování.

22:01
    Za nedovolené bránění vyloučen přerovský kapitán Faltýnek.

21:40
    Obrovská šance Karviné. Pavliš pelášil sám na Vojtkovu bránu, ten ale předvedl úžasný zákrok.

20:00
    Karvinská střídačka potrestána dvěma minutami za pozdní příchod na ledovou plochu. Trest odpykává Petr Mareček.

19:44
    Přerov právě vstřelil branku!
    Střela ze střední vzdálenosti vyslaná DANIELEM FALTYNKEM propadla Smolkovi mezi betony.Přerov se ujímá dvougólového vedení.

17:25
    Miczek se mohl ocitnout ve vyložené šanci, puk mu ovšem přeskočil do středního pásma.

15:54
    Hostující celek využívá přesilovou hru. Puk zpoza brány poslal Antonín Sprušil na hůl ZDEŇKU SEDLÁKOVI a ten rozvlnil síť za Smolkovými zády.

15:31
    Sakrajda dalekonosnou střelou přinutil Smolku k výbornému zákroku.

14:28
    Vyloučen Sznapka na dvě minuty za držení.

08:53
    MAREK DITRICH ve vlastním oslabení zachytil vyhazovaný kotouč, ujížděl na branku Smolky a střelou na ledem vyrovnává.

07:56
    Přerovský kolář inkasoval menší trest za hákování.

05:59
    Karviná právě vstřelila branku!
    DAVID MIKŠAN dostal od jednoho z přerovských hráčů, snažících se vyhodit kotouč z obranného pásma ideální přihrávku a následně na něj zívala prázdná přerovská klec, do které nekompromisně zavěsil. Bez asistence.

Jiří Dominec

Branky a nahrávky: 6. Mikšan - 9. Ditrich, 16. Sedlák (Sprušil, Goiš), 20. Faltýnek (Goiš)

HK Baník Karviná: Smolka (21. Iláš) - Javín, Sznapka, Krajíček, Kowalczyk, Krause - Samiec, Badžo, Mikšan, Pavliš, Miczek, Contratto, Řezáč, Blatoň, Rosůlek
    HC ZUBR Přerov: Vojtek - Drábek, Faltýnek, Ferenc, Osina, Pala, Sklenář - Brada, Brančík, Ditrich, Goiš, Kolář, Málek, Matušenko, Sakrajda, Sedlák, Sprušil, Vaněk.

Rozhodčí: Czubaj - Vengřín, Záviský