Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
1:5 (1:3, 0:0, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Pondělí 10.12.2012, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí (1200 míst na stání) • 2. liga skupina Východ

57:19
    Vsetín vstřelil branku!
    Další branka hostů, kteří vedou už 5:1! Po levé straně zůstal pozapomenut MÁRIO BREZÁNI, který před Slovákem namířil mezi jeho betony a domácí brankář nestačil včas zaklapnout svou výstroj. Asistence: Martin Kubo, Patrik Vrána.

54:29
    Vzápětí se ocitl sám před Hromadou Smetana, ale vsetínský brankář dobře vyjel a opět šanci domácích zhatil.

53:20
    Nejspíš je rozhodnuto! Souboj v rohu kluziště za brankou domácích vyhrál Vaněk, který našel před brankou dnes již po několikáté volného hráče Vsetína, tentokrát to byl FRANTIŠEK ZÚBEK, jenž se ranou pod horní tyč nemýlil. Asistence: Daniel Vaněk, Adam Mikšovský.

51:51
    Ambruz poslal puk Davidovi Vargovi do evidentní šance, ale domácí kapitán zaváhal a Hromada tygřím skokem sebral puk z jeho hole. Takových šancí budou Bobři litovat.

50:14
    Tlak druhé vsetínské formace. Vítek našel před branou volného Petra Hrušku, ale ten ve vyložené šanci nevystřelil ideálně a navíc perfektně zasáhl Slovák.

44:35
    Ondřej Hruška (VSE) dostává dvě minuty za sekání a i domácí zkusí přesilovou hru.

42:26
    Patrik Kolovratník (VAL) dostává dvě minuty za podražení. Vsetín má možnost odśkočit na rozdíl tří branek.

39:39
    Další vyloučení. Osobní trest deset minut dostává Jakub Voznica (VAL).

36:53
    Síly na ledě se vyrovnají, David Škůrek (VAL) dostává dvě minuty za držení.

36:19
    Michal Žák (VSE) dostává dvě minuty za napadení, Bobři zkusí ještě něco vymyslet do konce třetiny.

36:03
    Patrik Vrána se propracoval až před Slováka, ale to není zrovna střelec, puk napálil jen do Slováka.

30:28
    Vsetín si opět zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty za napadení je vyloučen Martin Lyzák (VAL).

27:27
    Minutu a sedmnáct vteřin budou hrát přesilovku pět na tři vsetínští. Vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl je Martin Ambruz (VAL).

26:44
    Ondřej Martiník (VAL) vyloučen na dvě minuty za hákování, přesilovku zkusí i Vsetín.

24:04
    Ondřej Hruška (VSE) přišpendlil na mantinel Lyzáka, který se jen těžce zvedá z ledu. Dvě minuty pro vsetínského centra za vražení na hrazení.

20:00
    Se závěrečnou sirénou vyloučen hráč Vsetína Jan Ščotka (VSE), který dostává dvě minuty za napadení.

18:51
    Hosté vedou už o dvě branky! Zelenožlutí znovu vyhráli souboj v rohu kluziště, odkud putoval puk na hůl Tesaříka, který vypálil a těsně před Slovákem ještě tečoval MARTIN KUBO a hosté se radují potřetí. Domácí brankář byl bezmocný. Asistence: Daniel Tesařík, Jan Podešva.

17:50
    Po pravé straně si do útočného pásma najel Smetana, který střelou tahme zkusil vstřelit branku a málem se mu to povedlo, jeho rána orazítkovala břevno!

13:43
    Domácí si zahrají přesilovku 4 na 3. Martin Kubo (VSE) dostává dvě minuty za podražení.

13:19
    Radovan Vajda (VAL) dostává dvě minuty za držení.

12:50
    Vaněk jel sám nra Slováka, ale opět nedal!

12:13
    Patrik Vrána (VSE) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

11:37
    Hosté jdou do vedení 2:1! Svěřenci trenéra Hlobila se úsidlili v útočném pásmu domácího týmu. Puk se snažili domácí zašlápnout, ale vydoloval jej Podešva, který si před branou Slováka všiml DANIELA TESAŘÍKA, jenž po přihrávce před bránu poslal puk do sítě. Asistence: Jan Podešva.

07:00
    Je srovnáno! Chyba v obraně Bobrů, po které se uvolnil sám před Slováka DAVID VÍTEK a přesnou ranou pod horní tyč vyrovnává. Asistence: Petr Hruška, Lukáš Vrba.

06:42
    Vaněk jel sám na Slováka, ale jeho klasický blafák do bekhendu domácí brankář perfektně vystihl!

02:39
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou z první akce do vedení! Vsetín měl tlak v útočném pásmu, ale přišel o puk, který mu sebral LUKÁŠ BOKROŠ a sám po pravé straně se dostal přes obránce Vsetína a střelou z minimální vzdálenosti propálil Hromadu. Bez asistence.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 3. Bokroš - 7. Vítek (Hruška P., Vrba), 12. Tesařík (Podešva), 19. Kubo (Tesařík, Podešva), 54. Zúbek (Vaněk, Mikšovský), 58. Brezáni (Kubo, Vrána)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák - Ambruz, Bokroš, Heča, Heža, Kolovratník, Kvapil, Lyzák, Martiník, Mikel, Prycl, Smetana, Schejbal, Šoula, Škůrek, Vajda, Varga Mir., Varga, D., Varga Mar. Voznica.
    VHK ROBE Vsetín: Hromada - Ščotka, Vrba, Vodák, Tesařík, Žák, Vrána, Žabčík - Mikšovský, Vaněk, Zúbek, Vítek, Hruška P., Hruška O., Brezáni, Kubo, Podešva, Kajaba, Holík, Tobola.

Rozhodčí: Koliba - Barteček, Moravec