Most – Beroun 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Olomouc 0:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Havlíčkův Brod 4:5 (kon.) | Litoměřice – Písek 5:2 (kon.) | Šumperk – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    ´Tak to je studená sprcha pro domácí celek! Po přesilovkové kombinaci poslal z velkého úhlu hostující mužstvo do vedení VILÉM BURIAN. Asistence: David Dolníček, Rostislav Malena.

57:05
    Michal Jeslínek (JIH) dostává dvě minuty za vysokou hůl, Třebíč má velkou příležitost rozhodnout utkání.

47:34
    Je vyrovnáno! Podél levého mantinelu se do útočného pásma prodral a následně vymetl pravé víko Rittichovy svatyně VILÉM BURIAN. Asistence: Rostislav Malena.

43:25
    Tomáš Kaut (TRE) dostává dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

41:04
    Po velkém závaru před jihlavskou brankou je vyloučen Jiří Dobrovolný (JIH), který byl potrestán za zdržování hry.

33:57
    Domácí mají velkou šanci k navýšení skóre. Na trestnou lavici totiž odjiždí Milan Přibyl /TRE). Provinil se sekáním.

32:35
    Dukla bude hrát v početní výhodě. Za nebezpečnou hru vysokou holí dostává dvě minuty Jan Křivohlávek (TRE).

29:56
    Menší trest za vražení na hrazení dostává Jakub Pekárek (JIH). Oba zmiňovaní aktéři bitky dostávají 2 + 2 minuty za hrubost. Třebíč má k dispozici přesilovou hru.

29:56
    Na ledové ploše se odehrála první šarvátka, do které se zapojili Jakub Čuřík (TRE) a Ondřej Malec (JIH). Hostující forvard dostal od jihlavského "zlého muže" řádně naloženo.

27:00
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Menší trest dostává za nedovolené bránění hostující Rostislav Malena (TRE).

25:15
    Hosté si zahrají druhou přesilovou hru. Za nebezpečnou hru vysokou holí putuje na trestnou lavici Václav Jaroš (JIH).

16:46
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácí se ujímají vedení! Martin Filip se snažil z úhlu propálit Čilika. I přes neúspěch této se střely se kotouč odrazil k volnému DANIELU HODKOVI, který dopravil puk za bezmocného třebíčského brankáře. Asistence: Marek Prokš, Martin Filip.

12:44
    Lukáš Nahodil uháněl zcela sám na Davida Ritticha! Třebíčskému forvardovi však klička nevyšla podle představ, kotouč zamířil mimo tři tyče.

04:11
    Třebíč si zahraje v početní převaze. Za nedovolené bárnění odchází pykat Ondřej Malec (JIH). Jak hosté s touto příležitostí naloží?

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 17. Hodek (Prokš, Filip) - 48. Burian (Malena), 58. Burian (Dolníček, Malena)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Novotný) - Dobrovolný, Ficenc, Kolafa, Jaroš, Drtina, Zadražil, Podlipnik, Jícha - Hodek, Hubáček, Čachotský - Jeslínek, Filip, Prokš - Pekárek, Maliník, Malec - Polcar, Pometlo, Krupka
    SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) - Malena, Rangl, Dietz, Zdráhal, Čejka, Sláma, Bulčík, Přibyl - Vondráček, Dolníček, Burian - Čuřík, Nahodil, Šlahař - Ostřížek, Kaut, Fořt - Křivohlávek, Káňa, Čech

Rozhodčí: Šír, Přikryl - Wesley, Kašík