Rusko – USA 2:2 (kon.) | Bulharsko – Ukrajina 0:1 (kon.) | Česko – Slovensko 3:0 (kon.)
Saúdská Arábie – Argentina 0:0 (kon.) | Turecko – Dánsko 1:1 (kon.) | Maďarsko – Norsko 0:2 (kon.)
Švédsko – Anglie 4:2 (kon.) | Nizozemsko – Německo 0:0 (kon.) | Rakousko – Pobř. slonoviny 0:3 (kon.)
Irsko – Řecko 0:1 (kon.) | Polsko – Uruguay 1:3 (kon.) | Panama – Španělsko 1:5 (kon.)
Turecko
1:1 (0:0)
Dánsko
Středa 14.11.2012, 20:00 • Türk Telekom Arena • Přípravný zápas

85
    A hned přichází další změna v domácí sestavě, ze hřiště odchází střelec jediné branky Turecka, Mevlüt Erdinc, kterého nahradí Soner Aydogdu.

85
    Avizované střídání je zde, Umut Bulut nahrazuje Sahina.

79
    Vzápětí střídají i domácí, ze hřiště odchází Arda Turan a přichází Gökhan Töre.

78
    Hosté stahují ze hřiště úspěšného exekutora penalty Bendtnera, kterého nahradí Nicklas Helenius.

66
    A vzápětí je ze hřiště stažen dnes dobře hrající Michael Krohn-Dehli, kterého nahrazuje Viktor Fischer.

46
    I Kasper Lorentzen zůstal o poločasové přestávce na lavičce a je nahrazen Jakobem Poulsenem.

46
    A střídají i hosté, Casper Sloth je nahrazen Emilem Larsenem.

46
    Dalším hráčem Turecka, ketrý již do druhého poločasu nenastoupí, je Mehmet Topal, kterého nahradí Alper Potuk.