Třebíč – Hr. Králové 3:2 (po s.n.) | Ústí n/L – Jihlava 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Most 5:2 (kon.) | Olomouc – Kadaň 5:1 (kon.) | Písek – Šumperk 3:2 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:2 (kon.)
IHC Králové Písek
3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 05.12.2012, 18:001. liga (ČR)

Pěkný zbytek mikulášského večera přeje z píseckého zimního stadionu Petr Košatka. Na shledanou! (21:39:01)

Domácí celek nakonec zvítězil o jednu branku. Hosté ze Šumperka sice ve druhé třetině dokonce dvakrát vedli, ale Písku se pokaždé podařilo srovnat s Draky krok. Rozhodující branku vsítil ve třetí třetině písecký obránce Tomáš Drtil.

60:00

59:53
    Hosté se teď snažili doslova dotlačit puk do brány a ještě jednou se bude před píseckou brankou vhazovat buly. Halmoši zalehl puk.

59:44
    Ještě jedno vhazování před píseckou brankou. Hosté si berou oddechový čas.

59:13
    Teprve nyní se hosté zmocnili kotouče, Štůrala uhání na střídačku.

58:42
    Písek vyváží do útočné třetiny.

58:18
    Puk zašlápnut v rohu za píseckou brankou znamená další vhazování před Halmošim.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:21
    Domácí se snaží už jen vyhazovat kotouče ze třetiny. Nyní se jim to však moc šikovně nepodařilo a bude se vhazovat před Halmošiho brankou. Zakázané uvolnění.

56:34
    Před hostující brankou došlo k roztržce mezi hostujícím Tesaříkem a domácím Martinem Heřmanem. Rozhodčí hru uklidňují a ponechávají celou situaci bez vyloučení.

56:03
    Hra se začíná hodně kouskovat. Nyní Halmoši svírá v ruce Hulvův pokus.

55:20
    Salith vyrazil vpřed a po střele Červenky se bude vhazovat po pravé ruce domácího brankáře.

55:02
    Hosté zavřeli Jihočeši ve třetině před jejich brankou. Chvíli to vypadalo jako by už domácí byli smíření s tím, že brankové vedení budou už jen bránit, nakonec ale končí puk před Štůralou, kde se také bude za okamžik vhazovat.

53:38
    Po šanci na obou stranách. Nejprve střílel Martin Heřman po vyhraném vhazování před píseckou brankou, poté hosté rozjeli protiútok a Halmošiho zaměstnal Haas. Ani jednou změně stavu nedošlo.

53:08
    Písek mohl odskočit na dvě branky. Před Štůralou nebezpečně dorážel Vlček, šumperský brankář však našel puk ve výstroji.

52:34
    Písek se po delší chvílí podíval do třetiny před brankářem Štůralou, nadlouho se ale nedržel.

51:21
    Domácí obranu pozlobil dnes velmi aktivně hrající Finsterle, který vybojoval dobrou pozici pro Červenku, druhý jmenovaný ale nastřelil puk jen do Halmošiho.

50:29
    Salith vybojoval vhazování před brankou soupeře. Uvidíme, zdali se teď hosté střelecky prosadí.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 28. Petruška (Sedláček), 31. Kubeš, 48. Drtil - 23. Cink (Rufer, Skoumal), 30. Suchý

IHC Králové Písek: Halmoši - Makovský, Růžička, Klement, Semrád, Kužel, Drtil, Kříž - Kubeš, Šperger, Strnad - Polodna, Vlček, Ferebauer - Sedláček, M. Heřman, Petruška - R. Heřman, Vaniš, Marek - Kučera.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala - Novotný, Holík, Suchý, Tesařík, Pastor, Sedlák, Gewiese - Plášek, Staněk, Finsterle - Červenka, Hlinka, Haas - Vrdlovec, Hulva, Brunec - Cink, Skoumal, Rufer.