Amurští Tygři – Patriot Budapešť 2:0 (kon.)
Amurští Tygři
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Patriot Budapešť
Úterý 04.12.2012, 09:00 • Platinum Aréna, Chabarovsk. • MHL

S konstatováním, že v posledním duelu roku 2012 podlehl Patriot Amurským Tygrům 0:2, se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek úterý. (11:19:53)

Střely na branku celkem: 31:26.

Střely na branku ve 3. třetině: 6:12.

Úterní odveta mezi Amurskými Tygry a Patriotem Budapešť je již minulostí. V úvodních dvou třetinách jsme branku neviděli, ale v té závěrečné dokázal Amur nejprve využít přesilovku 5 na 3 a v závěru i trestné střílení. Kromě střelecké nemohoucnosti je tak jedním z důvodů porážky Patriotu i velká nedisciplinovanost.

60:00

59:29
    Boraroš se vrací zpět do branky. O vítězi je již rozhodnuto.

58:08
    Oddechový čas pro Patriot Budapešť.

58:00
    Tygři hrají v plném počtu. Nejen, že se dokázali ubránit, ale dokonce při vlastním oslabení svůj těsný náskok navýšili.

57:50
    Hosté to ještě bez brankáře!

57:29
    Amurští Tygři právě vstřelili branku!
    Narozdíl od Patriotu si Amurští Tygři dokázali s trestným střílením poradit a pravděpodobně rozhodují o svém vítězství. ZAHAR TISLENKO nedal Borarošovi žádnou šanci.

57:29
    Obraně Patriotu ujížděl Zahar Tislenko a za záchrannou brzdu v podobě sekání musel zatáhnout Matůš Holeša. Uvidíme další trestné střílení!

56:00
    Patriot si svou aktivitou vynutil přesilovku. Alexander Pronin inkasuje 2 minuty za nedovolené bránění.

48:02
    Domácí se bez problémů ubránili a jsou kompletní.

46:02
    Po dlouhé době se vylučuje i na straně Amurských Tygrů. Igor Išajev dostává 2 minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro Patriot.

45:56
    Budapešť se tentokrát ubránila a je kompletní.

43:56
    Ovšem ne na dlouho. Následuje již desáté vyloučení na straně Patriotu, když se podražením provinil Peter Trávníček. Další přesilovka pro Tygry.

41:58
    Patriot hraje v plném počtu.

40:51
    Domácí svou dvojnásobnou přesilovou hru využívají a otevírají skóre zápasu. Zasloužila se o to první útočná formace, konkrétně JEGOR OMELJANĚNKO. Asistence: Nikolaj Stoljarenko.