Chabarovsk – Novokuzněck 5:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 1:2 (po s.n.) | Čeljabinsk – Barys 0:3 (kon.)
Magnitogorsk – Omsk 1:2 (kon.) | Ufa – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Doněck 4:3 (po s.n.)
Kazaň – Riga 6:2 (kon.) | Petrohrad – Čerepovec 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 0:4 (kon.)
HC Slovan – N.Novgorod 1:4 (kon.) | Lev – Mytišči 4:2 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
0:3 (0:2,0:1,0:0)
Barys Nur-Sultan
Středa 21.11.2012, 14:00 • Yunost Sport Palace, Čeljabinsk • KHL

54:56
    Dvě minuty za podražení vidí hostující Bochenski. Traktor si zahraje další přesilovou hru.

45:45
    Přesilovka pro traktoráře. Dvě minuty si odsedí hostující Upper.

34:42
    V posledních sekundách se na ledové ploše hodně přitvrdilo a hlavní rozhodčí zato bude trestat. Na trestnou lavici usedá jeden z astanských hokejistů.

26:02
    Začne přesilovka Traktoru. Na trestnou lavici usedá jeden z hostujících hráčů a domácí tak budou mít další možnost na snížení.

23:40
    Bude se hrát ve čtyřech bruslařích na obou stranách. Dvě minuty dostává domácí Čistov.

23:10
    Hostující Novapašin odchází na trestnou lavici. Dvě minuty za podražení.

21:14
    Přesilovka pro Traktor. Dvě minuty vidí hostující Rakhmanov.

17:25
    Hosté si před koncem druhé třetiny zahrají ještě přesilovou hru. Na trestnou lavici míří domácí Panov na dvě minutu za držení.

09:07
    Přesilovka pro Barys. Jeden z domácích hráčů odchází na dvě minuty za hákování. Uvidíme jak si Astana s početní výhodou poradí.

03:15
    Jenže přesilovka Čeljabinsku netrvá dlouho. Dvě minuty za vysokou hůl inkasuje Čistov.

03:02
    Domácí Traktor bude mít k dispozici první přesilovou hru. Dvě minuty za hákování vyfasoval jeden z hostujících hráčů.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 10. Starčenko (Novapašin, Hedman), 12. Upper (Starčenko, Hedman), 31. Dawes (Boyd, Hedman)

Traktor Čeljabinsk: Mezin (Fokin) - Quint, Rjabykin, Svítilo, Katičov, Vasilčenko, Razin, Něstěrov - Popov, Dugin, Glinkin, Čistov, Kontiola, Jakucenja, Bulis, Nyčuškin, Panov, Kostitsyn A., Antipov, Kuzněcov, Karpov.
    Barys Nur-Sultan: Lassila (Poluektov) - Novopašin, Hedman, Savčenko, Litviněnko, Fadějev, Grigorjev, Beljakov - Ruděnko, Upper, Starčenko, Spiridonov, Bochenski, Antropov, Dawes, Boyd, Rakhmanov, Alexandrov, Ermolajev, Gavrilin.

Rozhodčí: Belov, Kulakov - Matyusha, Pavlov