Rusko – USA 2:2 (kon.) | Bulharsko – Ukrajina 0:1 (kon.) | Česko – Slovensko 3:0 (kon.)
Saúdská Arábie – Argentina 0:0 (kon.) | Turecko – Dánsko 1:1 (kon.) | Maďarsko – Norsko 0:2 (kon.)
Švédsko – Anglie 4:2 (kon.) | Nizozemsko – Německo 0:0 (kon.) | Rakousko – Pobř. slonoviny 0:3 (kon.)
Irsko – Řecko 0:1 (kon.) | Polsko – Uruguay 1:3 (kon.) | Panama – Španělsko 1:5 (kon.)
Česko
3:0 (2:0)
Slovensko
Středa 14.11.2012, 17:30 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Přípravný zápas

Dnešní utkání sleduje 11464 diváků.

82
    Martin Latka si seběhl na přední tyč a hlavou poslal míč přímo do noh slovenského gólmana.

82
    Čistě olomoucké střídání. Michala Ordoše nahrazuje spoluhráč ze Sigmy Martin Pospíšil.

78
    Vladimíra Daridu nahrazuje hráč místního celku Tomáš Hořava.

76
    Filip Hološko jde na plac. Opačným směrem míří Karim Guede.

74
    Na hřiště se podívá také místní odchovanec, současný hráč holandského Vittese, Tomáš Kalas. Na hřišti střídá Limberského.

73
    Česko právě vstřelilo branku!
    Matěj Vydra potáhl balon po levé straně, narazil si s Daridou a přihrávkou pod sebe našel na značce pokutového kopu volného BOŘKA DOČKALA, který levačkou uklidil balon pod břevno brankáře Kuciaka. 3:0!

71
    Vydra se po několika minutách na hřišti dostal do zajímavé střelecké pozice. Kličkou ještě uvnitř vápna překonal Guldana, do jeho následné střely se ale vložil Čišovský a vyrazil balon na roh.

66
    Dvojité střídání na české straně. Kozák nahradil Lafatu, Vydra Krejčího.

46
    Trenér Slovenska v kabině vymyslel ještě jednu změnu v sestavě, místo Stocha si zahraje Marek Bakoš.

46
    Na začátku druhého poločase vystřídali i Slováci, Sylvestra nahradil Michal Ďuriš.

46
    Martin Latka na trávníku vystřídá Tomáše Sivoka.

44
    Hostující tým podruhé během první pětačtyřiceti minut střídá. Zraněného Kornela Salátu nahradí Lubomír Guldan.

41
    Slováci zahrozili. Po získání míče na polovině hřiště centroval před bránu Marek Hamšík. Míč rybičkou poslal mimo šestnáctku Tomáš Sivok, ovšem jen na kopačku Miroislava Stocha, jehož následný pokus se mezi tři tyče nevešel.

36
    Centr z levé strany mířil na osamoceného Marka Hamšíka, nicméně slovenský útočník měl k míči příliš daleko a branku Tomáše Vaclíka neohrozil.

32
    Davida Lafata po půl hodině hry sahal po hattricku. Centr Theodora Gebre Selassiho propadl až na nohu útočníka Jablonce, který možná trochu překvapený napálil míč nad břevno.

18
    Miroslav Stoch nedovoleným způsobem zastavil rozběhnutého Theodora Gebre Selassiho. Žlutá karta pro slovenského hráče.

17
    Slovenský tým reaguje na nepříznivý vývoj utkání. Petera Pekaríka nahradí Marian Čišovský.

16
    Krásná akce v podání Ladislava Krejčího, který vycítil přítomnost svého spoluhráče za zády a patičkou vyslal do šance Davida Limberského. Hráč Plzně zkoušel přízemním centrem zkoušel najít někoho v červeném, defenzíva odvrátila.

5
    Neuvěřitelný začátek národního mužstva České republiky. Ladislav Krejčí stihl dlouhý pas na levé straně, posunul si míč před Pekaríka a napáli míč do ohně. Před brankou Slovenska se pak balón šťastně odrazil od DAVIDA LAFATY k levé tyči.

3
    Český tým jde už po třech minutách hry do vedení. Jaroslav Plašil měl sice dostatek prostoru ke střelbě, ovšem namísto toho zvolil pas na volného Theodora Gebre Selassiho, který přesným centrem z pravé strany našel hlavu osamoceného DAVIDA LAFATY. Útočník Jablonce poslal míč mimo dosah Kuciakových rukavic.