Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Petrohrad 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Jaroslavl – Magnitogorsk 1:5 (kon.) | Mytišči – Jekatěrinburg 2:6 (kon.) | Spartak Moskva – Barys 1:2 (po s.n.)
CSKA Moskva – Ufa 4:1 (kon.) | Lev – Nižněkamsk 2:3 (po pr.) | Doněck – Omsk 0:2 (kon.)
po s.n.
Spartak Moskva
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0)
Barys Nur-Sultan
Neděle 23.12.2012, 14:00 • Sokolniki Arena, Moskva (Kapacita: 5530) • KHL

Ode mne je to z Kontinentální hokejové ligy pro dnešek vše. Příště u hokeje zase na počtenou. (16:29:07)

Dawes dnes zaznamenal obě branky hostů a Astana tak vítězí na ledě Spartaku Moskva. Ten sice v šestapadesáté minutě vyrovnal zásluhou Yunkova, v nájezdech se však prosadil pouze Růžička.

65:00
    Astana právě vstřelila branku!
    Barys Astana si díky NIGELU DAWESOVI, jenž proměnil rozhodující samostatný nájezd, odváží z Moskvy dva body.

A Dawes tak činí. (1:2)

Lassila vychytal Suglobova. Když Dawes promění nájezd Astana vyhraje. (1:1)

Upper však vyrovnává stav nájezdů. (1:1)

Druhý slovenský hráč Spartaku už se ale prosazuje, Růžička překonal brankáře hostů. (1:0)

Na druhé straně však nebyl úspěšný ani Starchenko. (0:0)

Branko Radivojevič nepřekonal v prvním nájezdu gólmana Lassilu. (0:0)

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi dnešního utkání, a tak nás čekají samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:41
    Ještě měl šanci Bochenski, Borisov však uzavřel prostor u tyče.

64:17
    Na druhé straně Mamkin vyslal velice přesnou střelu, Teemu Lassila ovšem podržel v prodloužení svůj tým.

63:01
    Upper bojoval v útočném pásmu o puk, nakonec ho však ztratil.

61:14
    Nyní přestřelil klec Barysu Suglobov.

60:34
    Střely jak Petrova, tak Růžičky končí mimo soupeřovu bránu.

60:01

Dominik Kameš

Branky a nahrávky: 56. Yunkov (Nakládal, Shchitov) - 39. Dawes (Novopashin), 65. Dawes

Spartak Moskva: Borisov (Jachin) - Shefer, Mamkin, Morrisonn, Bodrov, Shchitov, Zheldakov, Nakládal - Lewandowski, Nikonstev, Růžička, Bushuyev, Yunkov, Zhukov, Gubin, Petrov, Romanovsky, Ankudinov, Suglobov, Medvedev, Radivojevič. Trenér: Fyodor Kanareikin.
    Barys Nur-Sultan: Lassila (Poluektov) - Savchenko, Novopashin, Litvinenko, Mnatsyan, Belyakov, Grigoryev, Hedman - Dawes, Spiridonov, Polishchuk, Solaryov, Bochenski, Rudenko, Upper, Boyd, Starchenko, Krasnoslobodtsev, Rakhmanov, Antropov, Pushkaryov. Trenér: Vladimir Krikunov.

Rozhodčí: Odins, Soin - Misyur, Raming