Opava – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Řisuty – Bílina 3:2 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:2 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Karviná (Baník) – Přerov 1:3 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Nymburk 9:1 (kon.) | Klatovy – Tábor 6:3 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Milevsko – Klášterec nO 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 6:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 0:2 (kon.)
Pelhřimov – Chotěboř 4:10 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:3 (1:3, 1:0, 4:0)
HK Nový Jičín
Sobota 06.10.2012, 17:302. liga skupina Východ

58:59
    Ještě je tu šance pro hosty. Za sekání putuje za katr Jan Podešva.

57:14
    A Nový Jičín jde opět do čtyř. Domácí si vykoledovali faul a hosté to špatně nesou. Marek Vašut si to s rozhodčím vyříkával až příliš důrazně a dostal desetiminutový osobní trest ke svým předchozím dvěma minutám.

54:50
    Tak rozhodčí si dnes od obou týmů vyslechl mnohé... a dost možná ještě vyslechne. Tentokrát se rozčilují prozměnu hosté. Již počtvrté putuje za katr Zedník, prohřeškem je hákování.

52:09
    Rozhodčí, jak už to tak ve druhé lize chodí, začal kompenzovat. Na dvě minuty za sekání dostal trest Vrba, Zúbek za následné protesty dostal desetiminutový osobní trest Zúbek. Vsetínská lavička poté mrštila po rozhodčím láhev, to ale pruhovaní přehůlédli.

46:51
    Nový Jičn má šanci znovu jít do vedení. Petr Hruška je na dvě minuty vyloučen za podražení.

43:40
    Hostující Zedník je vyloučen za hákování.

39:46
    A ještě před sirénou tu máme jedno vyloučení, znovu na straně soupeře Vsetína. Pavel Zedník je potrestán za podražení.

35:09
    Hosté si teď při hře čtyři na čtyři vynutili tlak a následně i domácí faul. Dan Tesařík podrazil za vlastní brankou hostujícího hráče právě za tento prohřešek odjíždí za katr.

33:32
    Vylučovat se bude na obou stranách, Kabeláč je potrestán za nedovolenou hru vysokou holí, za Vsetín Mišovský za držení hole.

30:44
    Během někiolika minut vykoledoval Dubec už třetí vyloučení a i když se hosté zlobí, vyloučení je i tentokrát legitimní. Dvě minuty za hákování odsedí Petr Macháček.

28:22
    Tlak Vsetína se stupňuje a Marek Dubec vykoledoval další faul. Za sekání je vyloučen Pert Gulda.

27:29
    Dubec se prosmýkl před Šrámka, udělal kličku i jemu, střele do prázdné brány ale v poslední chvíli zabránil faul Zedníka. Ten si teď asi rád posedí na trestné lavici, zabránil totiž jistému gólu.

24:23
    Tichý teď obětavým skokem vypíchl puk unikajícímu hráči hostů, rozhodčí ale viděl faul. Byl na celém stadionu asi jediný, protesty domácích ale s jeho verdiktem nenadělají vůbec nic. Hrát se tedy bude čtyři na čtyři.

24:11
    A přesilovka VHK bude pokračovat, Andrýsek totiž vyhodil puk mimo hrací plochu.

21:42
    Mikšovský se vydal v oslabení do útokua Guldovi nezbylo než jej faulovat - dvě minuty, podražení.

19:50
    Vsetín si zahraje v oslabení. Za napadení je vyloučen Juraj Tichý.

13:35
    Zedník za domácí svatyní krosčekoval Mečiara a nabízí tak Vsetínu další přesilovku.

04:07
    Další hostující pobyt v domácím pásmu ukončil zbytečný útočný faul Martina Chvostka. Jeho podražení nabízí Valachům šanci ke srovnání.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 19. Mikšovský (Hruška O.), 29. Hruška P. (Vrba), 46. Hruška O. (Dubec, Tichý), 57. Kajaba (Vaněk), 58. Hruška. O, 60. Dubec - 3. Kabeláč, 5. Kabeláč (Andrýsek), 18. Uhlár (Zedník)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Tesařík, Vrba, Vodák, Tichý, Mečiar, Žabčík, Okuliar - Zúbek, Vaněk, Hruška P. - Dubec, Hruška O., Mikšovský - Kubo, Podešva, Brezáni - Kajaba, Holík
    HK Nový Jičín: Šrámek (Gebauer) - Andrýsek, Kabeláč, Brynecký, Hruška J., Skaloš, Vašut, Chvostek, Tomášek, Škumát, Macháček, Mičulka, Ivan, Horák, Gulda, Zedník, Uhlár.

Rozhodčí: Held - Dučák, Vožda