Klášterec nO – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 3:2 (kon.) | Chotěboř – SHK Hodonín 4:7 (kon.)
Žďár n/S – Mor. Budějovice 6:3 (kon.) | Kolín – Technika Brno 2:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
HC Technika Brno
Neděle 14.10.2012, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

V dnešním zápase jsme mohli vidět velmi bojovný a aktivní hokej ze kterého vyšlo šťastně hostující družstvo Technika Brno, a proto si domů odváží celé 3 body!
    Z kolínského zimního stadionu to je pro dnešek vše, a s přáním hezkého zbytku večera se s Vámi loučí Tereza Nedbalová. Děkuji za pozornost. (20:39:01)

60:00

59:49
    Tvrdou ránu od modré Jiřího Kadlece (KOL) chytá Novák.(TECH)

58:59
    Došlo ke špatné dohodě kolínských při střídání. Na ledě jich bylo 7. Proto si trest domácích na 2 minuty půjde odpykat Martin Ježek.

18:15
    Domácí jsou hodně aktivní, chtějí puk dostat do brány za každou cenu!

58:00
    Domácí zkusí poslední minuty hrát v 6ti!

57:04
    Technika právě vstřelila branku!

Po vyhraném vhazování družstvo Techniky se dostalo do útoku a po přesné nahrávce Petra Bělhlávka, čtvrtou branku vstřelil ONDŘEJ LÁTAL. Stav utkání 2:4 !!

56:44
    Konec oddechového času. Vhazování ve středním pásmu.

56:44
    Domácí družstvo si vyžádalo oddechový čas.

56:44
    Ofsajd domácích.

56:21
    Před Novákem byla menší potyčka mezi Morkesem a obráncem Techniky, bez vyloučení.

55:48
    Kozlové se zdají být v této třetině aktivnější a bojovnější.

55:36
    Kolínští měli teď mnoho šancí, ale Technice se vše podařilo ubránit. Hosté už jsou kompletní, v plném počtu. Pokračuje se hra 5 na 5.

54:50
    Rozhodčí uděluje další osobní trest a také na straně domácích. 10 minut si za nesportovní chování odsedí Martin Mejzr (KOL)

54:30
    Hostům se při oslabení zatím daří bránit dobře a vyhazují puk.

53:36
    Pýcha připraven na sřelu, ale Lukáš Hnilička (TECH) mu podrazil nohy. Tudíž si jde odpykat trest na 2 minuty za podražení.

52:37
    Vhazuje se před Novákem (TECH).

52:19
    Nedbal (KOL) pálí od modré, puk chytil Novák (TECH) do jeho lapačky.

51:55
    Ofsajd hosti, vhazuje se ve středním pásmu.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 5. Hanzl (Mejzr), 25. Pýcha (Kadlec) - 2. Benýšek (Hnilička), 16. Rajnoha (Česnek), 42. Benýšek (Strýček, Hnilička), 58. Látal (Bělohlávek)

SC Marimex Kolín: Moravec (Brázdil) - Nedbal, Pýcha, Hanzl, Špringl, Richter, Výborný, Barták, Kopecký - Malý (C), Šafránek, Kadlec - Morkes, Mejzr, Kubát - Ježek, Cerk, Pospíšil, Skokan
    HC Technika Brno: Novák (Chvátal) - Habrovec (C), Košecký, Strýček, Bilčík, Klimeš, Zapletal, Valeš, Mráz, Sedláček, Rajnoha, Česnek, Benýšek, Odehnal, Matouš, Bělohlávek, Látal, Hnilička, Šedý

Rozhodčí: Jechoutek - Špringl, Tash