Jablonec n/N – Děčín 2:5 (kon.) | Klášterec nO – Tábor 3:0 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 7:4 (kon.)
Kolín – SHK Hodonín 1:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 28.10.2012, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

56:21
    Drtiči ubránili nátlak domácích a ženou se na Brázdila, v tom je však zastaví Jan Hanzl, který jednoho z nich hákuje. Sudí ho posílá na trestnou na 2 minuty! Hra pokračuje 4 na 4.

55:28
    A máme tu další přesilovku domácích, hostující hráč Jurásek Zdeněk si odpykává 2-minutový trest za hákování!

49:43
    V rohu v útočném pásmu domácích zůstává ležet hodonínský hráč, který dostal zřejmě do obličeje holí od Petra Pospíšila. Ten je za to potrestán na 2 minuty.

34:33
    Další vyloučení domácích. Jiří Kadlec si odpyká 2 minuty za nedovolené bránění!

34:17
    Naopak v domácím družstvu vyloučen Petr Pýcha na 2 minuty za podražení.

32:59
    Další vyloučení Drtičů! Zdeněk Kučera si půjde odsedět 2 minuty za hákování!

31:26
    Hostující Vladimír Stejskal potrestán na 2 minuty za zdržování hry. Bude se hrát 5 - 3 !

30:17
    Kozlové si zahrají další přesilovku. Tentokrát na trestnou lavici hostujícího družstva míří Jakub Sajdl na 2 minuty za podražení!

23:45
    Petr Pospíšil si jede na trestnou lavici odpykat trest na 2 za podražení. Vyrovnávají se síly a hra pokračuje 4 - 4!

22:34
    Domácí si zahrají první přesilovku! Fiedler (hod) potrestán na 2 minuty za hákování.

0:59
    A máme tu 1. vyloučení dnešního zápasu, Karel Nedbal (Kol) by měl být vyloučen za podražení na 2.minuty, ale má rozseknutou bradu. Trest si odpyká místo něho Dominik Výborný.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 33. Šafránek (Pýcha, Morkes) - 48. Špok (Peš), 55. Sajdl (pen.)

SC Marimex Kolín: Brázdil (Moravec) - Nedbal, Hanzl, Pýcha, Pácal, Richter, Špring, Výborný - Malý (C) , Kadlec, Cerk - Morkes, Šafránek, Pospíšil - Ježek, Zumr, Skokan - Kubát, Vágner
    SHK Drtiči Hodonín: Barus (Zavadil) - Smetana, Oško, Kříž, Fiedler, Špok, Stejskal, Skočovský, Pokorný (C), Červenka, Svoboda, Šťastný, Medřický, Peš, Sajdl, Jurásek, Kuba, Popela, Kučera, Miklík

Rozhodčí: Kareš- Špringl, Tash