Třinec – Chomutov 6:4 (kon.) | Kladno – Pardubice 5:4 (kon.) | Motor ČB – Sparta 2:3 (kon.)
Plzeň – Liberec 6:5 (po s.n.) | Zlín – Kometa Brno 6:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 4:1 (kon.)

54:05
    Jan Švrček (KOM) 2 minuty za vysokou hůl + 2 min za hrubost.

51:46
    Petr Čajánek (ZLN) - Tomáš Svoboda (KOM) oba 2 minuty za hrubost.

50:08
    Je tu ale šance pro hosty. Dvouminutovou přesilovku nabízí Kometě domácí Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za sekání.

42:00
    Tomáš Svoboda byl v útočném pásmu zahákován a Kometu čeká přesilovka. Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty hákování.

39:59
    Radim Tesařík (ZLN) 2 minuty za hákování.

38:09
    Jakub Koreis (KOM) 2+2 minuty za hru vysokou holí. Veliká šance pro Zlín ke skórování.

35:26
    Hosté se sotva ubránili a opět si zahrají ve čtyřech. Bičánek (KOM) podrazil v šanci Holíka a odsedí si dvě minuty.

33:04
    Na tresnou lavici už putuje Tomáš Žižka (KOM) a odpyká si dvě minuty za podražení.

24:45
    Tomáš Svoboda (KOM) 2 minuty sekání. 19 vteřin se bude hrát 4na4, poté začne zlínská přesilovka 5na4.

23:04
    Brno si zahraje první přesilovou hru. Vyloučen je Marek Melenovský (ZLN) na 2 minuty za zdržování hry.

10:01
    Vojtěch Němec (KOM) se opět usazuje na trestnou lavici. Tentokrát vyfasoval dvouminutový trest za držení protihráče.

4:54
    Zlínští si vynutili další přesilovku. Na trestnou lavici už putuje Vojtěch Němec (KOM) 2 minuty za hákování.

1:16
    Hostující Radim Bičánek (KOM) to s tvrdostí přehnal a Zlínu se nabízí první přesilovka. 2 minuty za držení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 19. Matějíček, 40. Čajánek (Honejsek, Veselý), 47. Holík (Honejsek, Čech), 50. Leška (Balaštík, Kubiš), 57. Okál (Leška, Linhart), 60. Balaštík (Leška, Kubiš) - 27. Divíšek (Hruška), 43. Petrovický (Žižka, Čermák), 45. Kováčik (Holec, Dočekal)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Zámorský, Tesařík, Řezníček, Kotvan, Matějíček, Horák - Balaštík, Leška, Kubiš - Okál, Čajánek, Veselý - Honejsek, Holík, Čech - Šlahař, Melenovský, Köhler.
    HC Kometa Brno: Falter - Žižka, Kováčik, Valach, Bičánek, Valábik, Švrček, Malec - Erat, Holec, Čermák - Zohorna, T. Svoboda, Hořava - Dlouhý, Koreis, Petrovický - Němec, Hruška, Divíšek - Dočekal.

Rozhodčí: Minář, Mullner - Bryška, Čech